• 59 58:58
    9:3
    (Smejkal)

FAT PIPE Aligators Klobouky - Spartak Pelhřimov 9:3
branky: 8. Pavel Zbořil, 10. Pavel Zbořil, 26. Tomáš Jedlička, 37. Adam Klimeš, 46. Adam Klimeš, 46. Roman Svoboda, 47. Viktor Kejík, 49. Pavel Zbořil, 53. Dominik Král - 5. Lukáš Zrzavý, 6. Tomáš Kocián, 59. Milan Hendrych; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 7:3 + Milan Hendrych 5; využití: 4:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 21 - Martin Domanský 12, Zdeněk Tvrdý 13; po třetinách: 2:2, 2:0, 5:1
60:00 Komentář trenéra hostí Jana Kotena: Z naší strany dobrý vstup do utkání, po vyrovnání jsme dlouho hledali herní pohodu. Ve druhé třetině jsme nedokázali na rozdíl od soupeře proměnit ani ty nejvyloženější šance. O vysokém vítězství rozhodl soupeř v pětiminutové přesilovce. Naše přesilovky zůstaliy bez využití. Díky soupeři za utkání.
59:59 Komentář trenéra domácích: Rozhodčí nám v tom udělali trošičku kovbojku, nutno říci, že nám 5minutové vyloučení hostů pomohlo. Nicméně dneš ke spokojenosti daleko, hru jsem brzo stáhli na užší skupinu hráčů a už se nám nepodařilo je dostat zpět. Nakonec klidná výhra, jen cesta musí být bez dvojek, díky HouHouAli
59:59 Střely celkem Domácí: 34 Hosté:24
59:59 Střely ve 3. třetině Domácí:4 Hosté:7
58:58 GÓL Spartak Pelhřimov! 9:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #33 Milan Hendrych, asistoval #37 Kryštof Smejkal (9:3)
58:58 Hendrych upravuje krásnou ranou na 9:3
58:31 Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za zdržování hry
56:43 Chmela teď výborným blokem zachránil jasný gol
56:09 Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za blokování florbalky
56:09 Pelhřimov tedˇ má k dispozici přesilovku 5 na 3
54:40 Vyloučen hráč #5 Ondřej Bábíček družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře
52:14 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 9:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #6 Dominik Král, asistoval #40 Pavel Zbořil (9:2)
52:14 Zbořil poslal žabku na Dominika Krále a ten dává 9. gol Aligators v dnešním zápase
50:31 Vyloučen hráč #35 Viktor Kejík družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za blokování florbalky
48:27 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 8:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (8:2)
48:27 Střídání brankáře. Nový brankář #50 Zdeněk Tvrdý družstva Spartak Pelhřimov
48:27 Pavel Zbořil kompletuje hattrick kdy znovu zafungovala kombinace mezi Gregrem a Zbořilem a stav utkání je tak 8:2
46:20 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 7:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #75 Adam Klimeš (7:2)
46:20 A tentokrát Viktor Kejík propálil Domanského a zvšuje na 7:2
45:42 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 6:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #69 Roman Svoboda, asistoval #8 Patrik Jedlička (6:2)
45:42 Jedlička P. posunl míček na Svobodu a ten vystřelil raketu do vzdálenější šibenice a upravuje na 6:2
45:07 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 5:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #75 Adam Klimeš, asistoval #35 Viktor Kejík (5:2)
45:07 Klimeš tečoval Kejíkovu ránu a zvyšuje už na 5:2
44:17 Vyloučen hráč #33 Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 5 minuty za sekání
44:17 Zbořil inkasoval ránu do hlavy po které budou mít domácí dlouhou pětiminutovou přesilovou hru
42:00 Dobrý bekhend Vlacha, který ale minul bránu
40:20 Gregr znovu ukazuje že kdyby měl kartičku ve fifě tak by měl pace 99
40:01 Úvodní buly 3. třetiny získávají domácí
39:59 Střely ve 2. třetině Domácí:12 Hosté: 9
38:45 Král ve vlastním oslabení trefil tyč a z Zouhar dorážel mimo
37:17 Vyloučen hráč #25 Martin Dlouhý družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
36:54 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #75 Adam Klimeš, asistoval #40 Pavel Zbořil (4:2)
36:54 Zbořil našel krásným pasem Klimeše který měl jednoduchou pozici ze které navyšuje vedení Aligators
35:42 Gregr vyslal nádhernou přihrávku na Líznara ten bohužel pro domácí trefil pouze tyč Domanského brány
34:39 Klimeš střílel ale jeho ránu srazil některý z bránících hráčů Pelhřimova
33:35 Aligators mají k dispozici další přesilovou hru po faulu Hendrycha na Líznara
31:28 Dnešnímu utkání přihlíží 41 diváků
29:15 Smejkal vyslal raketu na Rychlého, ale ten znovu zasáhl
28:13 Pelhřimovu se dnes přesilové hry vůbec nedaří, takže zatím se stav utkání nemění
26:25 Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hra rukou
26:25 Pelhřimov má k dispozici další přesilovou hru, když byl vyloučen za hru rukou
25:36 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #29 Tomáš Jedlička, asistoval #7 Tomáš Líznar (3:2)
25:36 Tomáš Jedlička dává svoji 1. branku v Národní lize když krásnou ranou 20 nad led překonal Domanského, je vidět že se učil od Lukáše Gregra
24:48 Zrzavý pálil od mantinelu ale Rychlý předvedl výborný zákrok a jeho střelu vyrazil
22:30 Vyloučen hráč #27 Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
22:30 Král vlétl do souboje s Fučíkem a tomu nezbylo nic jiného než ho faulovat a tak mají domácí znovu početní výhodu
20:40 Vyloučen hráč #77 Jiří Šubík družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání
20:40 Dnes se ukazuje že ani jeden z elitních týmů Aligators neumí správně střidat a tak přichází přesilovka pro Pelhřimov
20:35 Aligators začali 2. třetinu v početní výhodě tu k smůle domácích fanoušků neproměnili
20:01 Úvodní buly 2. třetiny získavají hosté
19:59 Střely v 1. třetině Domácí: 10 Hosté: 6
19:57 Domanský teď vytáhl výborný zákrok kterým zachránil svůj tým
18:35 Vyloučen hráč #92 Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
17:30 Kejík našel přihrávkou Klimeše ten ale Domanského nepřekonal
15:40 Líznar se vytočil od mantinelu ale Domanský byl připraven
15:00 Zbořil umyl 2 hráče Pelhřimova u mantinelu a Domanský měl co dělat aby jeho ránu vyrazil mimo 3 tyče
11:33 Král teď vybojoval míček ale pálil těsně nad Domanského bránu
09:25 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 2:2
09:25 A máme tady vyrovnání Gregr předvedl že má pace jako Mbappé a doběhl balonek, přihrál před bránu Zbořilovi ten napoprvé trefil Podušku, ale z dorážky už se nemýlil
07:17 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:2
07:17 Gregr nasetvíroval Zbořilovi balonek před prázdnou bránu a ten už měl snadnou pozici a snižuje na 2:1
05:44 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #22 Viktor Vlach (0:2)
05:44 Aligators znovu propadli a i z druhé situace 2 na 1 dává Pelhřimov branku
04:43 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #19 Lukáš Zrzavý, asistoval #97 Matěj Kutílek (0:1)
04:43 Zrzavý krásně ze vzduchu zakončil a nedal Rychlému šanci
04:15 Šulc v dobré pozici chtěl překvapit Rychlého ranou po zemi ale ten s ní neměl problém
01:42 Gregr pálil po Zbořilově nahrávce těsně mimo bránu Domanského
01:29 Aligators začínají zápas ve velkém tempu
00:01 Úvodní buly zápasu získávají domácí
00:01 Vítáme vás u 3. kola Národní ligy mužů ve kterém se proti sobě utkají domácí Aligators a hostující Pelhřimov