• 59 58:10
    4:6
    (Chudá)

FBC ČPP OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:6
branky: 3. Denisa Kotzurová, 18. Veronika Káčová, 28. Michaela Mlejnková, 29. Michaela Mlejnková - 3. Eliška Chudá, 27. Patricie Suchanová, 30. Hana Chaloupková, 57. Vanessa Rebecca Keprtová, 57. Kristýna Lechnerová, 59. Patricie Suchanová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 14 - Jana Christianová 22; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:3
60:00 Komentáře nejlepších hráček a trrenérů obou družstev zde
59:59 Střely ve třetí třetině : Domácí - 8 ; Hosté - 6.
58:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Patricie Suchanová, asistoval #9 Eliška Chudá (4:6)
56:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Kristýna Lechnerová bez asistence (4:5)
56:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #92 Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval #10 Daniela Frantíková (4:4)
55:16 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
54:41 Chodovu zbývá posledních pět minut.
53:27 Ostrava se teď celkem často nachází pod tlakem za vlastní brankou.
52:46 Lechnerová neproměnila nájezd a Ostrava tak stále vede o jednu branku.
51:30 Timeout FBC ČPP OSTRAVA
50:12 Můžeme sledovat opravdu kvalitní zápas těchto dvou žeských celků.
48:06 Chodov na polovině Ostravy.
46:43 Oba dva celky jsou v tuto chvíli na stejné úrovni co se kvality týče.
44:22 Ostrava je donucena bránit na vlastní polovině.
43:00 Chodov zvládl ubránit přesilovou hru.
42:08 Chodov teď chvilku trápil Ostravu na jejich valstní polovině.
41:20 Zvládne Ostrava využít tuhle přesilovou hru ?
40:37 Vyloučen hráč #9 Eliška Chudá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
39:59 Střely v druhé třetině : Domácí - 12 ; Hosté - 7.
39:00 Poslesní minutu druhé třetiny začíná Chodov na míčku.
38:32 Chodov na míčku.
37:18 Stále ani jeden tým neinkasoval branku v oslabení.
36:53 Kotzurová zkouší už třetí střelu za tuhle přesilovou hru ale stále pouze do brankářky.
35:05 Vyloučen hráč #32 Monika Škorpová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zvedání florbalky
33:00 Zatím ani jeden tým nevyužil přesilovou hru.
32:11 Ostrava opět v početní přesile.
31:26 Vyloučen hráč #10 Daniela Frantíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
30:00 Vyloučen hráč #6 Karina Vavrečková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za vražení zády
29:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #71 Kristína Belicová (4:3)
28:55 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (4:2)
27:39 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:2
26:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
25:54 Chudá se točí za brankou Ostravy a hledá spoluhráčky, kterým by nahrála ale nikdo ji není k dispozici.
25:11 Značně se už začíná projevovat i kontakt tělo na tělo.
24:07 Chodov začíná pomal napadat Ostravu při rozehrávce.
23:04 Oby týmy hrají hodně stabilně a moc se nepouští do velkých akcí.
22:16 Mela před brankou Tomšové.
21:48 Chodov na své polovině s míčkem.
21:00 Přesilová hra nebyla pro Ostravu problémem.
20:05 Ostrava začíná druhou třetinu ve čtyřech.
19:59 Střely v první třetině : Domácí - 6 ; Hosté - 7.
18:55 Vyloučen hráč #10 Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou
17:32 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #10 Denisa Kotzurová (2:1)
15:22 Chodov to zkouší náhozy před branku Ostravy ale marně.
14:09 Nic zásadního se delší dobu neděje. Ostrava se snaží dostat přes střed Chodva a ten zas čeká na únik.
13:01 Ostrava se teď delší dobu držela na polovině hostů.
11:10 Chodov nebyl ohrozen a může tak dál pokračovat hra v plném počtu.
10:20 Chodov zvládá tuhle přesilovou hru a každou náhrávku středem mají zajištěnou.
09:56 První přesilová hra tohoto utkání pro Ostravu.
09:01 Vyloučen hráč #88 Adéla Jůzová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení
07:33 Ostrava zatím drží větší procento držení míčku.
06:10 Chodov se dostává do příležitostí jak střelit branku ale chybí jim zakončení.
05:10 Bačová teď nebezpečně napadla rozehrávku Chodova.
04:34 Chodov čeké na akci Ostravy.
03:20 Ostrava zkouší každou volnou střelu ale úpěšná zatím byla jen Kotzurová z výjezdu.
02:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #33 Kristýna Lechnerová (1:1)
02:10 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #9 Veronika Rybičková (1:0)
01:23 Vavrečková ve vlastním rohu bojuje o míček.
00:25 Hra začíná z ostra. Oba týmy si vyměnily šance na branku ale ani jeden nebyl úspěšný.
00:01 Úvodní rozehrávku bere Chodov.