5:6
    Dominik MROWIEC
    (Večeřa)

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FbK Horní Suchá 5:6p
branky: 2. Ondřej Smékal, 14. Patrik Hegar, 59. Ondřej Smékal, 59. Patrik Hegar, 60. Josef Viktořík - 1. Jan Němeček, 18. Jiří Mráček, 20. Pavel Žitník, 51. Václav Večeřa, 59. Radek Minařík, 61. Dominik Mrowiec; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1 + Pavel Barabáš 5:3; využití: 0:2; diváků: 87; zásahy brankářů: Petr Holčík 11 - Filip Plíhal 15; po třetinách: 2:3, 0:0, 3:2, 0:1
60:22 Pokračování komentáře asistenta trenéra domácích, Pavla Barabáše: 'Závěr těžko hodnotit, myslím si, že jsme zasloužili vyhrát, ale nakonec nám spadl bod do klína. Děkuji divákům za podporu a soupeři za nabytí zkušeností v těžkém a vyhroceném zápase.'
60:21 Komentář asistenta trenéra domácích, Pavla Barabáše: 'První třetina byla vyrovnaná, ve které soupeř dal o branku více. Ve druhé jsme byli už lepší, ale neproměňovali jsme své šance. ajsme špatní v přesilových hrách, nedali jsme nájezd a ve hře pět na pět soupeř skvěle blokoval a hrozil z nebezpečných brejků. Ve třetí třetině se stupňovalo tempo a velká tvrdost na hraně pravidel... to be continue
60:20 Komentář trenéra hostů Iva Jochmana: 'Zápas měl úplně všechno, trošičku tvrdosti, diváci se museli určitě bavit. Děkuji domácím i divákům a zvu všechny na další utkání Horní Suché.'
60:19 GÓL FbK Horní Suchá! 5:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #9 Dominik Mrowiec, asistoval #17 Václav Večeřa (5:6)
60:19 V prodloužení byla vyslána jediná střela, a to z holí hostí a byla rozhodujíc pro celé utkání. Celkový poměr střel po prodloužení 20:17 ve prospěch domácích.
60:03 Rožnov bude hrát ještě 1:44 minut v oslabení.
60:00 Střely ve třetí třetině: 7:5
59:55 Výborný Holčík, který zabránil střele z blízkosti velkého brankoviště.
59:31 Tak to co Rožnov předvádí v závěru 3. třetiny je neuvěřitelné.
59:30 Timeout FbK Horní Suchá
59:30 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 5:5
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #11 Patrik Hegar (5:5)
59:01 Právě začala poslední minuta třetí třetiny.
58:54 Krásná sehrávka Hegara a Viktoříka.
58:53 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 4:5
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #96 Josef Viktořík (4:5)
58:41 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 3:5
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #92 Ondřej Smékal, asistoval #70 Jakub Štůsek (3:5)
58:22 GÓL FbK Horní Suchá! 2:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #2 Radek Minařík, asistoval #17 Václav Večeřa (2:5)
57:55 Hra je velmi tvrdá.
57:40 Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
57:10 Smékal blokuje střelu ze středu hřiště.
56:43 Vyloučen hráč #73 Pavel Barabáš družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 5 minuty za hrubost
56:22 Na hřišti probíhá výměna názorů obou družstev.
55:40 Barabáš nyní svalen nedovoleně k zemi,ale hraje se dál.
55:15 Hosté čekají na polovině hřiště, co Rožnov vymyslí.
54:02 Rožnov uklidňuje hru.
52:58 Žitník v tvrdém souboji s Minaříkem a druhý zmíněný se těžce zvedá.
51:33 Barabáš v šanci na středu, ale minul.
50:44 GÓL FbK Horní Suchá! 2:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #9 Dominik Mrowiec (2:4)
49:20 Rožnovská čtveřice schytává jednu střelu za druhou a Holčík pouze kontroluje.
48:34 Vyloučen hráč #96 Josef Viktořík družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za vysoká florbalka
46:50 Slovák padá a těžce se zvedá z palubovky.
46:12 Utkání je nyní velmi vypjaté a na hřišti je spousta osobních soubojů.
46:06 Tvrdá hra u mantinelu zastavuje hru.
44:02 Barabáš trefuje tyč.
43:29 Vyloučen hráč #22 Patrik Cirkl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za vysoká florbalka
42:55 Slovákovu šanci zneškodnil Cirkl svým blokem.
42:03 Barabáš při trestném střílení jen těsně minul branku.
42:02 Trestné střílení družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R neproměnil #73 Pavel Barabáš.
41:01 Rožnov drží balonek na své polovině.
40:00 Střely ve druhé třetině: 5:5
39:03 Hosté uklidňují hru.
37:12 Barabáš navštívil střídačku hostí.
35:22 Holčík musel vytáhnout svou pravou ruku a má míček pod kontrolou.
33:50 Rožnov hraje velmi opatrně.
33:27 Vyloučen hráč #2 Radek Minařík družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za vysoká florbalka
30:55 Plandor poslal k zemi Mrowiece, ale pomohl si faulem.
29:12 Rožnov přesilovou hru nevyužil.
28:02 Pícha přestřelil.
27:09 Vyloučen hráč #99 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
26:33 Rožnov rozehrává ve velkém brankovišti před Plíhalem
25:02 Slovák si udělal srandu z obránce hostí.
24:22 Viktořík z otočky těsně minul.
22:44 Plandor vybojoval míček pro Štůska, ale jeho střelu zneškodnil Plíhal
21:55 Smékal si vzal míček, ale střela mu sjela.
20:03 Hegar na buly úspěšný.
20:00 Střely po první třetině: Domácí 8 a hosté 6
19:23 Nešťastný odraz od Žitníka.
19:01 GÓL FbK Horní Suchá! 2:3
Vlastní branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 Pavel Žitník (2:3)
18:01 Hostí využili šanci a je opět srovnáno.
17:26 GÓL FbK Horní Suchá! 2:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #12 Jiří Mráček, asistoval #5 Jiří Třinecký (2:2)
14:11 Plíhal zneškodnil střelu ze středu hřiště.
13:50 Hegar svou střelou posílá domácí tým do vedení.
13:46 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 2:1
10:22 Hraje se vyrovnaný florbal.
08:45 Chmelař v tvrdém souboji u mantinelu.
05:11 Parádní zákrok Holčíka.
03:23 Rožnov se dostává do tempa.
01:33 A máme srovnáno.
01:27 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #92 Ondřej Smékal, asistoval #24 Jakub Kostelecký (1:1)
01:01 Horní Suchá zaskočila domácí tým a otevírá skore zápasu
00:18 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #19 Jan Němeček, asistoval #17 Václav Večeřa (0:1)