8:2
    Ondřej PAPOUŠEK
    (Meliš)

Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:2
branky: 5. Jakub Kolísko, 7. Petr Brautferger, 26. Milan Meliš, 26. Sebastian Rod, 27. Filip Langer, 37. Jonáš Kreysa, 55. Filip Langer, 60. Ondřej Papoušek - 47. Ondřej Kopič, 58. Jaromír Ekl; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 16 - Jan Dvořák 23; po třetinách: 2:0, 4:0, 2:2
60:02 Doufám, že jste si utkání náležitě užili. Hezký Valentýnský večer těm, kdo tento svátek slaví, a u příštího zápasu se těším opět napočtenou.
60:01 Celkový počet střel: Tatran 31 - Česká Lípa 18
60:01 Počet střel ve třetí třetině: Tatran 8 - Česká Lípa 6
60:00 Komentář trenéra a nejlepšího hráče hostí
60:00 Komentář trenéra a nejlepšího hráče domácích
59:59 Do konce utkání už se nic dalšího nestalo. Tatran vyhrává na domácí půdě 8:2
59:39 Dzierža z otočky trefuje čepel domácího hráče.
59:16 GÓL Tatran Teka Střešovice! 8:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #23 Ondřej Papoušek, asistoval #70 Milan Meliš (8:2)
59:16 Domácí nechtějí ponechat nic náhodě a ještě v poslední miutě zvyšují náskok zpět na šest gólů.
59:02 Pařízkovi utekl míček.
57:53 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 7:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #4 Milan Tichý (7:2)
57:53 Hráči České Lípy se nejspíš pokouší o trhák. Čas do konce zápasu však ubíhá rychle. Spíše kosmeticky upravuje skóre Ekl. 7:2
57:37 Tichý velkým nápřahem skoro vyrazil domácímu obránci florbalku z rukou.
55:17 Rozhodčí mohutně písknul a rozpažil, když se míček válel za brankovou čarou Křížovy branky.
54:46 GÓL Tatran Teka Střešovice! 7:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #37 Matěj Havlas (7:1)
54:46 Langer se podruhé v zápase prosazuje gólem.
54:42 Krátce po návratu Němečka na hřiště si Dvořák vyběhnul proti míčku daleko za brankoviště.
54:27 Slaný z poloviny hřiště jedovatou střelou trefil Křížovu vytrčenou ruku.
53:59 Langer v úniku trefil hruď Dvořáka.
52:39 Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
52:39 Němeček si za bránění ve hře půjde odpočinout na dvě minuty na trestnou. První přesilovka pro Lípu.
52:31 Vavruška v úniku nepřekonal Kříže a opět skončil ve skluzu u mantinelu.
52:05 Kuba Kolísko proti vyjetému Dvořákovi neměl šanci.
51:34 Brautferger netrefil zařízení.
51:00 Langerův zamýšlený únik za branku překazil Dvořák tygrem po míčku.
49:52 Kreysova florbalka si užila letecký den.
46:44 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #66 Daniel Štěrba (6:1)
46:44 Tak přeci jen se v zápase prosazují hosté. Střela Kopiče mezi nohami Kříže našla cíl v brance. Lípa stahuje na 1:6 ze svého pohledu.
46:08 Rozhodčí se omlouvá hráčům, když nestihl odskočit za mantinel a trefil jej míček.
45:25 Dvořák uklidil míček pod tělo, ale ještě utržil drobný ťukec do helmy.
44:18 Mühlfait hasil gólovou situaci, kdy Kříž v zákroku na hraně velkého brankoviště nestíhal návrat zpátky do branky.
42:27 Dzierža zablokoval míček, který následně zamířil do autu.
42:06 Karel nepřesnou střelou minul branku Kříže.
40:38 Kadlec splnil svou roli obránce.
40:20 Slaný sportovně vrací balonek domácím.
40:01 Poslední buly regulérní hrací části pro Tatran.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Tatran 10 - Česká Lípa 8
39:59 Poslední dvě vteřiny třetiny už Tatran podržel míček na úrovni vlastní branky. V poslední části regulérní hrací doby nás přivítá skóre 6:0.
39:28 Chvíli po naskočení Vavrušky musel Kříž znovu zasahovat. Zároveň ještě utržil nějakou sekeru přes prsty.
39:08 Střela od Kolíska skončila v autu, takže hosté mohli vystřídat.
38:41 I ve vlastní přesilovce se ke slovu dostal zákrok Kříže.
38:17 Hostující střídačka se stává pátým hráčem na hřišti, realizační tým bouřlivě diriguje obranu.
37:22 Vyloučen hráč #60 Václav Vavruška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
37:22 Prozatím na vyloučení čisté utkání porušuje Vavruška zablokováním hole. Tatran má k dispozici dvě minuty přesilovky.
37:05 Kadlec střílí do autu, ale podle opraveného rozhodnutí rozhodčích byla střela tečována někým z Tatranu.
36:05 GÓL Tatran Teka Střešovice! 6:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #5 Adam Tlapák (6:0)
36:05 Kreysa navyšuje náskok na 6:0
35:48 Vavruška se nevytočil a posílá míček do rohu hřiště.
34:33 Proti Tichému vyjel Kříž, Tichý ale daleko minul brankové zařízení.
33:43 Dvořák vykopnul míček z nebezpečné situace.
33:01 Kopič přiťuknul míček Němečkovi.
31:38 Navrátil trochu nesmyslně "přihrál" Křížovi, který vyrazil míček kolenem.
30:55 Po fatálu Kuby Kolíska se povedlo Křížovi v nestandardní pozici v sedě vyblokovat míček od Vavrušky.
30:03 Němeček pálil z poloviny hřiště, míček zablokoval Kadlec.
28:59 Málem vlastním gólem teď skončil souboj za brankou Tatranu. Kříž nepropustil míček na bližší tyčce, i když se sám určitě diví, jak se tam ten míček vlastně dostal a jak jej dokázal usměrnit pryč.
27:52 Meliš utíkal za míčkem do rohu na vlastní polovině, za ním se řítil Vavruška, který zabrzdil ve skluzu nohou o mantinel. Chvíli to vypadalo vážně, ale nakonec se sám zvedl. Dzierža následně sportovně vrátil míček Tatranu.
26:46 GÓL Tatran Teka Střešovice! 5:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #29 Filip Langer bez asistence (5:0)
26:46 Další sólo akce, tentokrát v podání Langera. DJ pustil "Pátou", protože se jednalo již o pátý gól v síti Lípy.
25:58 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
25:58 GÓL Tatran Teka Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #12 Sebastian Rod bez asistence (4:0)
25:58 Rod sólíčkem přidal další gól pro Tatran. Domácí tak vedou už 4:0 a donutili českolipské vybrat si svůj timeout.
25:47 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #44 Petr Novotný (3:0)
25:47 Novotný přihrál křižmo před branku, kde měl Meliš dobře postavenou florbalku.
25:24 Tichý minul branku i hřiště.
24:42 Kopič s vysokým došvihem nedokázal vyslat míček na Kříže.
24:09 Dvořák zlikvidoval tečovanou střelu od Havlase.
22:50 Dzierža pálil do natažené ruky Kříže, míček skončil v zámezí.
21:48 Opět v akci Vavruška, kdy se sám řítil na Kříže. Brankář Tatranu dokázal v sedě roztaženýma nohama zlikvidovat příležitost na snížení brankového rozdílu.
21:30 Vavruška se s míčkem neprosmýkl mezi obranou domácích.
20:15 Po standardní situaci těsně před brankou Dvořáka se dostal k míčku Havlas, který téměř skóroval. Gólu zabránila noha Dvořáka.
20:01 Po chybném buly rozhodčí přisuzují míček Tatranu.
20:00 Počet střel v první třetině: Tatran 13 - Česká Lípa 4
19:59 Další vyloženou šanci jsme neviděli, a do druhé třetiny vstoupíme za stavu 2:0.
19:02 Brautferger po souboji skončil na zemi, branka za Dvořákem byla dlouhou dobu posunutá a brankář hostů ji nemohl srovnat do původní pozice, protože Tatran byl stále na míčku.
18:07 Standardní situace pro Lípu.
17:17 Kreysa ukradnul míček, Dvořáka však nepřekonal.
15:12 Souboj devětadvacítek (Kopič, Langer) vyhrála ta tatranská, která zablokovala střelu českolipské.
13:57 Kreysa přiťuknul míček holí florbalky, avšak nad povolenou úrovní. Rozhodčí nechali pokračovat ve hře s výhodou pro Lípu.
12:11 Papoušek trefil hruď Dvořáka, s dorážejícími hráči v červených dresech si poradila obrana hostů.
10:50 Po delší době si zákrok připisuje také Kříž, za což sklidil potlesk od své střídačky.
10:32 Brautferger rozezvonil tyčku za Dvořákem.
09:49 Dvořák zneškodnil několikrát tečovaný míček.
08:48 Novák promáchnul a netrefil míček v poměrně nebezpečné pozici pro domácí.
07:58 Švéda minul branku.
06:37 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #99 Petr Brautferger, asistoval #37 Matěj Havlas (2:0)
06:37 Havlas zablokoval zamýšlenou přihrávku od hráče České Lípy, přihrál křižmo Brautfergerovi, který zavěsil za Dvořákova záda. Tatran odskakuje do dvoubrankového vedení.
06:20 Langer z výběhu trefuje Dvořákovu hruď.
05:43 Kalina nepropálil obranu Tatranu.
04:51 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #70 Milan Meliš (1:0)
04:51 Kuba Kolísko byl po přihrávce Meliše tentokrát již úspěšný a otevírá skóre dnešního zápasu.
04:32 Kuba Kolísko z otočky mířil mimo branku.
03:50 Do akce se aktivně zapojil už i Kříž.
03:29 Dvořák opět v akci a znovu úspěšně.
02:42 Rod střílel do připraveného Dvořáka.
01:40 Vavruška natlačil Kubu Kolíska na mantinel, výhoda pro domácí.
00:34 Piskáček prověřil pozornost Dvořáka, který nadvakrát chytá míček.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrávají hráči Tatranu.
00:00 Do začátku zbývá posledních pár minutek, takže vám již tradičně popřeju příjemnou zábavu, ať už u čtení online přenosu či u sledování videa.
00:00 V nekompletní tabulce se Tatran nachází na třetím místě se 45 body po 21 odehraných utkáních. Česká Lípa po shodném počtu odehraných zápasů zaujímá desátou příčku s 18 body. Favorit je tedy zřejmý, ale i v této hale jsme byli svědky nečekaných zvratů, kdy se role favoritů a outsiderů v průběhu zápasu zcela otočily.
00:00 Krásné Valentýnské odpoledne ze Sportovního centra Řepy. Dovolte mi přivítat vás u 23. kola Livesport Superligy, ve kterém se střetnou domácí Tatran Teka Střešovice a hosté FBC 4CLEAN Česká Lípa. Dnešní zápas si opět vedle online a video přenosu můžete užít se živým komentářem přímo z haly.