• 58 57:38
    2
    Marek ZOUZAL

Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha 9:1
branky: 17. Patrik Suchánek, 17. Mikuláš Komárek, 28. Jakub Bína, 31. Patrik Suchánek, 34. Daniel Šebek, 35. Jan Natov, 48. Jakub Bína, 52. Daniel Šebek, 53. Jakub Bína - 7. Michal Zeman; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 15 - Martin Beneš 11, Patrik Zítka 1; po třetinách: 2:1, 4:0, 3:0
60:01 VIDEO: Komentář trenéra Petra Novotného a nejlepšího hráče týmu Patrika Suchánka.
60:01 VIDEO: Komentář trenéra Ondřeje Kašpárka a nejlepšího hráče týmu Marka Zouzala.
60:00 Videokomentář hostujícího trenéra Ondřeje Kašpárka a nejlepšího hráče zápasu Marka Zouzala.
60:00 Videokomentář domácího trenéra Petra Novotného a nejlepšího hráče zápasu Patrika Suchánka.
60:00 Střely na branku v 3. třetině(celkem): domácí 8(21); hosté 5(16)
60:00 Nejlepší hráči utkání: domácí 12 Patrik Suchánek; hosté 14 Marek Zouzal
59:38 Kolstrunk ve chvíli, kdy Zouzal opouštěl trestnou, nedokázal zasunout míček za záda Bauera.
58:41 Krzyžanek s míčkem vyčkal na vlastní půlce, teď půjde domácí celek do neúplné přesilovky.
57:38 Vyloučen hráč #14 Marek Zouzal družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
57:38 Uvidíme hru čtyři na čtyři.
57:10 Zakonov odkopává míček z velkého brankoviště.
56:41 Vyloučen hráč #10 Mikuláš Komárek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
56:20 Signalizované vyloučení, bude to Komárek, Sparta pořád na míčku.
54:53 Trenér Sparty pouští do hry všechny hráče ze soupisky, o rozdělení bodů z tohoto zápasu už je rozhodnuto.
53:25 Pruner nepustil míček až na Zítku, který vystřídal po devátém gólu Beneše.
52:10 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína bez asistence (9:1)
52:10 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Patrik Zítka družstva ACEMA Sparta Praha
52:10 Obrovská hrubka Garčara, který odevzdal míček Bínovi. Ten rychle vystřelil a kompletuje hattrick.
51:18 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #12 Patrik Suchánek (8:1)
51:18 Boleslav na hřišti dominuje, další branku přidává Šebek, je to jeho druhý gól v dnešním utkání.
49:55 Gruber držel aspoň dvacet vteřin míček.
48:42 Vyloučen hráč #18 Jan Řehoř družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře
48:42 Řehoř se opřel do protihráče a rozhodčí správně posuzují jako bránění ve hře.
47:38 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #70 Petr Krzyžanek (7:1)
47:38 Bínova šikovnost má zásluhu na další brance, doklepl míček za ležícího Beneše.
46:58 Krzyžanek s Gruberem kombinují na vlastní půli.
45:46 Kolstrunk našel krosem Dominika Beneše, ale ten promáchl skákavý míček.
44:52 Bína operuje ve svém růžku a Garčar si s ním neví rady.
43:32 Juha nedokázal zakončit, Bauer míček lapil ještě před jeho hokejkou.
42:27 Oslabení Sparta zvládla.
41:59 Blok Tomašíkova pokusu.
41:13 Sportovní gesto od Garčara, který přiznává, že míček za mantinel odehrál on.
40:27 Vyloučen hráč #8 Jakub Kolstrunk družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
40:27 Tokoš si o to svým působením na hřišti říká, ale tohle je úplně zbytečný zákrok od Kolstrunka..
40:00 Střely na branku v 2. třetině(celkem): domácí 7(13); hosté 6(11)
40:00 Druhá třetina byla jasně v režii domácí Boleslavi, postupně se trefili Bína, Suchánek, Šebek a Natov. Díky jejich počinům má Boleslav slibný náskok do poslední dvacetiminutovky.
39:30 Tomáš Chroust drží Křenka s míčkem u branky Beneše.
38:14 Až teď se Sparta dostala pořádně k balónku, přesilovka ovoce nepřináší.
37:34 Tomašík motal hlavy hostujcím hráčům, ale při jedné kličce podklouzl.
36:21 Vyloučen hráč #3 Daniel Šebek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
36:21 Přesilovku si zkusí také Sparta, provinil se Šebek.
35:21 Korych individuální akcí prošel až před Beneše a trefuje břevno.
34:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #17 Jakub Bína (6:1)
34:23 Bína viděl volného Natova, míček mu poslal a domácí kapitán trefuje na jedničku.
33:44 Timeout ACEMA Sparta Praha
33:44 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:1
33:44 Suchánek přiťukl míček na rozehrávce Šebkovi, který střelou z výběhu propálil vše, co bylo v cestě.
32:27 Bína se ocitl sám před Benešem. Zkusil ho přehodit, což se mu povedlo, ale přehodil i horní konstrukci branky.
31:04 Čermák sice branku netrefil, ale jeho pokus byl tečován, takže Sparta zůstane na míčku.
30:02 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #7 Milan Tomašík (4:1)
30:02 Suchánek opět pálí v početní výhodě a Křenek odchází zpět na střídačku.
29:45 Vyloučen hráč #29 Radim Křenek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
29:33 Krbec nezachytil náhru od Kolstrunka a hodně se na sebe zlobí, protože by šel sám na brankáře.
28:24 Jedovatá střela Korycha vypadla Benešovi, ale balónek se nedokutálel až do brankovou čáru.
27:33 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #40 Jiří Curney (3:1)
27:33 Bína opět ukazuje, že mu střílení gólů není cizí. Po přihrávce od Curneyho posílá Boleslav do dvoubrankového vedení.
27:26 Zouzal se přilepil na Natova, který se pokoušel jít do střely z výběhu. Útočník Sparty mu to však znemožnil.
25:47 Ostrá rána Marvánka, Bauer s problémy vyráží do rohu.
25:06 Sparta na míčku u Bauera, tohle oslabení by měla zvládnout.
24:18 Skvělá sehrávka na střed na Natova, který napálil Beneše do masky.
23:17 Vyloučen hráč #29 Radim Křenek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:17 Hrát proti Tokošovi není vůbec snadné. Křenek to teď vyřešil až za hranicí pravidel a jde pykat.
22:56 Pruner rychle sehrál do rohu na Čermáka, tomu ale střela nesedla.
21:35 Bauer zasahuje proti pumelici Kolstrunka od mantinelu.
20:45 Tokoš faulován při střele, rozhodčí nevylučují, Boleslav dostane pouze rozehrávku.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: domácí 6; hosté 5
20:00 Sparta začala zápas velmi aktivně a zásluhou Zemana se dostala do vedení. Následně však přesilovku využil Suchánek a o dvanáct vteřin po něm se trefil Komárek, který má zatím na svědomí poslední branku zápasu.
19:30 Kulatý nesmysl má na čepelích dvojice Komárek a Řehoř.
18:02 Krbec se cpal do branky a narazil do Bauera, míček pro domácí celek.
16:56 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #10 Mikuláš Komárek, asistoval #24 Marek Korych (2:1)
16:56 Boleslav se ujímá vedení, Komárek trefuje naprosto přesně pod víko, do úniku ho dostal pohotovou nahrávkou Korych.
16:44 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:1
16:44 No a máme srovnáno, Tomašík vybídl ke střele na středu hřiště Suchánka, který rozvlnil síťku prudkou střelou.
16:02 Vyloučen hráč #8 Jakub Kolstrunk družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
16:02 Jako bych to přivolal, jasné seknutí od Kolstrunka a Boleslav bude mít k dispozici první početní výhodu zápasu.
15:43 Pažák u mantinelu přidržel Tadeáše Chrousta, rozhodčí zatím nevylučují.
13:54 Šebek našel ve velkém brankovišti Tokoše, boleslavský útočník nezamířil mezi tři tyče.
12:52 Řehoř byl sice na míčku, ale počínal si u toho nedovoleně. Rozhodčí velmi bystře postřehl přidržení soupeřovi hokejky.
11:21 Garčar proti pokusu Tokoše vystoupil včas, a tak Beneš nemusel zasahovat.
09:44 Tadeáš Chroust zablokoval pokus Prunera. Ten měl na střelu dostatek času, a tak si určitě vyčítá, že nezamířil lépe.
08:28 Suchánek poslal zpět těžký míček a vyhnal Tomašíka až k Bauerově brance.
07:13 Marvánek obral Komárka a zakládá další útočné snažení.
06:04 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #16 Dominik Beneš (0:1)
06:04 Překrásný ťukec hostujícího celku, do odkryté klece zakončuje Zeman, který otevírá skóre dnešního utkání.
05:15 Bartoš chytil jasný gól z hole Tokoše, tam by se Beneš rozhodně nestihl přesunout. Hokejka obránce Sparty ale situaci zachránila.
04:23 Curney dobře zapracoval dozadu a znemožnil, aby prošla křižná příihrávka na osamoceného Juhu.
03:24 Po chybě obránce se do šance dostal Tomašík, Beneš si připisuje první úspěšný zákrok.
02:50 Tomáš Chroust blokuje ránu Pažáka, hosté zatím bravurně kontrolují balónek.
01:48 Garčar vypálil, ale trefil pouze svého spoluhráče Juhu.
00:28 Sparta začala zápas na míčku, ale po nepřesnosti Zemana ho bere do ruky Bauer.
00:00 Týmy se v sezóně ještě nesetkaly, druhý vzájemný zápas se uskuteční v pondělí v Praze a bude se jednat o zápas televizní. Obě družstva mají nejvyšší ambice, a tak nás čeká velmi kvalitní utkání.
00:00 Vítejte u online přenosu ze zápásu mezi domácí Mladou Boleslaví a hostující Spartou. Přeji příjemnou zábavu.