• 60 59:55
    2
    David ŘÍHA

FbK TJ Svitavy - Snipers Třebíč 5:4
branky: 26. Josef Prudil, 48. David Čermák, 53. Vojtěch Kužela, 56. David Říha, 57. Vojtěch Kužela - 13. Denis Krejčí, 15. Zdeněk Malich, 24. Adam Benáček, 49. Zdeněk Malich; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 17 - Jan Bazala 19; po třetinách: 0:2, 1:1, 4:1
60:00 Komentář vedoucího Jakuba Motla: Dneska jsme se přesvědčili, o čem liga bude. Spousta zbrklostí a individuálních chyb nás stála ztráty a soupeř trestal. Opět se ukázalo, že FBK umí heroické třetí třetiny. Týmovost a nasazení nám vyhrálo tento zápas. Ten už ale skončil a musíme se připravit na další utkání. Děkuji soupeři, rozhodčím, ale hlavně fantastickým divákům za zápas.
60:00 Komentář trenéra Michala Kelblera: Naše nemoc z loňské sezóny bohužel pokračuje, naprosto zbytečně jsme ztratili zápas po velice slušném utkání. Nehraje se na krásu,ale na branky.
60:00 Počet střel ve třetí třetině: 7 - 5 Celkem: 24 - 21
59:55 Vyloučen hráč #23 David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:06 Hosté stále bez brankáře, domácí pod tlakem, ale drží se.
59:00 Začala poslední minuta dnešního utkání.
57:51 Hosté hrají bez brankáře.
57:45 Timeout Snipers Třebíč
57:27 Hosté v klidu rozehrávají.
56:46 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #21 Vojtěch Kužela, asistoval #13 Matěj Válka (5:4)
56:46 Kužela svým druhým gólem poprvé posílá domácí do vedení.
55:40 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #24 Ondřej Pakosta (4:4)
55:40 Říha svojí slavnou střelou z poloviny hřiště dorovnává skóre.
53:29 Atmosféra na hřišti houstne.
52:21 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #21 Vojtěch Kužela, asistoval #24 Ondřej Pakosta (3:4)
52:21 Kužela ukončil přesilovou hru přesnou střelou.
51:44 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
50:04 Hosté drží domácí pod tlakem, domácí se perou s rozehrávkou.
48:56 GÓL Snipers Třebíč! 2:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #11 Zdeněk Malich, asistoval #36 Adam Benáček (2:4)
48:56 Duo Malich a Benáček potrestali hrubou chybu v přihrávce domácích.
47:34 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #77 David Čermák, asistoval #23 David Říha (2:3)
47:34 Domácím se konečně povedla hezká rozehrávka zakončena přesnou střelou Čermáka.
46:18 Skácelík vyráží rychlý protiútok hostů. Domácí zaspali na polovině hřiště po neúspěšném útoku.
45:23 Duo Kužela a Motl ohrozili Bazalu, který situaci vyřešil.
44:14 Hosté si drží míček převážně na svých hokejkách.
43:24 Hosté rozehrávají. Prudil běhá v pořádku po hřišti.
42:41 Prudil zůstává ležet po tvrdším souboji u mantinelu.
42:16 Hosté převzali míček po nepřesné střele.
41:12 Domácí rozehrávají.
40:01 Úvodní buly poslední třetiny získali domácí.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: 9 - 7 Celkový počet: 17 - 16
39:40 Domácí rozehrávají v rohu na polovině hostů. Rozehrávka končí v moci hostů.
39:00 Začala poslední minuta druhé třetiny.
38:26 Hosté se přesnými přihrávkami dostali ke střele, která už tolik přesná nebyla.
36:30 Na míčku se drží více domácí, ale nemají dost možností ke střelám, které nezbytně potřebují.
35:07 Domácí jsou v rozehrávce čím dál víc nejistí. Hosté jen vyčkávají na chyby.
33:22 Hosté přitvrdili v soubojích, vzniká hodně přerušení.
31:47 Oba týmy si mezi sebou akorát mění míček, ale ani jeden tým nemá zrovna převahu.
30:25 Domácí rozehrávají na své polovině.
30:00 Dnešní utkání sleduje 89 diváků, děkujeme!
29:30 Domácí hrají v plném počtu.
27:30 Vyloučen hráč #24 Ondřej Pakosta družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování florbalky
27:30 Hosté si zahrají první přesilovou hru, dnes už třetí.
25:59 Hosté neváhají a z chyb domácích hned střílí, Skácelík je ve střehu.
25:13 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #23 David Říha (1:3)
25:13 Domácí se konečně prosadili v přesilové hře, ačkoliv ze začátku neměli vůbec míček na hokejkách.
23:53 Vyloučen hráč #60 Michal Kelbler družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
23:53 Domácí si zahrají druhou přesilovou hru dnešního utkání.
23:35 GÓL Snipers Třebíč! 0:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček bez asistence (0:3)
23:35 První střela hostů ve druhé třetině a rovnou gólová.
22:38 Hamala překazil rozehrávku domácích omylným zákrokem rukou.
21:26 Pakosta znepříjemňuje rozehrávku hostů.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny si získali domácí.
20:00 Počet střel po první třetině: 8 - 9
19:49 Hosté drží míček a vyhlíží jen konec třetiny.
19:00 Začala poslední minuta první třetiny.
18:23 Hosté hrají v plném počtu. Polovina přesilovky se odehrávala na polovině domácích, než si domácí získali míček, poté začali útočit s velmi nízkým počtem střel.
16:23 Vyloučen hráč #48 Jakub Maleček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
16:23 Domácí si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání.
15:32 Domácí jsou pod tlakem a začínají chybovat v rozehrávkách. Hosté jen využívají chyby.
14:58 GÓL Snipers Třebíč! 0:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #11 Zdeněk Malich, asistoval #74 Matěj Kuželka (0:2)
14:58 Malich procpal míček za Skácelíka a navyšuje vedení hostů.
14:25 Další Říhova střela těsně minula tyčku branky.
13:35 Kužela po dlouhém držení míčku nachází Říhu, který z otočky střílí na Bazalu, Bazala střelu s přehledem chytá.
12:23 GÓL Snipers Třebíč! 0:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #7 Denis Krejčí, asistoval #60 Michal Kelbler (0:1)
12:23 Krejčí potrestal špatnou nahrávku domácích a posílá hosty do vedení.
11:26 Týmy se střídají na míčku, kontrolu nemá ani jeden.
10:50 Domácí rozehrávají po střele Benáčka, který neudržel střelu v hřišti.
09:55 Rozehrávka skončila střelou, hosté začínají nový útok.
09:32 Domácí budou rozehrávat po odpískaném faulu.
07:40 Bazala elegantním výskokem chytá střelu z poloviny hřiště, hezký zákrok.
06:00 Tři rychlé střely od domácích, ale ani jedna se nedostala za Bazalu.
05:08 Rozehrávka domácích na útočné polovině končí rychlým napadením od obránců hostů, kteří mohou v klidu rozehrát.
04:14 Skácelík zastavil odhodlaného Malečka, který se snažil procpat míček za jeho záda.
02:56 Pakosta napadl rozehrávku hostů a nahrál získaný míček Prudilovi, který těsně minul.
01:49 První střela utkání z hokejek hostů končí v rukou Skácelíka.
00:01 Úvodní buly si získali hosté.