10:4
    Jan FIALA
    (Procházka)

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady 10:4
branky: 8. Filip Forman, 12. Adam Růžek, 12. Matěj Pěnička, 22. Matyáš Krebner, 31. Ivan Tomčo, 40. Jakub Šárka, 51. Lukáš Punčochář, 54. Filip Forman, 56. Jakub Buršík, 57. Matyáš Krebner - 23. Jan Fiala, 29. Jan Procházka, 30. Lukáš Gregor, 60. Jan Fiala; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 16 - Karel Šantora 42; po třetinách: 3:0, 3:3, 4:1
60:00 Utkání skončilo zaslouženou výhrou domácích. Další utkání čeká oba týmy v pátek, kdy se střetnou znovu od 20:00.
60:00 Střely ve třetí třetině: 15:4
59:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 10:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Jan Fiala, asistoval #99 Jan Procházka (10:4)
58:02 Kawulokovi dnes není přáno. Nyní nedává další 100% šanci.
57:14 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
56:32 Šebek na Krebnera a ten pohodlně do prázdné.
56:31 GÓL FbŠ Bohemians! 10:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #7 Patrik Šebek (10:3)
55:39 GÓL FbŠ Bohemians! 9:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #81 Filip Forman (9:3)
55:39 Další pěkná akce Bohemky. Buršík se prosazuje kličkou.
55:03 Posledních 5 minut třetí třetiny a zápas se už spíše jen dohrává.
53:20 Nekopromisní dělovka od Filipa Formana a Bohemka vede o pět gólů.
53:17 GÓL FbŠ Bohemians! 8:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #13 Michal Vojtíšek (8:3)
52:12 Gregor dobře střílí od mantinelu, ale Michajlovič chytá.
50:11 Punčochář se prosazuje důrazem na brankovišti.
50:10 GÓL FbŠ Bohemians! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #80 Lukáš Punčochář, asistoval #21 Jakub Buršík (7:3)
48:23 Hartman z otočky mimo a Bohemka opět útočí.
46:34 Domácí nyní dobře v útočném pásmu, ale Šantora chytá.
44:04 Malič jen do tyče.
43:04 Čudova střela od mantinelu, ale dobrý blok Kuncmana.
40:51 U domácích vidíme několik změn v sestavě. Na hřiště se dostává Kuncman, Kratina i Mikuláš Forman.
40:01 Začíná třetí třetina. Na buly opět Forman a Stuchlík.
40:00 Druhá třetina skončila. Byla určitě rychlejší než třetina první a oba týmy vstřelily tři branky. Bohemka je více na míčku, ale trápí se v koncovce. Třetí třetina začne přibližně v 21:18
40:00 Střely ve druhé třetině: 17:12
39:54 Procházka v šanci, ale Michajlovič se stihl přesunout.
39:11 Pěkná klička Šárky po přihrávce Vojty Zezulky.
39:10 GÓL FbŠ Bohemians! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #3 Vojtěch Zezulka (6:3)
37:48 Pěnička opět ze středu, ale jen nad branku.
35:37 Tomčo z první, ale Šantora opět bezchybný. Následně Fiala nad.
33:38 Vojtíšek sám před brankou, ale netrefuje a oba týmy střídají.
30:17 Tomčo z výběhu a Bohemka opět odskakuje.
30:16 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Ivan Tomčo, asistoval #80 Lukáš Punčochář (5:3)
29:33 Vinohrady snižují na rozdíl jediného gólu. Po pěkné přihrávce se trefuje Gregor.
29:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (4:3)
28:23 Nejprve ve velké šanci Pěnička. Poté se z brejku prosazuje Procházka
28:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jan Procházka, asistoval #11 Oliver Gold (4:2)
24:22 Růžek po krosu z první, ale jen mimo. Nyní se hraje velmi rychlý florbal.
22:51 SKV poprvé v zápase skórují. Přesně zamířil Fiala.
22:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Jan Fiala, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (4:1)
22:37 Kawulok selhal ve velké šanci.
21:03 GÓL FbŠ Bohemians! 4:0
21:03 Krebner ze středu přesně po přihrávce Šebka.
20:08 Fiala v první velké šanci, MIchajlovič chytá.
20:00 Domácí zatím zaslouženě vedou. Vinohrady se snaží poctivě bránit, ale domácí zatím nacházejí spoustu mezer v obraně. Šantora v brance SKV se rozhodně nenudí. Druhá třetina začne přibližně v 20:38.
20:00 Střely v první třetině: 20:4
19:13 Domácí mají spoustu šancí, ale Šantora je zatím skvělý.
17:41 Trenéři SKV poslali rozcvičovat se obránce Štěpána Čudu.
16:54 Paštika poslal Růžka v rohu za mantinel.
16:17 Krbec jen do bloku a oba týmy střídají.
14:48 Šantora skvěle proti Punčochářovi.
12:32 Bohemka tlačí Vinohrady a má zápas pod kontrolou.
11:24 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #21 Jakub Buršík (3:0)
11:11 Růžek po pěkné přihrávce Tomča dává do prázdné.
11:05 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #88 Adam Růžek, asistoval #33 Ivan Tomčo (2:0)
09:08 Pěnička z první jen do bloku. Poté Gregor ztrácí v souboji s Vojtíškem.
07:07 Forman přesnou střelou otevírá skóre utkání.
07:04 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #21 Jakub Buršík (1:0)
04:53 Vinohrady poctivě brání a Bohemka zatím nemůže najít recept.
03:12 Gregor pouze do Michajloviče.
01:15 Na lavičce hostí pouze v civilu můžeme vidět Dana Cabejška, který je zraněný a hostuje právě z týmu FbŠ Bohemians.
00:01 Úvodní buly mezi Formanem a Stuchlíkem. Na míčku domácí.
00:00 Vážení diváci, vítejte u online přenosu ze 7.kola Livesport Superligy. V dnešním zápase se můžeme těšit na bitvu o Vinohrady. Utkají se domací Bohemians a dnes hosté SKV. Favorit je jasný a to domácí, kteří ale potřebují prolomit šňůru dvou porážek v řadě. Oba zápasy, ale byly proti silné Mladé Boleslavi.