1

0

3.

Snipers Třebíč - FAT PIPE Aligators Klobouky 8:7pn
branky: 12. Adam Benáček, 18. Jiří Halama, 20. Adam Benáček, 22. Tomáš Nestrojil, 23. Martin Žák, 40. Lukáš Mátl, 51. Adam Benáček, N Lukáš Štveráček - 8. Pavel Zbořil, 11. Tomáš Líznar, 20. Tomáš Líznar, 31. Tomáš Kalus, 50. Viktor Kejík, 52. Jiří Blaha, 52. Lukáš Gregr; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Petr Brestovský 13 - Patrik Rychlý 16, David Nečas 6; po třetinách: 3:3, 3:1, 1:3, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Aligators Klobouky hráč #8 Patrik Jedlička , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #19 Lukáš Štveráček a vstřelil rozhodující gól (8:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Aligators Klobouky hráč #7 Tomáš Líznar , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #83 Jiří Halama , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Aligators Klobouky hráč #40 Pavel Zbořil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #50 Vít Máček , ale gól nevstřelil.
65:59 Trenér domácích: Utkání bylo velice bojovné, ve třetí třetině jsme opět ukázali svoji slabinu, soupeř stav utkání srovnal, avšak jsme rádi alespoň za 2 body díky vyhraným nájezdům. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů
65:59 Trenér hostů: Dnešní zápas proti 'Hattricku' jsem nezvládli, zase jedna branka v první třetině nás rozhodí a zápas dostaneme do situace 50/50. Velké množství šancí na obou stranách, mnoho situacích tři na dva, dva na jednoho. Zapracujeme v týdnu na hlavách a budeme nachystaní na další zápas líp. Klukům děkuji za odmakanou třetí třetinu. Cesta zacíná být delší ale věřím týmu. HouHouAli
65:59 Rozhodující nájezd proměnil jako jediný exekutor Lukáš Štveráček
65:00 Zahájena trestná střílení
64:32 Snipeřy drží míček na své polovině a snaží se vymyslet recept na dostání se do útoku
63:22 Prodloužení má úžasnou atmosféru, střídá se jedna šance za druhou
62:44 Domácí se zmocňují míčku a vymýšlí jak se dostat ke střele
61:34 Aligators zatím hrají celé prodloužení na své útočné polovině
61:02 Kejík probíhá hřiště, ale pohyb přímo k brance soupeře mu obrana domácích zabraňuje, a tak se musí stáhnout zpět
60:01 Vhazování vyhrávají hosté
59:59 Poměr střel ve třetí třetině: 7:7
59:55 Brestovský zachránil skóre přesunem na druhou stranu a utkání bude směřovat do prodloužení
59:01 Nebezpečně poslaný míček z rohu od Mátla Rychlý bere do rukou a rozehrává dopředu
57:51 Nebezpečná střela Halamy z poloviny hřiště gólem nekončí
56:52 Jedlička se po nárazu do Žáka kácí k zemi, ale naštěstí hraje dál
55:58 Brestovský pohotově chytá střelu z první od hostů
54:00 Atmosféra zápasu je nyní velmi nabitá, čeká nás velice zajímavý zbytek 3. třetiny
51:59 Timeout Snipers Třebíč
51:59 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 7:7
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr bez asistence (7:7)
51:59 Po pádu domácího hráče se Aligators zmocnili míčku a vyrovnávají stav utkání
51:07 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 7:6
Vlastní branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #97 Jiří Blaha (7:6)
51:07 Blaha se snažil vykopnout míček pryč, byl z toho však pouze vlastní gól
50:28 GÓL Snipers Třebíč! 7:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #83 Jiří Halama (7:5)
50:28 Benáček sedmým gólem týmu Snipers kompletuje svůj hattrick
49:13 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 6:5
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #7 Tomáš Líznar (6:5)
49:13 Po nahrávce od Líznara Kejík trefuje míček do mezery mezi brankářem a domácím obráncem, snižuje tedy na 6:5
48:46 Domácí jsou pod obrovským tlakem Aligátorů
47:09 Halama se rázem dostal do samostatného úniku, Rychlý však famózně vychytal
47:01 Brestovský výráží prudkou střelu od poloviny hřiště
46:27 Vyloučen hráč #60 Michal Kelbler družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
39:23 GÓL Snipers Třebíč! 6:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #39 Michal Machálek (6:4)
39:23 Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Nečas družstva FAT PIPE Aligators Klobouky
38:35 Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
38:35 Vyloučen hráč #86 Martin Žák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
37:55 Brestovský helmou vyrazil nebezpečnou bekhendovou střelu z blízkosti branky
36:42 Po chybě hostů šel Halama sám na brankáře Rychlého, zazvonila pouze tyč
36:00 Šubík prudkou střelou trefuje pouze horní tyčku, vyrovnání stavu se tedy nekoná
35:13 Rychlý helmou vyráží další nebezpečnou střelu
33:49 Další střela šla z čepele Benáčka, opět bez problému pro Rychlého
32:56 Domácí Krejčí se při akci 2 na 1 rozhodl vystřelit, brankáře Rychlého však prostřelit nedokázal
30:21 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 5:4
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #10 Tomáš Kalus, asistoval #87 Lukáš Gregr (5:4)
30:21 Kalus, stojíci těsné před domácím brankářem Brestovským, dostal míček přesně na čepel a trefuje ho do branky
30:00 Malich neproměnil obrovskou příležitost
29:41 Hostující tým se po chybné rozehrávce dostal k veliké šanci, střela však byla zblokována obranou Snipers
28:33 Dobrá střela třebíčského Blahy nabrala velikou rychlost, ale na bránu neletěla
27:14 Aligators i přes dobré šance stále prohrávají o 2 branky
26:56 Zbořil nabral velikou rychlost a dostal se k nebezpečné střele, trefuje však pouze tyčku
25:59 Domácí se drží i přes oslabení v útočné části hřiště
25:14 Vyloučen hráč #86 Martin Žák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za opakované přestupky
24:32 Zbořil neproměnil obrovskou šanci střelou z první, minul branku
23:34 Domácí aktuálně jednoznačně přehrávají Aligators
22:23 GÓL Snipers Třebíč! 5:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #60 Michal Kelbler (5:3)
22:23 Krásný gól Žáka posílá Snipery do vedení 5:3
21:19 GÓL Snipers Třebíč! 4:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #87 Tomáš Nestrojil, asistoval #46 Alexander Svoboda (4:3)
21:19 Nestrojil využívá kombinace a posílá domácí do vedení 4:3
21:01 Ze hry mají zatím více hosté
20:01 Začíná druhá třetina zápasu
19:59 Poměr střel v první třetině je 10:4
19:40 GÓL Snipers Třebíč! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #11 Zdeněk Malich (3:3)
19:40 Po dorážce Benáčka tým Snipers Třebíč vyrovnává na 3:3
19:08 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #25 Martin Dlouhý (2:3)
19:08 Po nahrávce Dlouhého Líznar trefuje prázdnou bránu a posílá tým do vedení
18:46 Nebezpečný nához se dostal až před hostujícího brankáře, ten však míček podržel a vyhazuje do protiútoku
17:19 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #83 Jiří Halama, asistoval #36 Adam Benáček (2:2)
17:19 Krásně umístěná střela od Halamy končí v pravém rohu branky, stav je tedy nerozhodně 2:2
16:43 Obrovská šance Mátla, Rychlý ale nádherným zákrokem zasahuje
15:59 Hostující brankář Rychlý si mže připsat další zákrok, když vyřešil střelu od Štveráčka
14:35 Nebezpečnou situaci před Brestovským vyřešil domácí obránce Picmaus
11:15 GÓL Snipers Třebíč! 1:2
11:15 Po nahrávce ze standardní situace dává Benáček gól
10:53 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #77 Jiří Šubík (0:2)
10:53 Po hezké kombinaci Líznara a Subíka se hosté dostávají do vedení 0:2
09:44 Brestovský krásně vychytal nebezpečnou střelu od Zbořila
07:44 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (0:1)
07:44 Střela od Pavla Zbořila z levé strany hřiště končí za zády Brestovského
07:02 Domácí Halama hokejkou překazil nebezpečnou krosovou přihrávku soupeře
05:31 Žák si teď prošel protihráče jako kuželky, na poslední chvíli ho zastavil Bábíček
04:15 Třebíčský hráč Svoboda měl obrovskou šanci před brankářem domácích, avšak ani z dorážky nedokázal míček trefit do brány
03:29 Střela přímo před brankou hostů od domácího Malicha gólem nekončí
01:58 Obrovská šance hostů, kdy šel Gregr sám na brankáře, minul branku
01:30 První velká šance od hostujícího týmu, Brestovský rukou vyrazil
00:00 Úvodní buly získavají domácí