2

3.

série

FBC 4CLEAN Česká Lípa - BLACK ANGELS 10:9pn
branky: 10. Jaromír Ekl, 14. Daniel Nicklas, 26. Ondřej Kopič, 32. Radek Krajcigr, 37. Ondřej Kopič, 46. Radek Krajcigr, 50. Daniel Štěrba, 56. Radek Krajcigr, 57. Daniel Štěrba, N Jakub Jirsa - 1. Tomáš Hanák, 5. Jakub Renčín, 6. Radek Hanák, 13. Vojtěch Novotný, 16. Jakub Renčín, 20. Tomáš Hanák, 22. Jan Hněvkovský, 39. Jan Pícha, 48. Vojtěch Novotný; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:4 + Tomáš Janeček OS; využití: 2:2; zásahy brankářů: Jan Dvořák 12 - Ondřej Matiášek 30; po třetinách: 2:6, 3:2, 4:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa hráč #55 Jakub Jirsa a vstřelil rozhodující gól (10:9).
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #17 Matouš Burian a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa hráč #60 Milan Tichý a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #89 Jan Hněvkovský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa hráč #66 Daniel Štěrba a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #97 Tomáš Hanák a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
63:04 Timeout BLACK ANGELS
62:35 Slaný vystřelil, ale branku netrefil. Dvořák chytil střelu Hanáka.
62:12 Hosté rozehrávají z poloviny hriště.
60:51 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
60:45 Trestné střílení družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa neproměnil #77 Radek Krajcigr.
60:45 Vyloučen trenér Tomáš Janeček družstva BLACK ANGELS - osobní trest
60:45 Vyloučen hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
60:30 Slaný celou dobu chodí s balonkem okolo branky. Následně nahazuje na Krajcigra, který je faulován a bude nájezd.
60:00 První buly prodloužení vyhrávají domácí.
60:00 Střely po třetí třetině:17-6.
59:58 Hanák netrefil branku.
59:29 Hosté si nahrávají za svou bránou.
58:38 Kopič vybojoval balonek posunul ho na Krajcigra.
58:11 Krajcigr mohl dát gól, ale trefil gólmana.
57:47 Tichý nahazuje na Slaného, který ale nestihl vystřelit.
57:03 Kopič přihrávkou našel Krajcigra, který nevystřelil.
56:04 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 9:9
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #7 Tomáš Novák (9:9)
56:04 Buly vyhrávají znovu domácí a jsou faulovaní.
56:00 Standardní situaci rozehrál Novák se Štěrbou, který pak nádherně zakončil.
55:52 Kadlecovu střelu Matiášek chytil.
55:07 Buly vyhrávají domácí.
55:06 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 8:9
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #50 Štěpán Slaný (8:9)
54:59 Tichý dělovou ránou trefil břevno.
54:23 Slaný rozehrál na Krajcigra, ten zkusil vystřelit, ale balonek se odrazil od Matiáška.
53:49 Novotný vystřelil, ale Dvořák převedl nádherný zákrok.
53:07 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
53:01 Tichý rozehrál na Kadlece, ten nahodil na Jirsu, který byl ihned faulován Novotným.
52:19 Štěrba vystřelil, ale Matiášek chytá.
51:42 Slaný zkusil vystřelit, ale balonek mu sjel z čepele.
50:48 Krajcigr vypíchnul míček na Kopiče, ten střílí, ale gól nedává.
50:29 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #99 Jakub Renčín.
50:29 Renčín vystřelil mimo branku.
50:29 Slaný sekal, hostující tým pojede nájezd.
49:58 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 7:9
49:47 Ekl rozehrál na Krajcigra, který nahrává Novákovi, ten předává míček Štěrbovi, který dává gól.
49:06 Novotný trefil boční síť Dvořákovy branky.
48:21 Eklovu střelu zablokoval Ludvík.
48:01 Krajcigr vybojoval míček a byl hned faulován.
47:44 GÓL BLACK ANGELS! 6:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Vojtěch Novotný, asistoval #93 Radek Hanák (6:9)
47:44 Novotný po přihrávce Hanáka zakončil do poloprázdné branky.
47:19 Tichý zahodil Hanáka.
47:04 Krajcigr vystřelil mimo bránu.
46:43 Novák zachytil nahozovaný balonek.
46:13 Dvořák vykopl míček Hanákovi.
45:23 Tichý rozehrává z domácího rohu, nahrává Novákovi, ten mu vrací.
45:03 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:8
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #88 Jaromír Ekl (6:8)
45:03 Ekl nahrává Krajcigrovi a ten zakončuje.
44:37 Král doslova zahodil Slaného za mantinel.
43:42 Kopič zachránil Dvořáka tím, že na poslední chvíli zblokoval střelu Renčína.
43:18 Domácí rozehrávají v útočném rohu, ale o balonek přichází.
43:09 Hosté rozhrávají v útočném rohu, ale o balonek je připravil Slaný.
42:38 Neklanovu střelu z půlky Dvořák s přehledem chytá.
42:09 Dvořák nádherně chytil maskou střelu renčína.
41:38 Kopič netrefil poloprázdnou bránu.
41:18 Krajcigr rozehrává s Eklem, ale balonek ztrácí.
41:02 Jirsa střílí, ale Matiášek chytá.
40:41 Domácí se nemohou dostat k balonku. A jsou stále pod tlakem.
40:00 První buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely po druhé třetině: 11-4.
39:32 Štěrba crossovkou přihrává Kopičovi, ale Kopič už nezvládl vystřelit.
39:08 Kopič fauloval, hosté rozehrávají těsně za polovinou hřiště.
38:54 GÓL BLACK ANGELS! 5:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #52 Jan Pícha, asistoval #99 Jakub Renčín (5:8)
38:54 Pícha zakončil střelou z poloviny hřiště.
38:36 Slaný zkusil nahodit dopředu, ale trefil strop.
38:30 Vyloučen hráč #29 Ondřej Kopič družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
38:11 Kopič vybojoval míček, který nahrává Novákovi.
37:38 Tichý nahazuje na Slynýho, který stojí před brankou, ale míček netrefuje.
37:21 Štěrba zázračně nahodil na Krajcigra ten, ale nezakončil.
36:38 Tichý vybojoval balonek, běží na osu hriště, ale nedokázal zakončit.
36:09 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:7
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #50 Štěpán Slaný (5:7)
36:09 Slaný přihrává Kopičovi a ten vymetl šibenici.
35:37 Tichému ujel balonek z čepele, když chtěl vystřelit.
34:41 Vyloučen hráč #55 Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
34:41 Po faulu Hromady tu máme znovu přesilovku, která doposud vypadala jako hra 5na5.
34:38 Novák stříli, ale Matiášek chytá.
34:08 Štěrba faulován v útočném rohu a českolipští v 6.
33:35 Hosté rozehrávají v rohu domácích.
33:18 Tichý zablokoval Renčínovu střelu.
32:40 Domácí rozehrávají naa polovině hřiště, ale o balonek hned přichází.
32:19 Slaný zachytil blonek na púlce hřiště a varcí se do obrany.
31:55 Krajcigr v útočném rohu faulován.
31:48 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:7
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (4:7)
31:47 Šterba našel Krajcigra před brankou a ten luxusně zakončil.
30:51 Kadlec vytlačil Renčína, kterýmu balonek ujel a Tichý mu sebral balonek.
30:04 Hosté nahatují dopředu, Straka střílí, ale minimálně metr mimo bránu.
29:35 Tichý si v obraně přihrává s Kadlecem.
29:01 Krajcigr vzduchem přihrává na Ekla, ten ale nezvládl zpracovat.
28:47 Kopič fauloval, hosté rozehrávají na polovině domácích.
27:50 Slaný chtěl vystřelit z poloviny hriště balonek mu, ale z čepele sjel, Štěrba to nštěstí zachránil.
27:07 Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:07 Domácí si zahrají přesilovou hru. Štěrba nahrává Kopičovi ten Eklovi.
27:00 Štěrba proběhl hřištěm střílí, ale gol nedává.
26:25 Domácí mají standartni situaci na útočné polovině. Kopič stíní golmanovi. Renčín, ale balonek vykopává..
25:58 Standartní situace před bránou domácich nebyla hosty využita.
25:31 Buly vyhrávají domácí a hned se ženou na branku hostů.
25:30 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:7
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #88 Jaromír Ekl (3:7)
25:12 Slaný běhá po hřisti s míčkem a nemohou ho o něj připravit.
24:38 Stárek vypíchnul balonek, ale získat ho už nedokázal.
23:52 Hosté si přihrávají v obraně a nemohou se dostat do útoku.
23:35 Jireček padá na zem a hra je přerušena.
23:13 Tichý vyhrává souboj v rohu.
22:06 Štěrba  běží dopředu zkouší přihrávat, ale o balonek přichází.
21:17 Tichý získal balonek a vyváží ho ho až k brance, přihrává Vlčkovi, ale ten neproměnil.
21:10 GÓL BLACK ANGELS! 2:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Hněvkovský, asistoval #99 Jakub Renčín (2:7)
21:01 Novotný uklouzl a hra se přerušuje.
20:20 Kopič přihrává Krajcigrovi ten střílí, ale branku netrefuje.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely po první třetině: 8-10.
19:30 GÓL BLACK ANGELS! 2:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák bez asistence (2:6)
19:27 Slaný sprintuje dopředu, balonek mu sebral Hanák a hned střílí a dává gol.
18:27 Novák si přihrává s Kadlecem a Kopičem. Kadlec následně přihrává Eklovi a akce končí v rohu.
17:44 Tichý fauluje v rohu a hosté rozehrávají crossovou přihrávkou, kterou zachycuje NOvák.
17:26 Slaný vypíchnnul míček mimo hriště.
16:28 Vlček vybojoval míček, který chtěl nastřelit dopředu, ale trefil Renčína, od kterého se balonek odráží mimo hrací plochu.
15:54 Tichý  zboural v domácim rohu Klápu.
15:12 GÓL BLACK ANGELS! 2:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #26 Daniel Ludvík (2:5)
15:12 Black Angels víc a víc tlačí na Českou Lípu a výsledkově to jde vidět.
14:17 Zmatek před brankou domácích, Noovák získal balonek a tím zachránil svuj tým.
13:37 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #86 Daniel Nicklas, asistoval #55 Jakub Jirsa (2:4)
13:32 Slaný nahrává Jirsovi, ten dává crossovku na Nicklase a ten dává gól.
13:02 Krajcigr střílí, ale Matiášek chytá.
12:37 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
12:37 Před domácí brankou vzníká zmatek a Novotný zakončuje do prázdné branky.
12:09 Domácí rozehrávají v obraně.
11:20 Hosté rozehrávají na půlce, dostávají se do rohu hřiště kde jim je balonek Tichým odebrán.
10:37 Novák si v obraně přihrává s Kadlecem, následně balonek vyveze na útočnou polovinu kde je faulovaný v rohu.
10:02 Hanák střílí, ale branku netrefuje.
09:29 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #29 Ondřej Kopič (1:3)
08:35 Jireček fauloval, hra se odehrává na polovině domácích, Novák vyváží míček na útočnou polovinu, kde balonek ztrácí.
08:04 Jirsa přihrává Stárkovi, ten ale balonek ztrácí.
07:20 Dvořák vyběhl proti balonku, který ale netrefil a málem z toho byl gól pro Black Angels.
06:40 Českolipští získali balonek na útočné polovině, ale hned ho ztrácejí.
05:16 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #97 Tomáš Hanák (0:3)
05:14 Hosté mají standardní stuaci u své branky nahazují dopředu a dávají gól.
04:20 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #52 Jan Pícha (0:2)
04:20 Hosté zatím nenechávají Českou Lípu útočit.
03:19 Česká lípa na balonku, ale faulovali a standartní situaci mají hosté.
03:18 Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
02:13 Krajcigr v útočném rohu přichází o míček a hosté mají standardní situaci.
01:29 Novák na půlce sebral míček Burianovi a tím překazil protiútok Black Angels.
00:54 Domácí si stále nahrávají na své polovině a snaží se dostat do útoku.
00:13 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák bez asistence (0:1)
00:01 Nástup i line-upy máme za sebou, a první buly dnešního utkání vyhrávají domácí.
00:00 Krásný sobotní večer z českolipské sportovní haly. Je mou milou  povinností vás přivítat u textového online přenosu. Mé jméno je Vojtěch Beránek a budu vás provázet dnešním utkáním mezi Českou Lípou a Black Angels, které začíná v 19 hodin.