• 63 62:54
    4:5
    ()

MITEL Florbalová akademie MB - FBS Olomouc 4:5p
branky: 14. Karolína Janatková, 31. Daniela Švejdová, 33. Marcela Urbanová, 45. Viktorie Vacardová - 10. Tamara Hašová, 31. Barbora Suchánková, 52. Barbora Suchánková, 60. Tereza Reimerová, 63. Kateřina Peterková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 6:5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 65 - Martina Franková 42; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2, 0:1
65:00 Pozápasové rozhovory: Nejlepší hráčka domácích, č. 12 Karolína Janatková: https://youtu.be/GcG-l6uCMJE Nejlepší hráčka hostů, č. 55 Barbora Suchánková: https://youtu.be/SFXBUr80qGw
65:00 Pozápasové rozhovory: Trenér domácích Radek Novák: https://youtu.be/fjGIB0zX0kQ Trenér hostů Radek Řehák: https://youtu.be/sKONQuus-cs
62:54 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Kateřina Peterková bez asistence (4:5)
62:54 Střely v prodloužení MB: 3, Olomouc 5
61:20 Drama vrcholí, v poslední vteřině vyrovnala Reimerová z trestného štřílení a v prodloužení se hra přelévá ze strany na stranu.
59:59 GÓL FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová z trestného střílení (4:4)
59:59 střely 3. třetina MB: 11, Olomouc 32
59:41 Rozembergová razítkuje domácí tyč
58:47 Hosté to zkouší v 6
58:00 Další obrovská šance Olomouce , Barvíková rozehrála volný úder našla Suchánkovou ,která trefuje jen domácí zeď.
57:29 Hraje se opravdu tvrdě na obou stranách vidíme, dohrávání soubojů. Hra má parametry Play off
56:40 Ztichlou halou se nyní ozývá údiv hostujícího trenéra nad výrokem rozhodčích.
56:20 Machačová byla ted důrazná před vlastní brankou a nenechala hostující hráčky zakončit.
53:11 Vidíme tvrdou důraznou hru na obou stranách. Především u mantinelů hráčky dohrávají souboje. Někdy nutno říci na hraně pravidel.
51:00 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #92 Tamara Hašová (4:3)
51:00 Hosté nabídnutou přesilovku využívají , Suchánková ve spolupráci s Barvíkou snižují na rozdíl jednoho gólu
50:07 Vyloučen hráč #97 Anežka Hradcová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
50:07 Domácí nyní darují přesilovku hostům, na hřišti bylo více hráček domácího týmu než povolují pravidla
49:11 Timeout FBS Olomouc
47:06 Vyloučen hráč #44 Viktorie Vacardová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za držení
45:42 Suchánková se probojovala až před domácí branku a svou střelou míří ovšem hodně nad branku domácích.
44:19 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová, asistoval #97 Anežka Hradcová (4:2)
44:19 Hradcová vykouzlila přesně mířenou přihrávku na hůl Vacardové a ta střelou do šibenice posílá Boleslav do dvoubrankového vedení.
40:42 Vyloučen hráč #21 Kateřina Peterková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
40:40 Rychlá rozehrávka domácích na polovině soupeře. Machačová vyslala dlouhou přihrávku před branku, tam ale nebyl nikdo ve stejném dresu.
39:59 Střely 2. třetina MB: 17, Olomouc : 16
38:56 Na hřišti i na střídačkách přibývá nervozity. Domácí reklamovaly nyní sekání hostujících hráček, dost hlasitým způsobem.
37:56 Vranová vyslala míček před bránu od pravého mantinelu, před bránou ale nebyla žádná z jejích spoluhráček, která by tečovala do branky.
32:55 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #76 Marcela Urbanová, asistoval #19 Kateřina Valečková (3:2)
32:55 Valečková výhozem nachází před brankou Urbanovou, ta mezi nohami posílá míček za záda Frankové.
31:47 Hra 4 na 4 oběma týmům přinesla po gólu.
30:53 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #6 Marie Jirková (2:2)
30:32 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #11 Karolína Sigmundová (1:2)
30:28 Vyloučen hráč #76 Marcela Urbanová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
30:28 Vyloučen hráč #92 Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování
30:28 Na hřišti se nám dost přiostřuje.
29:15 Hostující přesilovka je nyní zcela opačná ,té domácí. Hostující hráčky uzamkly domácí čtveřici, před brankou a nedají jí vydechnout
27:43 Vyloučen hráč #7 Eliška Pivoňková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
27:43 Domáci v přesilovce moc hostující golmanku nezaměstnaly. Hra se odehrávala spíše ve středu hřiště.
25:32 Vyloučen hráč #3 Jitka Zacpalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka
25:32 Po přesilovce hostí, je tu domácí přesilovka.
23:00 Vyloučen hráč #95 Alena Machačová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
19:59 Střely po 1. třetiny MB: 15, Olomouc : 17
16:31 Vyloučen hráč #9 Veronika Rozenbergová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:10 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #12 Karolína Janatková, asistoval #17 Klára Hukalová (1:1)
13:10 Hra 4 na 4 lépe vychází domácím, Hukalová krásnou přihrávkou nachází Janatkovou , které se nemílí a tvrdou střelou vyrovnává .
12:44 Vyloučen hráč #94 Daniela Švejdová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
09:28 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #92 Tamara Hašová, asistoval #55 Barbora Suchánková (0:1)
09:28 Franková dlouhým výhozem nalezla Suchánkovou, ta viděla před brankou volnou Hašovou, které bombou do šibencie posílá Olomouc do vedení.
05:26 Franková dlouhým výhozem vybídla Hašovou , která běžela sama na branku domácích. Ale čistým obraným zákrokem. jí  o míček připravila Pivoňková.
01:58 Rozehrávka domácích v rohu, nejprve se Vranová podívala kde má spoluhráčky ,poté poslala dlouhou přihrávku přes půlku na Hradcovou. Která ovšem o míček ihned přišla a nemohla tak jít ohrozit branku hostí.
00:45 Máme tu hned rychlý protiútok domácích Žapková poslala dlouho přihrávku na nabíhající Jirkovou. Ale Jirková strefuje jen zed bránících hráčcek Olomouce.
00:00 Uvodní buly vyhrály hostující hráčky.