• 60 59:59
    10:2
    (Vachudová)

Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín 10:2
branky: 7. Markéta Prontekerová, 11. Mariana Býčková, 20. Karolína Judová, 33. Karolína Judová, 42. Markéta Prontekerová, 43. Veronika Kopecká, 50. Daniela Kvasková, 51. Kateřina Vachudová, 52. Kateřina Seemannová, 60. Markéta Prontekerová - 23. Lucie Paulovičová, 55. Lucie Paulovičová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 21 - Alena Vokatá 25; po třetinách: 3:0, 1:1, 6:1
60:00 Komentář trenérky hostí
60:00 Komentář nejlepší hráčky hostí
60:00 Komentář trenérky domácích
60:00 Komentář nejlepší hráčky domácích
60:00 Střely po 3. třetině: domácí - 19, hosté - 11.
59:59 GÓL Tatran Střešovice! 10:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #22 Kateřina Vachudová (10:2)
59:58 Prontekerová v poslední vteřině před brankou posílá míček za Vokatou a tak kompletuje hattrick.
59:35 Dalších pár krásných zákroků pro Vokatou.
58:59 Bachmaierové a Žůrkové se podařilo zachytiti přihrávku a i v oslabení se snaží skórovat.
58:05 Zatím to vypadá na klidnější přesilovku než předchozí.
57:58 Vyloučen hráč #18 Denisa Kárníková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
57:35 Faltusová na míčku, střílí - Vokaté pouze označkovala rameno.
57:10 Další velká šance domácích, škoda že poslední přihrávka nevyšla podle plánu.
56:45 Bachmaierová teď lízla Drbalové rameno - jen tak, tak nepadl gól.
54:10 GÓL KM automatik FBK Jičín! 9:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #25 Lucie Paulovičová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (9:2)
54:09 Paulovičová si na střelu počkala a s klidem střílí na zadní tyč.
53:26 Tatran úřaduje na polovině hostů.
51:37 GÓL Tatran Střešovice! 9:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #23 Veronika Kopecká (9:1)
51:36 Kombo Kopecká - Seemannová si vyťukalo bezmocnou Vokatou.
50:47 GÓL Tatran Střešovice! 8:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #22 Kateřina Vachudová, asistoval #86 Lenka Faltusová (8:1)
50:46 Faltusová nahrává na Vachudovou a ta od poloviny elegantně zakončuje k tyči.
49:26 GÓL Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Daniela Kvasková, asistoval #79 Katka Nádeníková (7:1)
49:25 Kvasková před bránou - trefuje míček z dorážky ve vzduchu a navyšuje náskok domácích.
49:00 Tatran teď zamkl Jičín na polovině a hledá prostor ke střele.
48:08 Erbanová před brankou, zkouší oklamat Drbalovou. Na tu si ale nepřišla.
47:00 Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale větší šanci si zatím týmy nevytvořily.
42:08 GÓL Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #29 Lucie Želízková (6:1)
42:07 Štěstí se teď usmálo na Kopeckou. Kopecká téměř z nulového úhlu posílá míček mezi nohy, míček se od vzdálenější tyčky odráží do branky.
41:35 GÓL Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #72 Adéla Košvancová (5:1)
41:34 Prontekerová dostává míček před brankou, vytáčí se a s klidem posílá míček za Vokatou.
40:01 Buly pro Tatran.
40:00 Střely po 2. třetině: domácí - 7, hosté - 7.
39:55 Faltusová opět na scéně a hned si prohazuje dvě hráčky.
39:04 Vachudová osamocena . dostává přihrávku a jen těsně míjí branku.
38:46 Erbanová a její velká šance, bohužel přestřeluje.
36:20 Jičín sice v přesile, branka Tatranu je však v nedohlednu na druhé straně než  se odehrává hra.
35:30 První střelu s přesilovce blokuje Kvasková, druhou čape Drbalová.
34:48 Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
32:57 Další hezká akce Jičína - sřela však neletěla správným směrem.
32:19 GÓL Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #48 Karolína Judová, asistoval #8 Markéta Prontekerová (4:1)
32:18 Judová před brankou nekompromisně posílá míček za Vokatou.
30:47 Nahraj a běž v praxi - avšak Erbanová míček nestihla doběhnout.
29:46 Další zákrok pro Drbalovou. Dnes se do zákroků vrhá hlava, nehlava.
29:06 Pavlíková sama na Drbalovou, střílí - Drbalová chytá.
28:33 Vachudová se hezky vytočila a jde dozakončení, hezká střela, bohužel těsně vedle.
27:51 Hezká šancé Jičína. Několik rychlých přihrávek, avšak střela se nezdařila.
27:35 Dělovka Prontekerové a ještě lepší zákrok Vokaté.
25:49 Brejk Žůrkové, sama na Drbalovou a jen těsně míjí tři tyče.
24:45 Krásná krosovka Seemannové na Želízkovou, bohužel té míček nesedl na střelu, tak jej posílá zpět. Bohužel tuto odvážnou variantu děvčata z Jičina překazila.
24:14 Vyloučen hráč #97 Lucie Vašíčková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
24:03 Prontekerová z první střílí backhandem a míček bohužel letí mimo.
22:35 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #25 Lucie Paulovičová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (3:1)
22:34 Zmatku před střídačkou využívají hosté. Ihned rozehrávají a míček vyslaný téměř z půlky končí za Drbalovou.
21:58 Drbalová si během chvilku připisuje dva důležité zákroky.
21:30 Jičín teď sotane šanci dotáhnout se gólově na Tatran.
21:24 Vyloučen hráč #22 Kateřina Vachudová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
20:36 Zákrok dne pro Vokatou.
20:05 Želízková po buly ihned střílí.
20:00 Střely po 1. třetině: domácí - 9, hosté - 5.
19:57 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #48 Karolína Judová, asistoval #89 Kateřina Pisárová (3:0)
19:56 Judová střílí z levé strany a bez problémů se trefuje na zadní tyč.
19:34 Nádeníková a její další šance těsně před koncem.
19:08 Faltusová bere míček a žene si to dopředu. O míček však byla na polovině oloupena.
17:30 Jičín teď střílí ze všech možných pozic, Tatran však vše blokuje.
17:00 Vokatá a její dlouhý výhoz, Matušková jej těsně nestihla doběhnout.
15:28 Paulovičová o dalšího brejku, bohužel i tentokrát bez zakončení.
15:21 Pisárová ve výběhu a jen těsně míjí.
13:18 Standardka Jičína u branky Tatranu bohužel bez zakončení.
12:42 Jičín teď při chuti a snaží se smáznout gólové manko. Drbalová se musí mít velmi na pozoru.
10:27 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Mariana Býčková bez asistence (2:0)
10:26 Býčková rychle zareagovala na nepříliš povedenou rozehrávku a okamžitě tutot chybu trestá.
10:02 Paulovičková v neskutečném brejku míří na Drbalovou, Mechlová ji však na poslední chvilku dokázala míček vyťuknout.
06:58 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
06:57 Prontekerová dostává míček a z rohu běží před branku, kde zamířila ke vzdálenější tyči a otvrítá tak dnešní skóre.
06:21 Standardka Tatranu před střídačkou byla zakončená střelou a Prontekerová se ze všech sil sanží míček dorazit do branky.
06:00 Hra se poměrně rychle přesouvá z jedné strany na druhou a oba týmy si vytváří dost šancí.
04:48 Drbalová si připisuje další zákrok.
03:26 Faltusová střílí od mantinelu, míček se však odráží. Škoda.
01:04 První šance zpoza branky i pro hosty.
00:30 Tatran už mohl být ve vedení, bohužel míček byl do branky vstřelen po odpískaném faulu.
00:01 Úvodní buly dnešního dne pro Jičín.