• 58 57:21
    11:3
    (Polášek)

FBC Vikings Kopřivnice - Spartak Pelhřimov 11:3
branky: 2. Mojmír Jahoda, 11. Adam Lichnovský, 13. Mojmír Jahoda, 18. Daniel Opatřil, 20. Daniel Opatřil, 29. Daniel Opatřil, 37. Lukáš Vávra, 39. Vojtěch Zátopek, 43. Lukáš Vávra, 49. Ondřej Kubátko, 58. Adam Lichnovský - 4. Tomáš Kocián, 36. Kryštof Smejkal, 38. Jan Knězů; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 19 - Jakub Kuchař 20; po třetinách: 5:1, 3:2, 3:0
60:00 Hodnocení trenéra hostů Jana Kotena. V úzkém kádru jsme propadli zejména v obranné činnosti. Soupeř byl hodně produktivní. Naše zakončení bylo špatné. Ve hře byly z naší strany i dobré momenty, ovšem těch negativ bylo více. Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství.
60:00 Hodnocení trenéra domácích: Začátek první třetiny byl trošku kostrbatý, soupeř přijel s mladým týmem plným elánu. Po deseti minutách se naše hra ustálila a začali jsme hrát svoji hru. Zápas se nám náramně povedl, děkujeme soupeři za pěkný zápas.
58:20 Krásná kombinace domácích zakončená tyčkou.
57:24 Lichnovský opět u míčku a nyní už dává gol.
57:21 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 11:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #18 Jan Polášek (11:3)
55:45 Lichnovský utekl v přesilovce na útočnou polovinu a tam udržel míček neskutečných 13 vteřin.
54:37 Vyloučen hráč #15 Mojmír Jahoda družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
51:19 Vyloučen hráč #9 Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
48:34 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 10:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #14 Daniel Opatřil (10:3)
48:34 Střela Kubátka končí v bráně hostů.
44:29 Dnešní utkání sleduje úžasných 150 diváku.
42:50 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 9:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #14 Daniel Opatřil (9:3)
42:50 Souhra Opatřila a Vávry opět končí golem.
40:01 Buly vyhrává tým hostů.
39:59 Třetina byla ukončena akcí hostujících.
39:00 Hraje se poslední minuta 2. třetiny.
38:40 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 8:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Vojtěch Zátopek, asistoval #8 Jakub Kresta (8:3)
38:30 Hraje se ve vysokém tempu.
37:13 GÓL Spartak Pelhřimov! 7:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #27 Václav Fučík (7:3)
36:03 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:2
35:27 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #37 Kryštof Smejkal, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (6:2)
34:35 Skvělý zákrok brankáře domácích Jakuba Strakoše.
33:32 Střela hostů opět končí v outu.
30:00 Jsme v půlce zápasu.
28:14 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #13 Lukáš Vávra (6:1)
28:14 Akce Opatřila a Vávry 2:1 končí golem.
26:02 Hra přitvrdila.
20:20 2. třetina zahájena akcí domácích.
19:23 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #8 Jakub Kresta (5:1)
19:23 Daniel Opatřil scoruje na konci třetiny.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:17 Střela hostů končí v outu.
17:24 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:1
12:12 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Mojmír Jahoda, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (3:1)
12:12 Akce Jahody a Zátopka končí golem. (domácí)
10:29 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #21 Zdeněk Matúš (2:1)
10:29 Po rozehrávce domácích na středu hřiště míček končí v brance hostů.
09:15 Akce domácích 2:1 končí střelou do tyče.
08:17 Po výborné souhře hostů míček končí v outu.
05:35 Výborná střela hostů hned po rozehrávce.
03:37 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #27 Václav Fučík (1:1)
02:45 skvělý obranný zákrok hráče hostů
01:40 krásná akce domácích skončila golem.
01:10 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0