2
    Dominika BUCZEK
    hra na zemi

1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice 4:0
branky: 12. Michaela Šponiarová, 22. Sára Seevaldová, 36. Barbora Husková, 47. Lina Hägg; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 14 - Alena Večeřová 25; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:0
60:00 Pozápasový rozhovor s  trenérem domácího družstva panem  Tomášem Martiníkem a hráčkou utkání Lucií Cholinskou: zde
60:00 Pozápasový rozhovor s  trenérem hostujícího družstva panem Lubošem Rauerem a hráčkou utkání Lucií Romančákovou: zde
60:00 Nejlepší hráčky: Vítkovice - 18 Cholinská, Židenice - 17 Romančáková.
60:00 Střely ve 3. třetině 6:7, celkem 29:14
59:59 Nestalo se tak, domácí dohráli v útočném rohu.
59:11 Domácí oslabení v klidu přežili, tak uvidíme, jestli někdo opět Karasové nepřekazí v poslední chvíli čisté konto
58:20 Plachťák Dernerové vyráží Karasová
57:06 Vyloučen hráč #8 Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi
56:55 Flákanec Buči o zem a asi půjde sedět za hru v leže.
55:36 A byla z toho šance na straně Židenic
55:02 A překvapivě Vejdy teď ve druhé lajně místo Huskové
54:20 Husa teď v první lajně místo Maroszové
50:28 I střela Janečkové letí tam, kam většina střel v tomto klání. Tzn. jinam než na kasu
48:36 Jsme svědky nového florbalového cvičení. Bago 5 na 5
46:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Lina Hägg bez asistence (4:0)
46:40 No ale klasicky padá gól na druhé straně. Trefuje se Lina
46:13 Další šance Židenic, teď má určitě víc práce Karasová než Večeřová
44:26 Romančáková za obranou domácích ale ani tohle není gól
42:58 Dva střelecké pokusy Ďuríkové, jeden do bloku, druhý do Večeřové
42:14 Dernerová bekhendem prověřila Karasovou
40:00 Střely ve 2. třetině 15:5
39:46 Produktivita domácích ale taky není bůhvíjak oslnivá, teď Novotná lehce přestřeluje
38:22 Nedá se říct, že by si Židenice nevypracovaly žádné šance, teď si dokonce vypracovaly dvě tutovky. Ve finální fázi to ale zatím hosté pokaždé zmrvili
36:42 V neflorbalové pozici se teď ocitla Indrová, snad bude OK
35:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (3:0)
35:27 Kros Ďuríkové prošel asi přes 5 hokejek a Husková z pravého křídla trefuje přesně na zadní tyč
32:55 Po tlaku domácích zahrozila Urbášková. Karasová v klidu čape
31:25 Tahle pasáž hry byla zmatená jak Pulp Fiction
29:05 Romančáková se dostala ke střele a podavači míčků mají práci.
26:54 Staňková zase nebezpečná z křídla a po delší době dobrý zákrok Karasové.
25:17 Domácí teď předvedli několik pěkných kombinací se zakončením. Potěšující je to, že se o to postaraly všechny lajny. Méně potěšující je to, že ani z těch největších šancí třetí gól nepadl
22:14 Dělovka Šponiarové letěla do víka ale Večeřová ji levačkou vyrazila
21:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #18 Lucie Cholinská (2:0)
21:24 Střelu Cholinské bez problémů doráží z brankoviště Seevaldová
21:09 Na druhé straně se střelou z křídla prezentuje Dernerová
20:47 Lenfeldová prošla mezi dvěma křídly ale střela jí úplně nesedla
20:00 Střely v 1. třetině 9:2
19:50 Žádná pokoukaná to zatím není, takže očekávám, že ve druhé třetině se tady budou trhat sítě a lítat manťáky.
18:03 Po delší době něco zajímavého, střely Kubečkové a Huskové zastavuje Večeřová
14:56 Ďuríková se z obrany v podstatě prošla středem hřiště do střelecké pozice a těsně netrefuje víko
14:22 Muselíková nevyužila chyby domácích a přestřeluje
12:50 Připojení je dneska rychlé jako želva na tripu, takže se omlouvám za případné prodlevy.
11:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #42 Lina Hägg (1:0)
11:21 Lina se celkem šmajdla na středu, čímž zmátla Večeřovou a Šponiarová toho pohotově využívá.
10:40 Na druhé straně poněkolikáté střílí aktivní Cholča
08:29 Sedláčková s Romančákovou se ocitly v nadějném brejku ale Romančáková už měla zakončení složité
06:03 Ve třetí lajně domácích dneska nastupuje v obraně místo Halfarové Lenfeldová
04:36 Pěkná akce domácích po ose Hyršová, Lenčéšová, Cholinská a předvést se musela Večeřová.
03:10 Na druhé straně zaměstnala Karasovou Staňková.
02:18 První lajna domácích teď zavřela hosty před jejich brankou a Šponiarová vybojovala standardku
00:00 Karel Plíhal a Petr Fiala kdysi jezdívali do Židenic. Dneska přijely Židenice na Dubinu a asi za dvě hodiny budeme vědět, kdo z tohoto utkání odejde s kruhy pod vočima..