56
  • 56 55:24
    2

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Bulldogs Brno 9:2
branky: 1. Adéla Jůzová, 8. Karolína Suchá, 19. Karolína Suchá, 28. Adriana Hýsková, 36. Marie Havlíčková, 38. Patricie Suchanová, 41. Adriana Hýsková, 54. Patricie Suchanová, 54. Tereza Hanzlíková - 7. Michaela Žáková, 52. Michaela Žáková; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Hana Ranochová 7 - Sabina Dvořáčková 24, Markéta Hošek Marková 9; po třetinách: 3:1, 3:0, 3:1
60:00 Dohromady střely byly 42:9.
60:00 Třetí třetinu byly střely 12:2.
59:01 Klinerová předvedla dokonálé kličky a dostala se do perfektni šance, ale neproměnila.
57:24 Chodov nevyužil své přesilové hry.
57:04 Chodov drží Brno v tlaku, ale zatím gól nedávají.
55:24 Vyloučen hráč #12 Kateřina Knotková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
55:14 Domácí si teď na chvíli zahrají v 6.
53:56 Kvůli faulu Brněnské hráčky, hraje teď chodov v přesilovce, uvidíme zda jí využijí.
53:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Tereza Hanzlíková, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (9:2)
53:14 Po pěkné akci přihráva Klinerová Suchanové a ta dává gól.
53:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Patricie Suchanová, asistoval #12 Barbora Klinerová (8:2)
53:06 Hanzlíková po krásné přihrávce z poza brány dává gól.
51:34 GÓL Bulldogs Brno! 7:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #24 Eliška Willmannová (7:2)
50:16 Hanzlíková si teď připsala další střelu, tentokrát od půle.
48:50 Hanzlíková měla šanci, ale sjel jí míček z čepele.
46:24 Domácí něproměnily další šanci.
44:29 Chudá neproměnila střelu do prázdné brány.
40:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #2 Adriana Hýsková, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (7:1)
40:34 Na hřišti proběhla lehká změna a objevuje se Klinerová.
40:34 Rychlý gól od domácích.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Markéta Hošek Marková družstva Bulldogs Brno
40:00 Úvodní buly vyhrály domácí.
40:00 Střely ve druhé třetině jsou 13 : 2.
38:20 Hráčka hostů s číslem 8 střílí od modré čáry, ale míček letí nad bránu.
37:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Patricie Suchanová bez asistence (6:1)
35:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (5:1)
35:01 Chodov využil své přesilovky a zvyšuje skóre.
31:29 Hraje se zpátky 5 na 5.
30:31 Tým Chodova hraje v plném počtu a užije si na chvíli přesilovku.
29:39 Nyní uvidíme hru 4 na 4.
29:29 Vyloučen hráč #27 Aneta Koláčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
29:10 Uvidíme zda hostům pomůže přesilovka.
28:43 Chudá po vyhráné buly šla sama na bránů, ale neproměnila.
28:31 Vyloučen hráč #64 Adéla Polívková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
28:15 Hosté jdou do přesilovky, využívají chvilku a hrají v 6.
27:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #2 Adriana Hýsková, asistoval #10 Daniela Frantíková (4:1)
27:46 Hýsková po přihrávce střílí do prázndé brány.
26:40 Keprtová trefila břevno z půlky hřistě.
25:36 Hráčka hostů s číslem 80, příhrála nebezpečně své spoluhráčce, ale dobře to dopadlo.
24:54 Trio z Chodova právě neproměnilo šanci 3 na 2.
23:33 Hráčka hostů vystřelila na bránu ze 4 metrů ale gólmanka si to pohlídala.
20:00 Hosté vyhrály úvodní buly.
20:00 Střely po první třetině jsou 17 : 5.
18:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #9 Eliška Chudá (3:1)
17:21 Uvidíme zda domácí využijí přesilovky a dostanou se do většího vedení.
16:34 Vyloučen hráč #27 Aneta Koláčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
16:30 Štolbová si hezky pohlídala miček tělem.
15:07 Domácí teď mají hodně hezkých šancí, ale nic z toho není.
13:42 Domácí teď předvedly 4 nádherné přihrávky, ale gól z toho nebyl.
10:00 Suchanová teď šla na práznou bránu, ale šanci neproměnuje.
08:35 Hanzlíková teď dostala příhrávku z rohu, ale gólmanka se stihla přesnunout a míček chytá.
07:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #22 Patricie Suchanová (2:1)
07:45 Gól z nádherné otočky Suché.
06:25 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #57 Daniela Cihlářová (1:1)
06:25 Hráčky hostů si teď nádherně přihrály a střílí do prázdné brány.
04:45 Hráčka hostů teď odpálila míček z předbrankového prostoru a zahodila tím šanci domácích.
03:32 Domácí teď rozehrály z rohu hostů, ale gól z toho není.
01:34 Štolbová teď poslala nebezpečnou přihrávku před bránou, ale domácí to stihly zachránit.
00:43 Teď byl rozšlápnutý míček, bude buly z půlky.
00:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Adéla Jůzová, asistoval #35 Hana Chaloupková (1:0)
00:00 Uvodní buly vyhrály domácí.