• 60 59:17
    4:8
    (Novotná)

MITEL Florbalová akademie MB - Panthers Praha 4:8
branky: 16. Barbora Doležálková, 52. Klára Hukalová, 59. Karolína Janatková, 60. Barbora Doležálková - 1. Veronika Zittová, 22. Veronika Zittová, 24. Veronika Zittová, 30. Veronika Zittová, 33. Markéta Žbánková, 38. Dominika Tůmová, 49. Markéta Žbánková, 60. Veronika Zittová; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eva Klementová 32 - Kristýna Míková 26; po třetinách: 1:1, 0:5, 3:2
59:59 Střely ve 3.třetině MB: 15  Panthers: 13
59:17 GÓL Panthers Praha! 4:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #36 Viktorie Novotná (4:8)
59:00 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:7
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková z trestného střílení (4:7)
59:00 Bídí (Bára Doležálková) již tradičně proměnuje trestné střílení ,klasicky střelou do horního rohu
58:34 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:7
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #12 Karolína Janatková, asistoval #33 Petra Beránková (3:7)
58:34 Osvěčená spolupráce Beránková - Janatková , druhá jemonvaná snižuje na 3:7
56:45 Hosté to ted nyní  přehnaly s důrazem před vlastní brankou , ovšem rozhodčí zatím netrestá vyloučením
54:41 Domácí teď solidně zatápí ve vlastním oslabení soupeřkám.
52:49 Vyloučen hráč #33 Petra Beránková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
51:31 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:7
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #17 Klára Hukalová, asistoval #44 Viktorie Vacardová (2:7)
51:31 Domácí hráčky ted krásně kombinují Kvapilová s Vacardovou si nahrávají před brankou soupeře .Vacardová nachází Hukalovou ,která posílá míček za záda Horňákové.
48:12 GÓL Panthers Praha! 1:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #19 Anna Bartušková (1:7)
47:55 Nyní jsme viděli klasickou spolupráci libereckých hráček, které v Partners hostují. Nováková dlouhým pasem přesně nachází Valešovou, s její střelou měla Klementová dost práce.
45:01 V oslabení teď utekla všem Janatková ,ale bohužel přestřeluje branku hostí
43:30 Vyloučen hráč #85 Eliška Horáková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za vysoká florbalka
42:07 Vyloučen hráč #13 Anežka Hněvkovská družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
39:59 Střely po 2. třetině: MB:  7  Panthers:15
39:16 V přesilové hře jsou ,ale více aktivnější hostující hráčky.
38:30 Vyloučen hráč #25 Monika Zikmundová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
38:22 Domácí si nyní zahrají přesilovku.
37:02 GÓL Panthers Praha! 1:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #18 Dominika Tůmová, asistoval #96 Veronika Zittová (1:6)
37:02 Zittová se tentokráte proměnila v nahrávající hráčku našla Tůmovou, která střelou do horního rohu domácí branky zvyšuje.
32:54 GÓL Panthers Praha! 1:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #30 Kristýna Míková (1:5)
32:54 Horňáková dlouhým výhozem nachází Žbánkovou a ta samostatným únikem střelou pod víko zvyšuje na 1:5
31:47 Domácí se nevzdávají a srdnatně bojují o každý míček a Horňákovou zaměstnávají z každé pozice. Machačová nastřeluje břevno
29:44 GÓL Panthers Praha! 1:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #28 Adéla Vlčková (1:4)
29:44 Zittová je dneska při chuti. Po nahrávce od Vlčkové ,zvyšuje svou 4. brankou na 1:4
23:18 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #96 Veronika Zittová bez asistence (1:3)
23:18 Zittová završuje svůj hattrick. .Tentokráte si popotáhla míček a střelou tahem zvyšuje
21:32 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #20 Tereza Pitterlingová (1:2)
21:32 Zittová obešla obránkyně domácích, nahrála Pitterlingový ta jí zpětnou přihrávkou poslala přesný pas na hokejku a Zittová z první vymetá roh domácí branky.
20:30 I druhé oslabení domácí dobře ubránily.
19:59 Střely po 1. třetině MB: 8 , Panthers: 12
18:32 Vyloučen hráč #94 Daniela Švejdová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
18:15 Valešová běžela sama na branku ,ale Machačová se stihla včas vrátit a o míček jí připravit.
15:17 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #17 Klára Hukalová (1:1)
15:17 Máme vyrovnáno..Hukalová našla volnou Doležálkovou, která střelou do proti pohybu Horňákový vyrovnává.
12:55 Machačová teď vyslala jedovatou střelu, která nadělala Horňákový problémy.
10:56 Nadějnou šanci domácích teď zastavila píšťalka rozhodčích
10:07 Vlachová teď obešla dvě protihráčky ,udělaly jim kličku na jednu i druhou stranu a vystřelila , Klemenotová byla ale připravena.
07:35 První přesilovku domácí hráčky ubránily a krom dvou šancí ,hosty k ničemu nepustily.
06:12 Po krásné přihrávce od Bartuškové ,teď Žbánková míři vyosko nad
05:09 Vyloučen hráč #16 Adéla Jirková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
04:28 Máme tu první vyloučení, hosté si zahrají přesilovku.
02:55 Krásný průnik Janatkové, bohužel trefila jen připravenou Horňákovou.
01:45 Horáková se prodrala přes několik soupeřek a došla až k brance ,kde vyzkoušela zda je Horňáková připravena.
00:53 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #42 Nela Havlíková (0:1)
00:08 Havlíková zkouší z dálky.
00:00 Vítáme Vás u přenosu posledního domácího zápasu v základní části. Domácí tým má ještě šanci na play off. Hosté hrají o lepší úmístění do vyřazovacích bojů.