()
  • 60 59:35
    2

Spartak Pelhřimov - 1.MVIL Ostrava  4:9
branky: 32. Tomáš Kocián, 33. Tomáš Kocián, 40. Kryštof Smejkal, 47. Matěj Kutílek - 10. Denis Kubiczek, 37. Jan Lacina, 39. Marek Gaščík, 43. Patrik Němec, 45. Jan Adamík, 45. Patrik Němec, 55. Patrik Němec, 59. Marek Gaščík, 60. Denis Kubiczek; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 147; zásahy brankářů: Martin Domanský 15 - Vojtěch Kořínek 34; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:6
60:00 komentář trenéra domácích Jana Kotena: Letos nás v utkáních trápí nízká produktivita a nejinak tomu bylo i dnes. Soupeř ve dvou třetinách vytěžil z minima maximum. Ve třetí třetině jsme nabídli hrubými chybami soupeři šance a ten je proměnil. Risk bez brankáře už nám nevyšel.
60:00 komentář trenéra: Myslím, že jsme vyvrátili všechny komentáře a učebnice florbalu. Jak se časti uvádí, že když hraje tým jednu třetinu nemůže vyhrát, nám se to dneska povedlo. Přeskupili jsme řady a soupeře nekompromisně roznesli na kopytech. Po dvě třetiny jsme se točili na kolotoči a nakonec ten výsledek je pro domácí hráče a skvělé diváky velmi krutý. Odtud se body jen tak vozit nebudou, díky svým spoluhráčům.
60:00 střely ve třetí třetině 13:9 pro domácí
59:35 Vyloučen hráč #28 Patrik Němec družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
59:25 Kubiczek získal míček na středu hřiště na polovině a dlouhým balónem trefuje prázdnou bránu
59:24 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:9
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #91 Denis Kubiczek bez asistence (4:9)
59:01 Blažek střílí od mantinelu, Kořínek skáče a míček vyráží
58:37 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:8
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #6 Marek Gaščík bez asistence (4:8)
58:37 Gaščík získává míček na polovině hřiště u mantinelu a trefuje prázdnou bránu
58:15 domácí v šesti bez brankáře
58:14 Timeout Spartak Pelhřimov
57:30 Poduška střílí z poloviny hřiště, Kořínek nohou vyráží
56:50 Vlach probíhá středem hřiště s míčkem, Kořínek jeho střelu vyráží
55:42 Zrzavý shazuje ze středu na Fučíka, tomu míček skáče a nedostává se ke střele
54:43 Lacina nahrává od mantinelu na střed na Němce, ten se trefuje nad nohu Domanského
54:42 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #28 Patrik Němec, asistoval #20 Jan Lacina (4:7)
54:12 domácí neproměnili další velkou šanci, míček končí za mantinelem
53:51 Němec střílí, míček mu ale sjel a končí v rohu
53:03 Zrzavý střílí, Zajíček se snaží dorážet, ale míček přes Kořínka nedostává
52:49 Blažek poslal cross na Podušku, ten se ale opět nedostal ke střele
52:35 Fučík poslal cross na Podušku, ten se přes hostující hráče nedostal ke střele
52:00 hosté střílí, domácí obránce střelu tečuje a míček končí za mantinelem
50:48 Knězů probíhá s míčkem na střed a shazuje na Charouzka, ten střílí mimo
48:22 Gaščík dostal přihrávku přes celé hřiště, prošel až před bránu, Domanský skvělým zákrokem míček chytá
47:40 hostující Gaščík střílí a o kousek míjí domácí bránu
46:58 Poduška přihrál ze středu na Zajíčka na mantinel, ten se ale nedostal ke střele
46:15 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Matěj Kutílek, asistoval #9 Marek Švrkala (4:6)
46:15 Kutílek z rohu velkého brankoviště posílá míček pod Kořínkem do brány hostů
45:48 Domanský rukou blokuje přihrávku zpoza brány
44:42 Kotzur nahrál na Němce, ten rychlou střelou nedává šanci Domanskému a zakončuje na bližší tyčku
44:41 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #28 Patrik Němec, asistoval #11 Daniel Kotzur (3:6)
44:33 Kubiczek poslal po rozehrávce z rohu cross na Adamíka, ten zakončil do prázdné brány
44:32 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #5 Jan Adamík, asistoval #91 Denis Kubiczek (3:5)
43:54 Vlach přihrává na rozeběhlého Kutílka, jeho střelu blokuje hostující obránce
43:19 Smejkal poslal cross na Charouzka, tomu se míček zamotal mezi nohy
42:47 Kotzur ze středu z poloviny hřiště nahrál na Němce k mantinelu, ten se trefuje ke vzdálenější tyčce
42:46 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:4
42:22 Vyloučen hráč #33 Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
41:26 hostující Mechel dostal přihrávku zpoza brány, Domanský skvělým zákrokem míček chytá
40:45 domácí vybojovali míček na útočné polovině
40:00 střely ve druhé třetině 13:6 pro domácí
39:44 Kocián nahrál na Smejkala, ten rychlou střelou na bližší tyčku vyrovnává
39:43 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #37 Kryštof Smejkal, asistoval #8 Tomáš Kocián (3:3)
39:34 Kocián ze středu nastřeluje míček na bránu, Charouzek ho zkouší dorazit ale hostující obrana mu v tom úspěšně brání
38:36 Němec ze středu vystřelil, Domanský jeho střelu skvělým zákrokem vyrazil, na dorážku Gaščíka už ale nedosáhl
38:35 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #6 Marek Gaščík, asistoval #28 Patrik Němec (2:3)
36:35 Němec přihrál na Lacinu k mantinelu, ten prudkou střelou trefuje bránu, aniž by dal šanci přesouvajícímu se Domanskému
36:34 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #28 Patrik Němec (2:2)
35:45 hostující hráč poslal přihrávku na Lacinu před bránu, Blažek přihrávku na poslední chvíli zachytil
35:16 Vyloučen hráč #18 Luděk Charouzek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
34:44 Charouzek probíhá po mantinelu s míčkem, jeho střelu blokuje hostující obrana
32:55 Blažek přihrál na Fučíka před bránu, ten míček přebíhá
32:19 Kalina přihrál na Kociána, ten se z dálky trefuje na bližší tyčku nad nohu brankáře
32:18 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #7 Dan Kalina (2:1)
31:57 Poduška přihrává na Kociána k mantinelu, ten rychle střílí a přesně trefuje na bližší tyčku
31:56 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #21 Petr Poduška (1:1)
30:04 Vyloučen hráč #70 Tomáš Elbl družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
30:01 první větší šance hostů v této třetině, po rozehrávce hostů z rohu střílí z výběhu Kubiczek, Domanský vyráží
28:23 Fučík posílá cross na Zrzavého ten střílí, Kořínek se ale rychle přesunul a střelu na poslední chvíli vyráží
27:31 po faulu na Kalinu rozehrávali domácí od mantinelu, střelu Knězů blokuje hostující obrana
26:47 Kalina se rychle vrátil a zastavil rychlý útok hostů
26:05 Fučík poslal cross na Zajíčka před bránu, ten ještě vracel, míček ale nikdo nezachytil
24:53 nadějnou šanci domácích přerušuje rozhodčí zapískáním sporného faulu
23:32 domácí získali míček na útočné polovině, hosté si pomohli faulem, za volného úderu od mantinelu Knězů střílí na bránu, Kořínek bez větších problémů chytá
22:52 Fučík nahazuje míček na bránu, Kořínek chytá
22:37 domácí na míčku na vlastní polovině
20:51 Fučík ze středu shazuje na Zajíčka na mantinel, ten netrefuje bránu
20:00 střely v první třetině 12:9 pro domácí
19:38 Blažek od mantinelu střílí, míček propadl za Kořínka, Zajíček zkouší dorážet, míček ale končí za bránou
18:35 Fučík střílí od mantinelu po nahrávce od Kociána, míček končí za mantinelem
17:15 Běhounek trefuje tyčku
17:01 Kutílek od mantinelu střílí na bližší tyčku, Kořínek na poslední chvíli vyráží
15:01 další velká šance domácích končí v rohu hřiště
14:40 Fučík ze středu střílí, o kousek míjí bránu, doráží Zajíček, jeho střelu ale vyráží Kořínek
14:11 Zrzavý vystřelil od mantinelu po nahrávce od Podušky, střela končí za mantinelem
12:30 Smejkal krásně prošel středem hřiště přes několik hráčů, ale trefuje břevno
12:22 Kubiczek střílí z výběhu, bránu o kousek netrefuje
11:39 hostující Krčmář nahazuje míček na bránu, nikdo ho ale netrefuje a míček končí v rohu
11:02 střelu Blažka bez problémů chytá Kořínek
09:50 domácí neproměnili velkou šanci, střelu Charouzka zblokoval hostující hráč, Kořínek poslal hosty do rychlého brejku, Mechel přihrál na Kubiczeka, ten zakončil do odkryté brány
09:49 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #91 Denis Kubiczek, asistoval #43 Jakub Mechel (0:1)
08:59 domácí kombinují na útočné polovině
07:39 Vlach prošel na střed s míčkem, nahrál na Hendrycha, jeho střelu ale zblokovala hostující obrana
06:18 hosté nepozorní, míček se dostal k Fučíkovi do rohu, ten poslal cross na Zajíčka, ten vysoko míjí odkrytou bránu
05:10 rychlý útok domácích zastavili hosté na polovině hřiště
04:02 Blažek vystřelil po crossové přihrávce, Kořínek se stihl přesunout a rukou vyráží
03:45 hostující Elbl zkusil zakončit kolem brány, míček mu ale sjel
02:04 přihrávka hostů prošla přes celé hřiště, hosté s míčkem v rohu na útočné polovině
01:25 střelu domácích chytá Kořínek
00:59 Kalina přihrává u mantinelu na Knězů, ten ale střílí mimo bránu
00:51 domácí na útočné polovině
00:17 na míčku domácí
00:01 úvodní buly pro hosty