Chodov
  • 58 57:34
    2

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Střešovice 4:2
branky: 12. Daniela Frantíková, 20. Patricie Suchanová, 31. Eliška Chudá, 49. Adéla Jůzová - 36. Lucie Želízková, 53. Michaela Mechlová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:4; využití: 3:1; zásahy brankářů: Hana Ranochová 16 - Eliška Drbalová 26; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:1
60:00 Střely celého zápasu: Chodov 30:18 Tatran
60:00 Střely třetí třetiny: Chodov 8:5 Tatran
57:34 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
57:34 Vyloučen hráč #29 Lucie Želízková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
56:06 Bude se znova vylučovat, Chodov hraje v 6.
53:33 Prontekerová právě spadla na středu hřiště, ale udělala kotoul vzad a zvedá se.
53:05 Belicové se povedlo získat cross od Tatranu, ale gól z toho není.
52:02 Tatran snižuje náskok Chodova, šance Tatranu se zvýšily.
52:00 GÓL Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #23 Veronika Kopecká (4:2)
51:33 Timeout Tatran Střešovice
51:33 Vyloučen hráč #88 Adéla Jůzová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
51:33 Tatran bude hrát třetí přesilovou hru.
51:00 Tatran hraje v 6, Chodov bude vyloučený.
50:28 Chodov se dostáva do hodně šancí, ale nic neproměnuje.
49:36 Vachovcová měla šanci před brankou, ale míček jí nadskočíl.
48:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Adéla Jůzová, asistoval #9 Eliška Chudá (4:1)
48:44 Chodov využívá přesilovky a zvyšuje stav na 4:1.
47:16 Vyloučen hráč #89 Kateřina Pisárová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
44:56 Chodovu nevyšla rozehrávka z rohu a Chudá přihráva na střed hřiště kde už v tuhle dobu nikdo není.
42:50 Chudá odpaluje míček a Lechnerová se ho snažila sebrat, ale hráčka Tatranu jí v tom zabránila.
42:10 Belicová střálela z prostředka předbrankového prostoru, ale minula.
40:01 Domácí vyhrávají další úvodní buly.
40:00 Střely po druhé třetině jsou 7:4.
39:52 Jůzova nahazuje dlouhý lob na Tatranskou půly.
37:26 Hanzlíková teď zkoušela backhand od střídačky hostů, ale bránu minula.
35:44 Faltusová byla po buly zaháknuta holí a vyůstilo z toho vyloučení.
35:44 Nedůraz před Chodovskou bránou způsobuje gól.
35:43 Vyloučen hráč #3 Karolína Suchá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
35:40 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (3:1)
35:28 Tatran rozehrával z rohu, ale přihrávka byla zblokována a míček zase letí za půlku.
31:22 Tatran dostáva šanci v podobě přesilové hry, uvidíme zda jí využije a zmenší tak náskok Chodova.
31:21 Vyloučen hráč #3 Karolína Suchá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou
30:25 Chodov využíva své přesilové hrya zvyšuje skóre na 3:0.
30:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #10 Daniela Frantíková (3:0)
29:52 Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou
29:43 Býčková střílela z před brankového prostoru, ale minula.
27:57 Vachudová teď dostala přihrávku od Hermannový, ale míček ji přes čepel sjel za mantinel.
25:44 Faltusová si udělala dvě hráčky, ale střela jí nevyšla.
23:08 Suchanová šla sama na bránu, ale Drbalová to vychytala.
21:31 Keprtová se zvládla dostat z tlaku dvou hráček z Tatranu, ale poté špatně příhrála a Chodov přišel o míček.
20:01 Buly zase vyhrály domácí.
20:00 Střely po první třetině jsou 15:9.
19:56 Ranochová si připsala nadherný zakrok.
19:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Patricie Suchanová, asistoval #9 Eliška Chudá (2:0)
19:19 Suchanová střílí do prázdné brány po přihrávce od Chudé.
16:48 Vachovcová šla sama na bránu, ale gólmanka hostů gólu zabránila.
11:33 Frantíková po příhrávce Lechnerové vystřelila do brány z vytažené střely do pravého horního rohu a mění stav na 1:0.
11:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková, asistoval #33 Kristýna Lechnerová (1:0)
10:44 Vyloučen hráč #8 Markéta Prontekerová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
10:29 Suchá trefuje tyčku, ale Chodov zůstáva na míčku.
09:51 Chodov hraje v 6, bude se vylučovat.
07:51 Trio z Chodova, teď neproměnilo šanci.
06:18 Zatím se hraje převážně na straně domácích.
04:55 Beránková si prokličkovava celým hřištěm, avšak u psolední hráčky jí to nevyšlo a míček ztrácí.
03:32 Polívková zabránila křižné přihrávce a míček letí za mantinel.
03:08 Suchanová šla sama na bránu, ale Drbalová to vychytala.
02:05 Lechnerová právě zabránila akci hostů.
00:40 Vachudová střílela od modré vytaženou střelou do gólmanky, ale gól z toho není.
00:00 Právě začíná zápas 21. kola.
00:00 Domácí vyhrávají úvodní buly.