• 58 57:50
    11:6
    (Šimera)

FBC Vikings Kopřivnice - S.K. P.E.M.A. OPAVA 11:6
branky: 11. Lukáš Soukal, 14. Petr Mužný, 19. Daniel Šimíček, 34. Jan Petlach, 38. Jakub Kostelník, 43. Lukáš Vávra, 45. Daniel Opatřil, 47. Daniel Opatřil, 51. Lukáš Vávra, 54. Adam Lichnovský, 55. Adam Lichnovský - 42. Michal Trunkát, 50. Daniel Kružel, 50. Karel Balnar, 54. Patrik Posselt, 58. Oldřich Sova, 58. Oldřich Sova; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 24 - Tomáš Novák 14, Kryštof Bezděk 2; po třetinách: 3:0, 2:0, 6:6
59:59 Komentář trenéra domácích: Dneska to byl těžký zápas a soupeř nám vítězství nedal zadarmo. dost kousal. Škoda konce třetí třetiny , kdy jsme dostali nějaké branky. Jsme rádi za tři body a děkujme soupeři za hru.
59:59 Komentář trenéra hostí: Dnes se projevila naše nízká účast na tréninzích. Opět jsme dělali stejné chyby jako v horní suché. Pokud nezačneme dělat věci tak jak máme , tak se naše zápasy povedou ve stejném duchu. Soupeři gratulujeme k vítězství .
59:00 Poslední minuta utkání.
57:50 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 11:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Oldřich Sova, asistoval #90 Daniel Šimera (11:6)
57:24 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 11:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Oldřich Sova, asistoval #66 Štěpán Kostolány (11:5)
54:54 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 11:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #8 Jakub Kresta (11:4)
54:54 Domácí také rychle odpovídají.
53:49 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 10:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #29 Patrik Posselt, asistoval #88 Vojtěch Repček (10:4)
53:49 Rychlá odpověď Opavy.
53:36 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 10:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (10:3)
50:42 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 9:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #14 Daniel Opatřil (9:3)
49:36 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 8:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Karel Balnar, asistoval #29 Patrik Posselt (8:3)
49:23 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 8:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #64 Daniel Kružel, asistoval #72 Petr Pavelek (8:2)
46:22 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 8:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #20 Daniel Šimíček (8:1)
46:22 Domácí opět skorují.
44:21 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #13 Lukáš Vávra (7:1)
44:21 Souhra domácích končí golem.
42:40 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #5 Jakub Kostelník (6:1)
42:40 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Kryštof Bezděk družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA
41:07 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #86 Michal Trunkát, asistoval #8 Karel Balnar (5:1)
41:07 Hosté proměňují přesilovku.
40:10 Buly vyhrávají hosté.
39:17 Vyloučen hráč #8 Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
38:03 Vyloučen hráč #29 Patrik Posselt družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za vražení zády
37:04 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #14 Daniel Opatřil (5:0)
33:49 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:0
Vlastní branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #77 Jan Petlach (4:0)
31:04 Krásná střela domácích.
26:27 Po souhře domácích se míček projel v malém brankovišti ale neskončil golem.
24:20 Vyloučen hráč #19 Lukáš Soukal družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za vysoká florbalka
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:47 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Daniel Šimíček, asistoval #13 Lukáš Vávra (3:0)
15:44 Skvělý zákrok brankáře domácích.
14:20 Vyloučen hráč #15 Mojmír Jahoda družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
13:39 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Petr Mužný, asistoval #14 Daniel Opatřil (2:0)
13:39 Souhra Opatřila a Kostelníka končí golem.
10:36 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #19 Lukáš Soukal, asistoval #13 Lukáš Vávra (1:0)
10:36 Soukal proměňuje střelu do prázdné brány.
09:50 Střela Šimíčka se odráží o břevno do autu.
08:07 Krásná akce domácích skončila na hokejce soupeře.
04:33 Skvělý obranný zákrok domácích.
02:35 Akce hostů skončila v outu.