2:8
    Šárka STAŇKOVÁ
    (Urbášková)

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - K1 Florbal Židenice 2:8
branky: 35. Anežka Pěnkavová, 38. Veronika Balejová - 1. Eva Smutná, 1. Monika Jahodová, 11. Monika Jahodová, 36. Barbora Sedláčková, 39. Kamila Pravcová, 40. Lucie Krýslová, 47. Lucie Krýslová, 58. Šárka Staňková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 12, Kristýna Karli 2 - Alena Večeřová 22; po třetinách: 0:3, 2:3, 0:2
60:02 Vyjádření trenérů a nejlepších hráček
60:01 Střely celkem: Tigers Start 98 - 24; K1 Florbal Židenice - 22
60:00 Střely ve 3. třetině: Tigers Start 98 - 5; K1 Florbal Židenice - 4
58:50 Pěkná střela od Šnajberkové, brankářka hostů vychytala maskou.
57:50 Tigers zkouší hru bez brankářky.
57:45 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:8
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #24 Eva Urbášková (2:8)
56:50 Vejvodová střílí od mantinelu, těsně vedle.
54:05 Židenice jsou zatím jisté na florbalkách a v klidu kombinují.
53:41 Vyloučen hráč #42 Kateřina Kovaříková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
53:10 Jakmile se Brno dostane k míčku, tak hráčky si v klidu přihrávají a připravují si šance.
52:10 Tigers se bojuje za brankou Židenic, ale opět ztrácí míček.
52:09 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
51:45 Chybí tomu střelba holky.
50:26 Startíček se snaží v klidu rozehrát přesilovku.
50:03 Vyloučen hráč #21 Monika Jahodová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
49:46 A další odložené vyloučení.
49:26 Brno je víc na míčku a stále nebezpečně hrozí.
46:35 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:7
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #17 Lucie Krýslová, asistoval #22 Barbora Sedláčková (2:7)
46:32 Další ztráta míčku na straně domácích  a přečíslení 2 na 1, Romančáková L. se v pohodě trefila do odkryté branky.
45:02 Baťková se vymotala ze sevření dvou hráček a běžela na branku, trefila golmanku hostů.
44:25 Židenické hráčky jsou na míčku  a drží domácí v kleštích.
43:10 Karli výborně zareagovala na míček, který se odrazil od vlastní obránkyně.
41:45 Balejová zachytila přihrávku  a  Tigers drží míček.
41:14 Vyloučen hráč #48 Anežka Pěnkavová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
41:14 Nešťastné seknutí od Pěnkavové rozhodčí nepřehlédli.
40:05 Balejová zatáhla míček k soupeřkám  a Tigers se dostaly do šance.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #72 Kristýna Karli družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
40:00 Střely ve 2.třetině: Tigers Start 98 - 8; K1 Florbal Židenice - 7
39:38 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #17 Lucie Krýslová, asistoval #24 Eva Urbášková (2:6)
39:20 hráčka Startu č. 84, Balejová trefuje tyč.
38:26 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #34 Kamila Pravcová, asistoval #43 Jitka Drápalová (2:5)
38:26 Drápalová potáhla míček z rohu, přihrála  Pravcové, která si chytře naběhla do velkého brankoviště.
37:25 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:4
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #63 Kristina Zlatníková (2:4)
37:25 Zmatek před brankou hostů, vyřešila Zlatníková s Balejovou.
35:53 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Barbora Sedláčková, asistoval #15 Šárka Staňková (1:4)
35:53 Jeden ztracený míček a hráčky Brna rychle přenesly hru, Sedláčková se po křižné nahrávce nemýlila.
35:26 Tigers jsou povzbuzeny úspěchem a mačkají Židenice, škoda že střelecké pokusy končí mimo branku .
34:20 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #48 Anežka Pěnkavová bez asistence (1:3)
34:20 Tuto branku zapisovatelka bohužel neviděla :-D
32:26 Hráčka Startu č. 28, Vejvodová trefuje tyč.
31:45 Židenice se dostaly ve vlastním oslabení do brejku 2 na 1.
31:10 Tigers ztratily míček a jen horko těžko se ho snaží získat zpět.
30:21 Vyloučen hráč #37 Eva Nečasová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
29:50 Odložené vyloučení po faulu na Zlatníkovou.
28:10 U míčku jsou Židenice a v klidu rozehrávají .
26:30 hráčka Židenic č. 32, Rybníčková trefuje tyč.
26:10 Kutnarová zachytila rozehrávku soupeřek shodila na Mervartovou, ta byla v těžké pozici a míček se od ní odrazil na Baťkovou. Baťková střílela po zemi.
24:48 Balejová se dostala do dobré střelecké pozice, ale střílí zase vedle branky.
22:36 Hráčky Startu teď dvěma přesnýma křižnýma přihrávkama přehrály obranu hostů, Vejvodová minula branku.
20:56 Drápalová se dostala ke střele nad velkým brankovištěm, trefila Janglovou.
20:12 Start do 2. třetiny naběhl ve velkém tempu, Šnajberková jedovatě vystřelila z dálky od mantinelu.
20:00 Střely v 1.třetině: Tigers Start 98 - 11, K1 Florbal Židenice - 11
18:20 Výhoz od Janglové přijmula Fousová, potáhla si míček a vystřelila na clonu, odražený míček se snažila dorazit Balejová.
17:45 Nedůrazná obrana domácích, spousta odražených míčků a sřela hostů.
15:15 Největší šance domácích,v těsném slstřílela Zlatníková  a Špačková, jen štěstí zachránilo hosty.
14:18 Mervartová dostala nahrávku do běhu, poslala křižnou přihrávku na Kutnarovou, ta byla v pěkné šanci, střela šla do brankářky.
12:45 Pěnkavová vyvezla míček a poslala nabídku směrem na branku domácích  pro Kovaříkovou, ta jemnou tečí těsně minula branku.
11:47 Kutnarová střílí z otočky po zemi, Večeřová chytila.
11:20 Tigers jsou pod tlakem, Smutná pálí z dálky.
10:02 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #21 Monika Jahodová, asistoval #32 Kateřina Rybníčková (0:3)
08:26 Tigers se dostaly do brejku 3 na 1, finální přihrávka přišla o milisekundu později než bylo třeba a kovaříková už neměla šanci zakončit.
08:24 Nepokrytá hráčka před brankou Tigers a Brno trestá.
07:00 Tigers napadá rozehrávku soupeřek a dostává je do problémů.
05:28 Standartka domácích od mantinelu: Špačková naběhla do rozehraného míčku a z výjezdu střílela, před brankou dorážela Balejová.
04:00 Balejová dobře napadala, získala míček u mantinelu a přihrávala před branku na Zlatníkovou, ta byla tísněna obránkyní Židenic a ke střele se nedostala.
03:19 Start se těžko dostává do hry, přihrávky jsou hodně nepřesné a míčky zatím  odevzdávají soupeřkám.
00:50 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #21 Monika Jahodová, asistoval #16 Klára Jahodová (0:2)
00:48 Obránkyni Tigers sjel míček z čepele a Jahodová s Jahodovou vykoupaly golmanku domácích.
00:44 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #10 Michaela Hřebíčková (0:1)
00:40 Smutná vyběhla z pozice obránce, proběhla mezi křídly Tigers , narazila si s Hřebíčkovou a zakončila pod pravou ruku Janglové.
00:01 První míček utkání získaly Tigers.
00:00 Dobrý den, vážení diváci, vítám vás u on line přenosu dohrávky 20. kola extraligy žen mezi Tigers Start 98 a K1 Florbal Židenice.