8:5
    Tomáš LÍZNAR
    (Rychlý)

FAT PIPE Aligators Klobouky - 1.MVIL Ostrava  8:5
branky: 5. Pavel Zbořil, 13. Pavel Zbořil, 18. Pavel Zbořil, 28. Martin Dlouhý, 46. Lukáš Gregr, 59. Pavel Zbořil, 60. Adam Klimeš, 60. Tomáš Líznar - 16. Radim Valigůra, 21. Jan Lacina, 30. Adam Tesárek, 31. Daniel Kotzur, 37. Radim Valigůra; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 6 + Lukáš Gregr OS:1; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 22 - Vojtěch Kořínek 27; po třetinách: 3:1, 1:4, 4:0
59:59 Komentář trenéra domácích: Hrozná škoda že jsme zápas nezlomili už v 1. třetině kdy byl soupeř ještě někde u Přerova. Svojí nedisciplinovaností jsme ho dostali zpět do zápasu. 3. třetina je loterie náš systém byl pryč a rozhodla větší touha po vítězství. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů. Pro nás je ta cesta ještě dlouhá. Houhou Ali
59:59 střely ve 3. třetině domácí: 12 hosté: 10
59:59 Komentář trenéra hostí: Klasicky 1. zápas. Ze začátku nervozita z naší strany. 2. třetina lepší, bohužel naše ubohost, naivita a hrozné přesilové hry rozhodly o tom že jsme odevzdaly 3 body domácím. Soupeři děkuji za zápas
59:58 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 8:5
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #97 Patrik Rychlý (8:5)
59:58 A ještě Líznar trefil prázdnou bránu a upravil na konečných 8:5
59:26 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 7:5
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #88 Adam Klimeš bez asistence (7:5)
59:26 Klimeš trefuje prázdnou bránu a upravuje skore na 7:5
59:00 Hosté to zkoušejí v 6
58:48 Timeout 1.MVIL Ostrava
58:48 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 6:5
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #4 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (6:5)
58:48 Hosté si nerozebrali domácí hráče a Gregr přihrál Zbořilovi před prázdnou bránu a ten dává svůj 4. gol v zápase
58:04 Timeout FAT PIPE Aligators Klobouky
58:04 Trestné střílení družstva FAT PIPE Aligators Klobouky neproměnil #4 Pavel Zbořil.
58:04 Zbořil nic nevymýšlel ale trefil ruku Kořínka a stav utkání tedy zůstává 5.5
57:44 Grega měl před sebou odkrytou bránu, ale Kořínek předvedl výborný zákrok
56:30 Líznar pálil do připraveného Kořínka
54:00 Zbořil pálil těsně mimo Kořínkovu bránu
51:20 Jedlička našel Gregra na levé straně ten pouze do Kořínka
50:36 Kejík dobře vypálil na bližší šibenici tam byl ale připravený Kořínek
47:17 Gregr našel Hose před bránou ten trefil pouze bránícího hráče
45:50 Gregr získal balonek a krásně zakončil na vzdálenější šibenici a Aligators srovnávají na 5:5
45:44 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 5:5
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr bez asistence (5:5)
45:15 Krásná kombinace Ostravy před bránou neskončila golem
44:52 Vyloučen hráč #88 Adam Klimeš družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře
43:58 Výborný návrat T. Jedličky který teď zachránil jasný gol
42:45 Zbořil před bránou trefil pouze Kořínka do ramene
40:01 3. třetinu zahajují oba týmy ve 4 hráčích
40:01 Úvodní buly 3. třetiny získávají domácí
39:59 střely ve 2. třetině domácí: 7 hosté: 14
39:10 Jedličkova rána vysoko nad Kořínkovu bránu
39:03 Vyloučen hráč #5 Ondřej Bábíček družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
39:03 Vyloučen hráč #20 Jan Lacina družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
36:31 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Radim Valigůra, asistoval #91 Denis Kubiczek (4:5)
36:31 Valigůra se krásnou kličkou dostal před Rychlého a otáčí skore zápasu na 4:5
34:50 Šubík teď napravil svou ztrátu skvělým návratem do obrany
33:06 Dlouhý od mantinelu pouze do boční sítě
31:29 Ostrava ve 2. třetině těží z vyloučení domácích a jsou teď lepším týmem
30:22 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Daniel Kotzur, asistoval #50 Matěj Sokol (4:4)
30:22 Po Sokolově přihrávce krásně zakončil Kotzur a vyrovnává na 4:4
29:28 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #28 Patrik Němec (4:3)
29:28 Tesárek se po přihrávce Němce ocitl před prázdnou bránou a bez problému zakončil a snižuje na 4:3
28:09 Vyloučen hráč #69 Roman Svoboda družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hra na zemi
27:47 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #25 Martin Dlouhý, asistoval #7 Tomáš Líznar (4:2)
24:36 Vyloučen hráč #5 Ondřej Bábíček družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za držení
24:15 Rychlý teď vytáhl výborný zákrok proti ráně hostí
23:31 Svoboda ve vlastním oslabení vyvezl balonek a přihrál na Jedličku který trefil pouze hráče v bloku
22:37 Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky - osobní trest
22:37 Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za nesportovní chování
20:56 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #10 Adam Tesárek (3:2)
20:56 Lacina po Tesárkově pasu využívá přesilovku a snižuje na 3:2
20:01 2. třetinu začínají hosté v přesilové hře a hned se usadili n své útočné polovině
20:01 Úvodní buly 2. třetiny získávají hosté
19:59 V první třetině lepší domácí tým, kterému se povedlo 3 ze svých několika tutovek přetavit v goly. Hosté až na pár situací před bránou domácích nic moc ze hry neměli
19:59 Střely po 1. třetině domácí: 14 hosté: 6
19:53 Vyloučen hráč #88 Adam Klimeš družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za vysoká florbalka
17:52 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #4 Pavel Zbořil bez asistence (3:1)
17:52 Zbořil vystihl přihrávku a dává svůj 3. gol v zápase krásnou střelou pod víko
15:43 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Radim Valigůra bez asistence (2:1)
15:43 Sražená přihrávka se dostala až k Valigůrovi a ten snižuje na 2:1
12:59 Dlouhý v dobré pozici trefuje pouze tyč
12:17 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 2:0
12:17 Zbořil se prosazuje znovu, tentokrát po přihrávce od Gregra zpoza brány
09:45 Zbořil pálil na bližší šibenici ale Kořínek ránu vyrazil
08:30 Valigůra vypálil dobrou ránu ale Rychlý chytá skvělým zákrokem
07:36 Gregr znovu ve výborné pozici,ale tentokrát jeho ránu skvělým zákrokem vytáhl Kořínek
04:30 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #4 Pavel Zbořil, asistoval #21 Tomáš Hos (1:0)
04:30 První gol utkání dává po nahrávce od Tomáše Hosa nádhernou střelou pod víko Pavel Zbořil
03:40 Svoboda nahrával Klimešovi před bránu k tomu se ale přihrávka nedostala
02:50 1. střela hostí na bránu kterou bez problému chytil Rychlý
02:03 Zouhar přihrál Gregrovi na velké brankoviště ten bohužel minul bránu Kořínka
00:01 Úvodní buly utkání vyhráli domácí
00:00 Vítám vás na utkání 1. kola Národní ligy kde se utkají mezi sebou domácí Fatpipe Aligators Klobouky proti 1. MVIL Ostrava