• 58 57:09
    4:2
    ()

FbK TJ Svitavy - S.K. P.E.M.A. OPAVA 4:2
branky: 6. Lukáš Musil, 20. Ladislav Vašák, 45. Jakub Motl, 58. Ladislav Vašák - 24. Denis Kukla, 50. Marek Klečka; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 32 - Kryštof Bezděk 12; po třetinách: 2:0, 0:1, 2:1
60:00 Komentář vedoucího týmu domácích Jakuba Motla (2/2): Bohužel nás trápí ty samé chyby pořád dokola. Zbytečné ztráty míčku po nepřesných nahrávkách nebo zpracováních. Je to škoda, máme na víc. Děkujeme soupeří, rozhodčím a věrným fanouškům za zápas.
60:00 Komentář vedoucího týmu domácích Jakuba motla (1/2): Dneska to bylo bezzubý, 15 střel za zápas je málo. Naštěstí se pár mladých pušek a jeden veterán dokázali trefit. Samozřejmě nesmím opomenout vynikající brankářskou legendu Jiřího Skácelíka a celkový týmový morál, který nás na domácí půdě žene kupředu.
60:00 Komentář trenéra hostů t Trunkáta Michala : Z mého pohledu jsme dvě třetiny zápasu byli lepší. Trápí nás pořád stejný problém, statistika 34 střel na bránu a dvě vstřelené branky hovoří za vše. Soupeři gratulujeme.
60:00 Počet střel ve třetí třetině: 5 - 10 Celkový počet střel: 15 - 34
59:44 Hosté střílí hlava nehlava, ale domácí drží stav 4:2
59:22 Hosté hrají bez brankáře.
59:00 Začala poslední minuta dnešního utkání.
58:45 Bezděk zpátky v bráně.
58:26 Hosté hrají bez brankáře.
58:00 Bezděk zpátky v bráně.
57:10 Hosté hrají bez brankáře.
57:09 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák bez asistence (4:2)
57:09 Vašák po nepřesné přihrávce zvyšuje náskok domácích.
56:46 Hosté hrají bez brankáře.
56:36 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
55:17 Hra začíná být důrazná.
52:39 Momentálně se nedá říct, který tým má navrch. Oba týmy chvilku útočí, ale hned přechází do bránění.
50:57 Říha právě svojí střelou z půlky prověřil Bezděka, který střelu pokryl tělem.
49:45 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #88 Vojtěch Repček (3:2)
49:45 Rychlým protiútokem hosté snižují náskok domácích.
48:26 Domácí se začali prosazovat a útočí.
46:12 Hosté tlačí na domácí, kterým dochází síly na protiútoky.
44:09 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #38 Jakub Motl, asistoval #77 David Čermák (3:1)
44:09 Motl očima dotlačil odražený míček za Bezděkovy záda a domácí zvyšují náskok.
43:03 Musil zázrakem získal míček z velmi zmateného souboje a zakončil střelou na Bezděka, který střelu vyráží helmou.
42:16 Hra je zatím nezajímavá, nikdo nemá převahu.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny získali domácí.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: 5 - 14 Celkový počet střel: 10 - 24
39:41 I v poslední minutě mají hosté střelecky navrch.
39:09 Domácí hrají v plném počtu.
39:00 Začala poslední minuta druhé třetiny.
37:59 Hosté jsou velmi opatrní.
37:09 Vyloučen hráč #17 Dominik Kovář družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
37:09 Hosté si zahrají druhou přesilovou hru dnešního utkání.
33:06 Domácí začínají více střílet, ale nedaří se jim trefit bránu.
31:22 Duo Sauer Motl, předvedli obdobu gólového dua Brýdl Vašák, ale trefili Bezděka.
30:00 Dnešní utkání sleduje 105 diváků, děkujeme za podporu.
28:48 Další prověřovací střela na Skácelíka.
27:38 Hosté si stahují míček a v klidu rozehrávají.
26:53 Domácí ustáli velkou krizi v předbrankovém prostoru.
25:27 Hosté chytli slinu a střílí hlava nehlava.
24:44 Domácí stáhli míček na svoji polovinu a uklidňují hru.
23:17 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #4 Denis Kukla, asistoval #29 Patrik Posselt (2:1)
23:17 Hosté se prosadili v brankovišti domácích. A snižují náskok domácích.
22:28 Domácí měli velkou šanci na dorážku, ale akorát sekli Bezděka.
20:52 První střela v druhé třetině vznikla z hokejek hostů.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny získali hosté.
20:00 Počet střel po první třetině: 5 - 10
19:37 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #19 Lukáš Brýdl (2:0)
19:37 Duo Brýdl Vašák, krásnou kombinací před brankou hostů zvyšují vedení domácích.
19:00 Začala poslední minuta první třetiny.
17:58 Souboje přiostřili. Hosté začínají domácí tlačit.
17:26 Hosté zvedli tempo celé hry. Skácelík se rozhodně nenudí.
15:16 Menší krize před brankou domácích končí zákrokem rozhodčích. Domácí budou rozehrávat.
13:09 Prudilova střela nezaskočila Bezděka.
12:29 Hra se teď drží na polovině domácích.
11:19 Hosté se přesnými přihrávkami dostali do zakončení, ale neprostřelili obránce.
09:39 Po ostřejším souboji mezi hráči si domácí stahují míček do obrany a hru uklidňují.
08:52 Další prudká střela na Skácelíka. Vyráží ji helmou.
08:10 Hosté se z rozehrávky z rohu domácích, propracovali ke střele, která Skácelíka nezaskočila.
07:01 Hosté stahují hru na svoji polovinu.
06:06 Domácí hrají v plném počtu.
05:06 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #22 Lukáš Musil bez asistence (1:0)
05:06 Musil ranou jako z děla trefil mezeru mezi Bezděkem a tyčkou branky.
04:02 Vyloučen hráč #38 Jakub Motl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za vražení zády
04:02 Hosté si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání.
02:40 Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA neproměnil #36 Marek Klečka.
01:33 Zatím je hra velmi opatrná, ani jeden tým se nedostal ke střele.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu získali hosté.