• 56 55:30
    2:7
    (Jílek)

Snipers Třebíč - FBK Spartak Hluk 2:7
branky: 19. Jaroslav Dlabač, 35. Jiří Halama - 10. Jan Holý, 24. Vojtěch Duda, 28. Vojtěch Duda, 40. Jiří Petlan, 40. Martin Kelíšek, 48. Adam Cileček, 56. Ondřej Bartoš; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Petr Brestovský 16 - Richard Podškubka 28; po třetinách: 1:1, 1:4, 0:2
59:59 Komentář trenéra domácích: Jednoduchá matematika, góly nedáváme, zbytečně dostáváme, proto prohráváme.
59:59 Komentář trenéra hostů: Dnešní utkání bylo na šance vyrovnané, ale my jsme měli přesnější mušku a domácí se v koncovce hodně trápili a výborně zachytal náš brankář. Ke konci jsme si už vítězství pohlídali a dohráli jsme v poklidu. Domácím přejeme aby se jim v příštím zápase v koncovce už dařilo lépe. Díky za zápas.
59:59 A je tu konec, poslední minuty dohrávali domácí prakticky bez brankáře v 6ti.
58:30 Domácí už také polevují na tempu.
57:50 Domácím se teď dařilo zůstat v útoku nějakou dobu, tak se jim vůbec nedaří zakončení.
57:00 Hosté už polevili na tempu, čekají co domácí vymyslí.
55:40 Domácí odvolali brankáře.
55:30 Timeout Snipers Třebíč
55:30 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #12 Ondřej Bartoš, asistoval #81 Radim Jílek (2:7)
55:30 Sniperři si vyžádali time-out
53:00 Hra má stále stejné tempo, a pro domácí to nevypadá dobře.
51:30 Hosté brání velice dobře a domácí mají tak co dělat.
49:45 Vyloučen hráč #47 Jan Vochyán družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
49:30 Domácím ubývá čas a skóre se stále nezměnilo.
48:00 Domácí měli teď několik šancí před bránou soupeře, ale ani jednu neproměnili.
47:21 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček bez asistence (2:6)
46:30 Štěrba Adam odkulhal z hřiště, pravděpodobně to vypadá na něco s kotníkem.
45:00 Hra se celkem uklidnila ale domácím ubývá čas.
42:30 Svoboda Alexander měl dobrou příležitost, jeho otočka na středu mu umožnila střílet na bránu, střela těsně trefila brankářův bok.
41:30 Hosté si mohou dovolit držet se v obraně a držet kontrolu nad míčkem.
40:20 Domácí teď budou muset udělat maximum co je v jejich silách, aby rozdíl dorovnali.
40:01 Buly na začátku 3. třetiny vyhráli hosté.
39:59 Druhá třetina končí pro Snipery ještě hůř než ta první, poměr stře je 6:9. Uvidíme jestli se Snipeři vzchopí.
39:32 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #80 Martin Kelíšek, asistoval #23 Tomáš Olbert (2:5)
39:32 Hosté opět navyšují, Kelíšek Martin si před bránou podržel míček na hokejce a poslal míček do brány.
39:05 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #14 Jiří Petlan, asistoval #12 Ondřej Bartoš (2:4)
39:05 V poslední minutě a dá se říct i v nečekaní chvíli vstřelili hosté svůj čtvrtý gól.
38:30 Rozehrávka z rohu soupeřů, na míčku opět Halama ale střelu na bránu zblokoval jeden z obránců.
37:00 Snipeři teď skvěle drží obranu a mají silný útok.
34:49 GÓL Snipers Třebíč! 2:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #83 Jiří Halama, asistoval #39 Michal Machálek (2:3)
34:49 Naprosto perfektní střelu předvedl Jiří Halama, kdy po přihrávce a rychlé otočce na středu vstřelil gól do rožku brány.
34:00 Snipeři jakoby dostali v oslabení větší náboj a vytváří hostům nepříjemné situace před bránou.
33:00 I přesto že jsou domácí v oslabení, nebojí se pouštět do útoku.
32:25 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
31:30 Opět se bude vylučovat, tentokrát domácí. Hosté zatím drží míček ve výhodě.
30:00 Domácí mají momentálně přesilu a tlačí na bránu soupeře, ale jejich střely nejsou tak přesné jako v první třetině.
29:07 Vyloučen hráč #87 David Váňa družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře
29:07 Domácím se ve výhodě nepodařilo vstřelit gól i když si přihrávali před bránou soupeře. Bude se tedy vylučovat.
28:20 Domácí mají výhodu a tak odvolali brankáře.
27:39 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #23 Tomáš Olbert (1:3)
27:30 Hostům se konečně začíná vracet energie investovaná do jejich útoku. Opět předvedli rychlou přihrávku před bránou a míček proletěl golmanovi pod bokem těla.
25:30 Hosté získali sebevědomí a mnohem více útočí na branku domácích.
25:28 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
23:39 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #80 Martin Kelíšek (1:2)
23:30 Hostům se povedlo se utrhnout z obrany a jít ve dvou na brankáře, po rychlé přihrávce vstřelil Vojtěch Duda gol.
22:38 Vyloučen hráč #23 Tomáš Olbert družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
21:30 Hra je opět vyrovnaná.
20:01 2. třetina začíná pro Snipery přesilovkou na 30 vteřin.
19:59 První třetina končí remízou, poměr střel 12:7.
19:00 Snipeři opět po vyloučení soupeře drží hru před jejich bránou.
18:31 Vyloučen hráč #12 Ondřej Bartoš družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
18:10 GÓL Snipers Třebíč! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #50 Vít Máček (1:1)
17:10 Martin Kelíšek se často objevuje před bránou domácích a jeho manévry jsou rychlé a nevyzpytatelné, bohužel zakončit se mu ani jedou nepodařilo.
16:27 Vochyán předvedl tvrdý zákrok na soupeře kdy ho přetlačil přes mantinel, rozhodčí ale faul neuznali.
15:00 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
13:02 Domácí nepřestávají ostřelovat brankáře hostů a ten předvádí jeden zákrok za druhým.
12:15 Domácí se drželi před bránou soupeře kde si přihrávali, bohužel střela Adama Benáčka minula branku.
11:44 Vyloučen hráč #80 Martin Kelíšek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
11:00 Hra je poměrně vyrovnaná, oba týmy vytváří stejný tlak.
09:25 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #62 Jan Holý, asistoval #7 Vojtěch Duda (0:1)
09:25 Netrvalo dlouho a několik vteřin po vyloučení domácích soupeř využil šance a Jan Holý vstřelil branku z otočky do rohu brány.
09:10 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování
09:00 Hosté se už několikrát dostali do breaku ale nepodařilo se jim dobře si přihrát.
07:30 Domácí ostřelují golmana hostů v jednom kuse, ovšem ten svůj tým úžasně pordžel.
06:00 Hosté konečně obrátili hru ale po nepřesné nahrávce mezi sebou Snipeři okamžitě vyrazili do protiútoku.
05:00 Krásná kombinace Štveráčka a Vochyána vypadala velice nadějně ale brankář hostů svůj tým podržel.
04:00 Hosté toho využívají a vytváří domácím tlak na bránu.
03:00 Domácí přesunuli hru na svoji půlku.
02:00 Vochyán se zkusil utrhnou zpoza branky domácích a běžel po mantinelech, jeho střelu na bránu tečoval nakonec soupeř.
01:30 Hosté se drží zatím převážně na své polovině.
01:00 Na domácích je vidět větší nátlak už od začátku.
00:01 Buly vyhráli hosté.
00:01 Vážení diváci, vítáme vás u dnešního nedělního utkání Národí ligy-východ. Dnes se utká tým Snipers Třebíč s týmem FBK Spartak Hluk. Příjemnou zábavu.