8:1
    Daniel SLOVÁK
    (Chmelař)

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FbK TJ Svitavy 8:1
branky: 15. Jakub Kostelecký, 26. Jakub Kostelecký, 29. Josef Viktořík, 39. Josef Viktořík, 39. Vladislav Chmelař, 45. Ondřej Smékal, 53. Vladislav Chmelař, 58. Daniel Slovák - 57. Lukáš Musil; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Marek Obšivač 10 - Filip Lamař 22; po třetinách: 1:0, 4:0, 3:1
60:02 Komentář vedoucího Svitav Jakub Motl: Rožnov patří k jedněm technicky nejlepším týmům ligy, to co oni doukážou proměnit my nedokážeme. Za naše goly můžou pouze individuální chyby, systémové a taktické věci jsme plnili z 90%. Těšíme se na odvetu u nás ve Svitavech. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:01 Komentář asistenta trenéra Rožnova Pavla Barabáše: Dnes jsme odehráli dobré utkání. Po celou dobu utkání jsme měli více ze hry. První třetina byla ještě hodně vyrovnaná a my jsme si nevytvořili moc šancí, ale soupeř měl dvě velké golové šance. Od druhé třetiny jsme zlepšili obranu, trpělivě si počkali na naše šance, úspěšně proměnili a zaslouženě vyhráli. Děkuji soupeři a divákům.
60:00 Nejlepšími hráči svých celků byli vyhlášeni oba gólmani, tedy za Svitavy s číslem 44 Filip Lamař, za Rožnov v číslem 27 Marek Obšivač. Omlouváme se, že to takto píšeme do manuálního onlinu, původně vše bylo označeno v zápise, ale při potvrzování utkání označení nejlepších hráčů zmizla.
59:59 Střely ve třetí třetině/celkově: Domácí - 9/30 Hosté - 3/11
59:35 Kostelecký i Viktořík se dnes už vystříleli, jejich střely lítají za mantinel.
59:08 Viktořík se ještě snaží upravit skoré.
58:30 Hegar opět promarněná tutová šance.
57:53 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 8:1
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #10 Daniel Slovák, asistoval #7 Vladislav Chmelař (8:1)
57:33 Golman hostí opět výborný zákrok.
56:42 Smékal se neloudal na letní přípravě, dává najevo svou vynikající fyzičku.
56:19 GÓL FbK TJ Svitavy! 7:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #22 Lukáš Musil bez asistence (7:1)
54:32 Nenene Kostelecký ten hattrick mít dneska asi nebude, jeho střela letěla za mantinel.
53:37 Hra je už delší dobu v rožnovské obraně.
52:13 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 7:0
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #7 Vladislav Chmelař, asistoval #96 Josef Viktořík (7:0)
52:13 Krásná kombinace - Viktořík dal přesnou nahrávku a Chmelař trefil prázdnou bránu.
51:02 Svitavy kombinují, zkoušejí střílet, očividně se jim skoré nelíbí.
50:21 Rožnovský golman si teď dvakrát po sobě osahal míček.
49:00 Kostelecký mohl mít už podruhé hattrick.
48:13 Trestné střílení družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R neproměnil #96 Josef Viktořík.
46:59 Jak sám řekl Kostelecký na trestné lavici: 'Já jsem o něj zakopl.' 'Zakopnutí' ovšem znamenalo přesilovku pro Svitavy,
46:51 Vyloučen hráč #24 Jakub Kostelecký družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
46:33 Pořadatelé chválí výkony domácího brankáře.
45:53 Hegar má stále spoustu energie, ale nemá střelecký den.
45:26 Střela Pakosty od pravého mantinelu na golmana domácích, Mára ale střelu vyrazil.
44:43 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 6:0
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #92 Ondřej Smékal, asistoval #86 Daniel Prašivka (6:0)
44:43 Smékal posílá míček za levou nohu Lamaře a upravuje skoré na 6ti brankový náskok.
43:09 Hostům se skoré očividně nelíbí, hra se hraje v obranném pásmu Rožnova.
42:20 Výborný zákrok Obšivače.
40:59 Viktoříkův pokus sražen.
40:00 Střely v druhé třetině: Domácí - 12 Hosté - 5
39:10 Trestné střílení družstva FbK TJ Svitavy neproměnil #55 Dominik Šmarda.
39:10 Šmardovi sjela střela, nájezd neproměnil a Obšivač je stále s čistým skorém.
39:03 Smékal trefuje tyč.
38:38 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 5:0
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #7 Vladislav Chmelař, asistoval #86 Daniel Prašivka (5:0)
38:38 Hned z buly přidává další gol Chmelař.
38:33 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 4:0
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík bez asistence (4:0)
38:33 Viktořík vybojoval v obraně míček, prokličkoval celé hřiště a zavěsil.
37:24 Vyloučen hráč #11 Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
37:24 Hegarův únik přes střed zastavil Prudil sekáním a domácí hrají druhou přesilovku dnešního utkání.
35:25 Přidalo se na agresivitě, pořadatelský tým chválí Lamaře za nadstandardní výkon.
34:14 Na hřišti se ukázal sešroubovaný robokop Standa Barabáš. .
34:03 Únik přes celé hřiště Šmardy, Obšivač připraven.
33:39 Domácí si v přesilovce dávají načas. Nespěchají, mají přesné přihrávky.
32:50 Kostelecký málem hattrick.
32:48 Vyloučen hráč #38 Jakub Motl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
30:20 Hegarovu tutovou šanci zlikvidoval zázračným zákrokem hostující golman.
30:00 Viktořík chce asi další bod za gol, ovšem trefil jen obranný vál Svitav.
28:37 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 3:0
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #24 Jakub Kostelecký (3:0)
28:37 Kostelecký řádí jako černá ruka, nechystal to Viktoříkovi a ten rozzvonil síť za Lamařem.
27:35 Nepříjemná střela Hegara od levého mantinelu, možná i jedovatá, jak prohlásil prezident klubu.
26:45 Prašivka získal míček v obraně domácích a zklidnil hru.
25:23 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 2:0
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #24 Jakub Kostelecký, asistoval #96 Josef Viktořík (2:0)
25:23 Standardku ze středu hřiště rozehrál Viktořík a Kostelecký přidává svou druhou branku v zápase.
25:08 Štůsek a následně Vikořík prověřují Lamaře od mantinelu.
23:47 Slovák výborně v domácí obraně, čistě přebral míček pro svůj tým.
23:13 Další střela od mantinelu na rožnovského golmana, tentokrát od Pakosty.
22:35 Vašák prověřil Obšivače od mantinelu, ten ale střelu vyrazil.
21:55 Hra zůstává v tempu, Barabáš P. zblokoval střelu.
21:20 Hosté aktivně na míčku.
20:00 Střely v první třetině: Domácí - 9 Hosté - 3
18:55 Štůsek výborný v útoku, lítá ze strany na stranu a ještě stíhá prověřovat golmana hostí.
17:18 Kostelecký výborný na míčku, Viktořík opět prověřil Lamaře prudkou střelou od mantinelu.
16:28 Hostí opět kombinují v rožnovské obraně.
15:47 Viktořík lehce vytřel rožnovskou palubovku.
14:06 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #24 Jakub Kostelecký bez asistence (1:0)
14:06 Kostelecký zužitkoval chybnou rozehrávku hostí a nekompromisně vymetl šibenici.
13:44 Hostí rozehrávka v obraně Rožnova.
12:43 Svitavy útočí, výborný zákrok Obšivače proti Šmardovi.
11:54 Hegar má spoustu energie, snad mu to vydrží do konce utkání.
11:30 Viktoříkova střela sražena.
10:19 Kapitán domácích chystá z obrany šance do útoku.
09:43 Zápas se drží stále v tempu, ale Rožnov je více na míčku a Lamař má v bráně co dělat. Drží se ale.
09:07 Prašivka prokličkoval středem hřiště a vyslal nepříjemnou střelu na brankáře hostí.
08:14 Útočník hostí nahodil na Obšivače nepříjemnou žabičku, ten byl ale ovšem připraven.
07:19 Duo domácích Barabáš - Štůsek výborně kombinovali z obrany až do útoku, ovšem skoré je stále neměnné.
05:10 Rožnov vyvíjí tlak na branku hostí, Slovák vyzkoušel Lamaře z poloviny hřiště.
03:52 Krásné dvě kombinace Svitav, domácího Obšivače zachránila jen tyčka.
02:41 Hraje se v tempu, domácí jsou více na míčku.
00:43 První velká šance domácích před brankou Svitav, Kostelecký se snažil prostřelit brankáře hostí.