• 56 55:04
    3:7
    (Suchánek)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Předvýběr.CZ Florbal MB 3:7
branky: 12. Petr Koláčný, 26. Valters Lapinš, 32. Marek Zapletal - 2. Jakub Bína, 14. Daniel Šebek, 31. Milan Tomašík, 36. Tadeáš Chroust, 50. Tomáš Chroust, 55. Jiří Curney, 56. Milan Tomašík; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3 + Tomáš Sovják 5:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Kevin Majrich 13 - Lukáš Bauer 10; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:3
60:00 Střely ve třetí třetině: Domácí - 3 Hosté - 6
60:00 Nejlepšímí hráči jsou za hosty Filip Zakonov a za domácí Lukáš Petřík.
59:42 Červenkovu teč Bauer kryje.
58:48 Další dobrý blok Szwedy.
57:05 Bauer se včas přesunul proti pokusu Koláčného.
55:04 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #12 Patrik Suchánek (3:7)
55:04 Hosté přidávají další gól, tohle je asi poslední hřebíček do rakve.
54:49 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
54:49 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #17 Jakub Bína (3:6)
54:49 Boleslav vede 6:3, United 2:0 a můj tiket je v troskách. Doufám že máte alespoň vy lepší den. :-)
53:41 Domácí se zatím drží.
51:33 Dobrý blok Szwedy.
51:10 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 5 minuty za hrubost
51:10 Sovják sestřelil Tokoše a stráví 5 minut přemítáním nad svými hříchy na trestné lavici.
49:32 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #28 Aleš Hőffer (3:5)
49:32 Lehce kontroverzní situace, výhoz hostů zpracoval na hranici vysoké hole Hoffer a pak už s přehledem uklízel Chroust. Podle sudích však vše v pořádku a Boleslav navyšuje náskok.
48:03 Pokus hostů jen do mantinelu.
46:30 Když se dívám na hostujícího trenéra, který mi vzhledem dost připomíná Jurgena Kloppa doporučuju po očku sledovat i anglické derby v Manchesteru. Stav zatím 1:0 pro United.
45:33 Hra ve třetí třetině se mi zatím zdá spíš taktická, než akční.
43:35 Červenka se výborně uvolnil a dostal se až před Bauera, závěrečná klička do bekhendu mu ale na poslední chvíli sjela.
42:30 Koláčný zase zkouší z půlky. V tomhle případě chyběla přesnost.
41:38 Hosté trefují branku, ovšem jen z vnější strany.
40:10 Máme tady závěrečnou třetinu zápasu, uvidíme co nám přinese.
40:00 Střely ve druhé třetině: Domácí - 6 Hosté - 5
39:35 Nehila nedokázal skákavý míček dorazit do prázdné brány.
38:27 I přes protesty domácí střídačky se další vyloučení pískat nebude.
35:51 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #24 Marek Korych (3:4)
35:51 Hosté se nakonec přece jen prosazují. Chroustova dorážka ze strany mění skóre na 3:4 pro Boleslav.
35:03 Vykopal nadvakrát skvěle vystihl přihrávku hostů a Otrokovice mohou přejít do ofenzívy.
34:26 Výborné bloky domácích, kteří odmítají připustit změnu skóre v jejich neprospěch.
33:21 Krásný zákrok Majricha,který ve skoku ramenem vytáhl pokus do horní části branky.
33:02 Vyloučen hráč #56 Michal Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
33:02 Dnes se to tady vyloučeními jen hemží. Tentokrát to odskákal domácí Nagy.
31:50 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Marek Zapletal, asistoval #91 Lukáš Petřík (3:3)
31:50 Sotva pro domácí přesilovka skončila, trefil milimetrově Zapletal skulinku na přední tyči Bauera.
30:51 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #10 Mikuláš Komárek (2:3)
30:51 A když už spěchat začali, vydolovali z toho hosté gól v oslabení.
30:34 Zbytečná ztráta Anise a Boleslav nikam nespěchá.
29:47 Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za vysoká florbalka
29:47 Tokoš zahrál vysokou a je tady další přesilovka.
29:47 Na druhé straně se skoro trefil Zakonov.
29:18 Sovják krásně z otočky jen těsně vedle.
28:20 Vykopal se dobře uvloňuje, avšak trefuje blok
27:22 Druhá třetina probíhá ve velkém stylu. Vysoké tempo na obou stranách.
26:09 Dobrý zákrok Majricha proti skákajícímu míčku.
25:07 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #19 Valters Lapinš bez asistence (2:2)
25:07 aktivita domácích se zúročila. Lapinš se dostal k míčku a nedal Bauerovi šanci.
23:21 Úžasný monstersafe v podání Bauera, který skokem vytáhl pokus Gála do odkryté brány.
22:30 Žihadlo Zapletala mimo bránu.
22:05 Otrokovice při akci 2v1 jen do Bauera.
21:51 Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
21:50 Koláčný dobře prošel půlku hřiště a potrápil Bauera, navíc je z toho přesilovka pro domácí.
20:38 Majrich jistí nohou.
20:27 Pokus hostů vysoko nad bránu.
20:00 Střely v první třetině: Domácí - 4 Hosté - 9
19:59 Na závěr ještě nastřelená tyčka Suchánka.
19:29 Dobrá žabka na Curneyho, otrokovická obrana ale tentokrát všas zareagovala.
18:46 Vyloučen hráč #6 Vlastimil Červenka družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
18:46 Naprosto zbytečný faul Červenky pří vlastní přesilovce a karta se obrací. Výhodu mají hosté.
17:34 Koláčný od mantinelu do vnější strany levé tyčky Bauerovi brány.
16:48 Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
16:48 Domácí dostanou také šanci vyzkoušet si početní výhodu.
16:37 Pohledný ťukec hostů se nedočkal zakončení.
14:47 Odražený pokus Červenky poskakoval po brankovišti , ale nikdo z domácích nezvládl dorazit.
13:25 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #7 Milan Tomašík (1:2)
12:40 Koláčný opět z půlky, v tomhle případě jen do bloku hostů.
12:30 Nedůraz v obraně Otrokovic a Šebek doklepává v brankovišti pod břevno.
11:16 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #91 Lukáš Petřík (1:1)
11:16 Zas a znova. Koláčný natahuje z půlky a míček končí v síti. Tentokrát pžízemní míček, který prošel někde kolem noh Bauera.
10:45 Domácí už po několikáte vybojovalo míček na půlce hostů, jenže prosadit se jim zatím nedaří.
09:34 Vybíhajícího Szwedu z trestné lavice našel Červenka, Bauer ale výborně kryje.
09:11 Hosté pouze nad.
08:51 Vynikající blok Nagyho na brankové čáře.
08:15 Gál dobře získal míček a domácí tahají čas.
07:30 Vyloučen hráč #23 Martin Szweda družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
07:30 Szweda zezadu s jasnou sekyrou a Boleslav si zahraje první přesilovku.
07:28 Gál prováhal dobrou příležitost v protiútoku a ke střele se nakonec nedostal.
06:07 Velká šance pro Kvapila, který se na hranici brankoviště dostal k míčku. Branku však přestřelil.
04:55 Dobrý blok domácí obrany proti pokusu Suchánka.
04:00 Odražený míček se dostal k domácímu Anisovi, ten na nic nečekal a prudkou střelou trefuje spoj branky.
03:35 Hosté zatím kontolují hru.
02:35 Dobrý návrat hostů proti výpadu domácích.
01:57 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #88 Jan Natov (0:1)
01:57 Přízemní střela se od Majricha odrazila a Bína s klidem doráží.
01:30 Majrich si připisuje první dobrý zákrok.
00:30 Týmy na nic nečekají a zápas začal ve vysokém tempu.
00:00 Zdravím vás dámy a pánové u dnešního a zároveň posledního kola základní hrací části mezi Otrokovicemi a Mladou Boleslaví. Doufám, že vás dnešní přenos bude bavit a společně si zápas užijeme. :-)