• 61 60:03
    5:6
    (Beneš)

TJ Sokol Královské Vinohrady - ACEMA Sparta Praha 5:6p
branky: 10. Zbyněk Stuchlík, 16. Petr Hartman, 18. Oliver Gold, 19. Patrik Chládek, 29. Milan Bína - 1. Jakub Kolstrunk, 30. Josef Juha, 35. Lukáš Ujhelyi, 56. Mikuláš Krbec, 60. Jakub Kolstrunk, 61. Jakub Kolstrunk; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Buchta 50 - Martin Beneš 12; po třetinách: 4:1, 1:2, 0:2, 0:1
60:03 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #16 Dominik Beneš (5:6)
60:01 Sparta vyhrává buly a hned vstřeluje branku
60:00 Střely po třetí třetině: SKV - SPR  4:21
59:42 Sparta ještě stačila dorovnat goólem pod Buchtovu nohu. Jde se do prodloužení
59:41 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (5:5)
59:10 Vinohrady jsou pod velkým střeleckým tlakem Sparty
57:20 Sparta využila oddechový čas a jde do 6.
57:19 Timeout ACEMA Sparta Praha
56:40 Domácí v sevření
55:32 Krbec zkusil střelu po zemi. Tu Buchta nečekal a proklouzla mu mezi nohama
55:31 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #16 Dominik Beneš (5:4)
54:21 Ujhelyi zkusil samostatný výbech, Buchta mu zhatil plány
52:22 Vinohrady teď měly obrovskou šanci na další branku. Beneš jim to překazil
50:42 Vinohradyjsou čím dál tím více drzejší a dostávají se častěji k míčku a ke střelbě
48:30 Sp=arta se většinu času drží na míčku a zkouší různé možnosti jak překonat domácí obranu,  zatím se jim to nedaří
46:00 Sparta dostává standarttku v předbrankovém prostoru. Beneš trefuje jen boční síťku
45:00 Sparta Vinohradům nedaruje ani centimetr hřiště. Vinohradská obrana a především brankář Buchta předvádí impozantní výkony
43:18 Týmy hrají o poznání více než předchozí třetiny. Toto bude ještě zajímavý zápas
34:19 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #95 Matěj Pruner (5:3)
33:45 Buchta pod palbou 2. sparťanského útoku
31:11 Ujhelyho čepel po souboji přeletěla halu a končí daleko ve vinohradské tribuně.
29:49 Sparta snižuje Vinohradský náskok, po nešťastném uklouznutí balónku po Buchtově noze
29:48 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #14 Marek Zouzal (5:2)
28:35 Vinohrady využívají přesilovku a již mají 4 gólový náskok !!
28:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #78 Michal Strachota (5:1)
27:25 Tentokrát domácí si vyzkouší přesilovku
27:24 Vyloučen hráč #16 Dominik Beneš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky
27:00 Stuchlík zkouší samostatný výběh na Beneše. Beneš vychytává
25:51 Ač byly Vinohrady v sevření Sparty po celou dobu vyloučení Stuchlíka, tak v obraně nepolevily a ubránily oslabení
23:52 Stuchlík po vyhrocenějším souboji v rohu hřiště jde na tresnou lavici. Sparta si dnes zahraje první přesilovku
23:51 Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
23:24 Bude vyloučení. Sparta jde do 6
21:06 Buchta předvádí neuvěřitelné akrobatické výkony ve Vinohradské brance
20:01 Sparta vyhrává buly a hned útočí
20:00 Střely po prvé třetině: SKV - SPR  8:12
18:32 Další úžasná akce od Vinohrad. Domácí si do další třetiny odnášejí příjemný 3 gólový náskok
18:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #8 Patrik Chládek, asistoval #24 Petr Hartman (4:1)
17:28 Vinohrady vyvíjely na Spartu nátlak, který ukončil Gold svojí otočku na kterou byl Beneš už krátký
17:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Oliver Gold, asistoval #27 Lukáš Gregor (3:1)
17:22 Garčar zkoší střelu
15:38 Paštika si na středu dobře našel Hartmana, který to poté úžasně umístil do sparťanské brány
15:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #81 Marek Paštika (2:1)
13:27 Buchta neuvěřitelně zabránil vlastnímu gólu odraženého od spoluhráče
11:04 Juha zkouší třelu ze středu. Buchta s přehledem vychytal
09:11 Stuchlíkovi se podařilo překonat sparťanskou obranu a vyrovnává !
09:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Zbyněk Stuchlík, asistoval #27 Lukáš Gregor (1:1)
07:34 Zounal si označkoval Vinohradskou brankovou konstrukci
05:13 Hra lítá ze strany na stranu. Oba týmy vytvářejí zajímavé akce, ale žádná ne a ne se dostat přes soupeřovy obrany
04:06 Opačná situace na straně Sparty
03:10 Vinohrady drží míček na svých holích a vyvíjejí tlak na sparťanskou obranu
00:44 Kareš svým výběhem vytvořil útočnou akci, která skončila vstřelenou brankou
00:43 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #87 Michal Kareš (0:1)
00:05 Vinohrady vyhrály buly a začínají formovat hru na své polovině
00:00 Dobré odpoledne z pražských Vinohrad! Moje jméno je Vojtěch Prokop a budu Vás provázet dnešním online přenosem z 25. kola Livesport Superligy mužů, ve kterém nás čeká pražské derby mezi domácími sokoly z Vinohrad a Spartou.