6:9
    Paulína HUDÁKOVÁ
    ()

FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:9
branky: 6. Nela Kapcová, 9. Kristýna Pospíšilová, 19. Denisa Kotzurová, 27. Michaela Mlejnková, 40. Veronika Rybičková, 59. Paulína Hudáková - 14. Michaela Šponiarová, 19. Lenka Novotná, 28. Lina Hägg, 31. Lina Hägg, 40. Lina Hägg, 43. Lina Hägg, 44. Sára Seevaldová, 53. Sára Seevaldová, 53. Lina Hägg; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 21 - Viktorie Karasová 13; po třetinách: 3:2, 2:3, 1:4
60:00 Komentáře nejlepších hráček a trenérů obou držustev zde
59:58 Strřely ve třetí třetině : Domácí - 3 ; Hosté -9.
58:35 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 6:9
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #99 Paulína Hudáková bez asistence (6:9)
57:11 Vítkovice zatím stále dominantnějším týmem v této třetině.
56:06 Ostrava dokázala ubránit druhé oslabení.
54:55 Vítkovice a jejich druhá přesilová hra.
53:55 Vyloučen hráč #5 Markéta Vrlíková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za vražení zády
52:55 Timeout FBC ČPP OSTRAVA
52:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Lina Hägg, asistoval #71 Vendula Maroszová (5:9)
52:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #18 Lucie Cholinská (5:8)
51:35 Ostrava nechala na hřisti všechno první třetinu a to se jim teď podepsalo na jejich rychlosti.
50:29 Polovina třetí třetiny a Ostrava jestě ani jednou nevystřelila na branku Vítkovic.
49:01 Hráčky Vítkovic jsou u každého vyhozeného míčku první a to jim hraje dost do karet.
47:15 Ostrava nestíhá Vítkovice na rychlosti.
45:19 Vítkovice už nedovolí Ostravě vstoupit na jejich polovinu.
44:34 Ostrava a jejich přímý úder.
44:00 Vítkovice v prvních pěti minutách utíkají Ostravě o dvě branky.
43:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová bez asistence (5:7)
42:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Lina Hägg, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (5:6)
41:13 Vyloučen hráč #68 Nela Kapcová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
40:11 Ty však hned odevzdávají míček Ostravě.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny berou Vítkovice.
39:59 Střely v druhé třetině : Domácí - 10 ; Hosté - 12.
39:57 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 5:5
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #12 Natalie Hurníková (5:5)
39:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:5
39:00 Poslední minutu, druhé třetiny začly Vítkovice na míčku .
37:13 Hra se hraje z jedné strany na druhou a zpět.
36:52 Vítkovice v rohu Ostravy.
35:54 Kotzurová zkouší dlouhou nahrávku od branky k brance a překvapivě jí vyšla.
35:00 Ostrava se stále drží na polovině Vítkovic ale zatím ani jedna střela.
33:00 Vítkovice na polovině Ostravy.
31:48 Vítkovice dorovnaly Ostravu a jede opět z nuly.
30:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Lina Hägg, asistoval #3 Michaela Šponiarová (4:4)
30:00 Kapcová zkouší z úhlu ale netrefila ani branku.
28:40 Atmosféra po předešlých dvou brankách na hřišti najednou zhoustla.
27:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Lina Hägg bez asistence (4:3)
26:54 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #78 Pavlína Bačová (4:2)
26:00 Tomšová zůstává ,po šesti minutách druhé třetiny, neprůstřelná.
25:14 Ostrava se snaží dostat na polovinu Vítkovic ale mají to těžké.
24:07 Vitkovice ,i přes své kombinace na útočné polovině, nejsou schopny dát branku.
23:06 Ostrava rozehrává na útočné polovině.
22:14 Tomšová zatím úspěšně chytá každou střelu této třetiny.
21:46 Vítkovice jsou nebezpečné před brankou Ostravy ale to samé platí i pro Ostravu.
21:19 Ostrava stále zkouší hrát po mantinelu.
20:46 Vítkovice na své polovině ale rychle se dostávají do útoku.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny berou Vítkovice.
19:59 Střely v první třetině : Domácí - 6 ; Hosté - 9.
18:51 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #32 Alena Zuzaníková (3:2)
18:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Lenka Novotná, asistoval #71 Vendula Maroszová (2:2)
16:31 Ostrava má rozehrávku na útočné polovině v rohu hřiště.
15:09 Ostrava se drží zpátky a nechává Vítkovice střílet na vlastní branku.
13:23 Vítkovice si teď delší dobu točily Ostravu na útočné polovině a podařilo se jim z toho střelit branku.
13:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #71 Vendula Maroszová (2:1)
12:08 Vítkovice zkouší střílet ze skoro každé příležitosti.
11:50 Tomšová chytá tyč.
11:20 Ostrava na své polovině brání.
10:01 Ostrava si nechává čtyři hráčky na své polovině a posílají jen jednu na aktivní útok, do rozehrávky Vítkovic.
08:24 Ostrava se vzdaluje od Vítkovic o dvě branky.
08:23 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #97 Kristýna Pospíšilová, asistoval #7 Malwina Zagórska (2:0)
07:07 Jak Vítkovice , tak Ostrava se nebojí napadat rozehrávku.
05:30 Krásně umístěnou střelu z výjezdu nám teď předvedla Kapcová a otevírá zápas.
05:29 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #68 Nela Kapcová, asistoval #12 Natalie Hurníková (1:0)
04:39 Nervozita na straně Ostravy jde poznat v podobě skákajících nahrávek.
03:46 Vítkovice nechtějí nechat Ostravu v klidu rozehrát.
03:28 Mlejnková se teď uvolnila a běžela sama na branku Vítkovic ale nedokázala dostat míček pod kontrolu.
01:55 Ostrava na útočné polovině zkouší střílet přes hráčky Vítkovic.
01:21 Vítkovice zavřeli Ostravu na vlastní polovině.
00:38 Derby jde poznat na obou stranách a na plno se jede už od první sekundy.
00:01 Úvodní rozehru bere Ostrava.