60
  • 60 59:48
    3:9

FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:9
branky: 11. Eliška Pešavová, 19. Karolína Sigmundová, 42. Michaela Kacelová - 1. Eliška Poláková, 4. Kristína Belicová, 5. Eliška Poláková, 5. Patricie Suchanová, 11. Kristýna Lechnerová, 14. Ivana Vachovcová, 25. Ivana Vachovcová, 52. Karolína Suchá, 60. Klára Pabiánová; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martina Franková 15 - Hana Ranochová 25; po třetinách: 2:6, 0:1, 1:2
60:00 Rozhovor s trenérem domácích, Radkem Řehákem, najdete zde.
60:00 Rozhovor s trenérem hostů, Lukášem Procházkou, najdete zde.
60:00 Rozhovor s hráčkou utkání hostů, Ivanou Vachovcovou, najdete zde.
60:00 Rozhovor s hráčkou utkání domácích, Karolínou Sigmundovou, najdete zde.
60:00 Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 28, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 24.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 6, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 5.
59:54 Franková předvedla krásný zákrok.
59:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Klára Pabiánová, asistoval #14 Ivana Vachovcová (3:9)
59:30 Vachovcová střílela z první a netrefila branku.
57:31 Barvíková střílela těsně vedle branky hostů.
56:11 Ryšavá se dostala k odraženému míčku před brankou Ranochové, ale tváří v tvář brankářce hostů Ryšavá neobstála s trefila Ranochovou do hrudi.
54:51 Pabiánová přestřelila branku domácích.
53:57 Střela Pabiánové z půlky neškodně proletěla kolem branky do rohu.
53:26 Hostům dělá problémy se prosadit proti stažené obraně soupeře.
52:45 Domácí se srdnatě brání ve stažené formaci na vlastní polovině.
51:45 Vachovcová zakončila přečíslení 3 na 2 nepřesnou střelou.
51:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá bez asistence (3:8)
50:40 Reimerová si podržela míček proti dvojici protihráček a uklidnila hru domácích.
50:14 Ranochová vyrazila střelu Kacelové.
47:30 Hra se přelévá ze strany na stranu.
45:48 Domácí rychle přešli do útoku, Soušková se dostala ke střele, ale její střelecký pokus neprošel na branku.
44:26 Hosté v plném počtu.
44:00 Domácí se dostali k zakončení, ale Ranochvá byla připravená a míček si pokryla
42:48 Sigmundová trefila první postavenou hráčku hostů.
42:26 Vyloučen hráč #56 Klára Pabiánová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká florbalka
41:37 GÓL FBS Olomouc! 3:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #24 Tereza Reimerová (3:7)
41:37 Kacelová procpala míček až za záda Ranochové.
40:53 Hosté kombinují na vlastní polovině.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 15, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 7.
39:55 Hosté dohrají třetinu s míčkem na hokejkách.
37:42 Franková si poradila se střelou ze středu hřiště.
37:00 Kacelová se dobře vrátila a zastavila útok hostů.
36:22 Domácím teď dvakrát chyběl poslední krok ke střelbě.
35:42 Pabiánová střílela pouze do dobře postavené Ryšavé.
34:53 Hosté v plném počtu.
34:00 Ranochová vyrazila dvě střely Barvíkové.
33:20 Střela Reimerová proletěla kolem šibenice.
32:53 Vyloučen hráč #64 Adéla Polívková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká florbalka
31:51 Hra se přelévá ze strany na stranu.
30:35 Zacpalová se dostala ke střele z první, ale těsně minula horní tyčku.
29:20 Střela Barvíkové z půlky neprošla k brance.
28:30 Sigmundová s Ryšavou vybojovaly míček za branou soupeře, ale přihrávka neprošla na Pešavovou.
27:10 Fleischmannová ztratila míček na půlce. Zacpalová zabrzdila útok hostů a hosté raději střídají a kombinují na vlastní polovině.
26:25 Tečovaá střela hostů skončila v rohu hřiště.
26:01 Peterková vybojovala míček pro Suchánkovou, ale ta střílela pouze do první postavené protihráčky.
24:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #32 Monika Škorpová (2:7)
24:51 Hosté se nakonec prosadili, když Vachovcová překonala Frankovou.
24:37 Rozenbergová namazala hostům, ale celou situaci hasila Franková dobrým zákrokem.
23:25 Palinková střílela od mantinelu, ale Ranochová byla připravená a její střelu vyrazila.
22:40 Schovaná střela Škorpové skončila na horní tyčce domácí branky.
22:14 Chaloupková zastavila protiútok domácí Kacelové.
21:22 Ranochová vyrazila střelu Kacelové.
20:22 Poláková v dobré pozici promáchla. Hašová zakončovala na druhé straně, ale její střela neměla potřebnou přesnost.
18:54 GÓL FBS Olomouc! 2:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Karolína Sigmundová, asistoval #9 Veronika Rozenbergová (2:6)
18:38 Domácí v plném počtu.
18:35 Suchá měla gól na lopatě, ale střela jí nevyšla a míček po zemi neškodně dojel k Frankové.
17:20 Domácí se zatím dobře brání, hlavně díky nepřesným přihrávkám hostů, Reimerová musela zastavit tvrou střelu tělem, aby pomohla Frankové.
16:38 Vyloučen hráč #55 Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
15:50 Suchánková prověřila připravenost Ranochové tvrdou střelou ze středu, Peterková se snažila doklepnout odražený míček, ale neslavila úspěch.
15:13 Střela Pejzlové z půlky neprošla až k Ranochové.
13:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #56 Klára Pabiánová (1:6)
13:48 Vachovcová přesnou střelou nad ruku Frankové navyšuje náskok hostů.
12:20 Chaloupková střílela pouze do připravené Rozenbergové.
11:50 Poláková trefuje tyčku.
10:41 GÓL FBS Olomouc! 1:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #11 Karolína Sigmundová (1:5)
10:41 Sigmundová vybojovala míček za brankou soupeře a pohotově přihrála na volnou Pešavovou, která zvládla překonat Ranochovou.
10:15 Ranochová si připisuje zákrok proti Pešavové.
10:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Kristýna Lechnerová, asistoval #3 Karolína Suchá (0:5)
09:29 Kacelová obrala o míček soupeřku na půlce a dokázala se uvolnit ke střele, její střela těsně minula šibenici.
08:42 Ryšavá nepřesně na Sigmundovou a míček sebrala Ranochová v brankovišti.
08:04 Reimerová střílela pouze do bloku hostů.
06:54 Ryšavá mohla zakončit z dobré pozice na středu, ale míček jí utekl z čepele.
05:58 Peterková zablokovala střelu z půlky, její protiútok ale neměl dlouhého trvání.
05:41 Sigmundové utekl míček za mantinel, hosté rozehrají z půlky.
04:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Patricie Suchanová, asistoval #14 Ivana Vachovcová (0:4)
04:57 Suchanová se trefila přesně do prázdné branky.
04:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #9 Eliška Chudá (0:3)
04:15 Dva rychlé góly posouvají hosty do vedení o tři branky. Viděli jsme dvě akce zakončené do odkryté branky.
03:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #22 Patricie Suchanová (0:2)
03:50 Pejzlová ubránila přečíslení 2 na 1.
03:22 Pejzlová rozehrává na vlastní polovině.
02:00 Poláková před brankou promáchla a míček skončil v rohu.
01:36 Tečovaná střela Lechnerové skončila za mantinelem.
01:22 Sigmundové se nepovedlo přihrát ped branku na Ryšavou, hosté se chopili míčeku.
00:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
00:27 Hosté se derou do vedení hned ze začátku utkání. Poláková prostřelila Frankovou a otevřela skóre zápasu.
00:15 Hosté kombinují na vlastní polovině po vyhraném buly.