(Urbanová)
  • 60 59:37
    Bulldogs

MITEL Florbalová akademie MB - Bulldogs Brno 6:5
branky: 6. Alena Machačová, 12. Karolína Janatková, 37. Karolína Janatková, 39. Marcela Urbanová, 45. Barbora Doležálková, 60. Marie Jirková - 10. Michaela Žáková, 40. Michaela Žáková, 41. Ema Brucháčková, 44. Magdaléna Bašová, 57. Ema Brucháčková; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 0:1 + Magdaléna Bašová 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marie Topolová 24 - Markéta Hošek Marková 23; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:3
60:00 střely ve třetí části 12:7
59:37 Timeout Bulldogs Brno
59:37 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 6:5
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #76 Marcela Urbanová (6:5)
56:48 GÓL Bulldogs Brno! 5:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #23 Yvona Dostálová (5:5)
54:00 hosté se snaží o vyrovnání , domácí naopak bojují o zvýšení náskoku
50:10 dlouhá přesilovka domácích končí bez gólu
49:08 domácím se nedaří zakončení, čtyři minuty z přesilovky jsou již pryč
45:09 Vyloučen hráč #6 Magdaléna Bašová družstva Bulldogs Brno na 5 minuty za sekání
44:19 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 5:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková z trestného střílení (5:4)
44:19 a trestné střílení na domácí straně, Doležálková proměňuje
43:46 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Magdaléna Bašová bez asistence (4:4)
42:25 domácí hráčky se oklepaly, snaží se zvýšit náskok, ani na třikrát však balonek do branky nedostaly
41:46 Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil #8 Michaela Žáková.
41:16 trestné střílení na straně hostí ...  a neúspěšné
40:07 hosté ihned po začátku třetí třetiny snižují na rozdíl jediného gólu
40:06 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #8 Michaela Žáková (4:3)
40:00 střely na branku v druhé části 10:12 ve prospěch hostí
39:55 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #14 Tereza Halaštová (4:2)
38:55 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #76 Marcela Urbanová, asistoval #54 Monika Žapková (4:1)
37:48 další příležitost na zvýšení náskoku, domácí hráčka však nezkrotila balonek před prázdnou brankou
36:30 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #12 Karolína Janatková, asistoval #85 Eliška Horáková (3:1)
35:48 nebezpečnou střelu z úhlu Topolová vyráží
34:23 po závaru před boleslavskou brankou se hra stěhuje opět na druhou stranu hřiště
32:14 nepřesná střela domácích končí nad bránou
24:39 gólmanka domácích si poradila i se samostaným únikem hostující hráčky
23:40 střelu domácí Švejdové zastavila tyčka
20:00 střely na branku v první třetině  7:10
18:25 Vyloučen hráč #4 Petra Hložanková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
14:40 střelu z dálky Topolová chytá, na druhé straně šance domácích gólem také neskončila
11:07 po rychlé kombinaci se domácí opět vrací do vedení
11:06 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #12 Karolína Janatková, asistoval #33 Petra Beránková (2:1)
09:35 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #20 Ema Brucháčková (1:1)
07:50 nadějná akce brňanek končí v rohu za bránou bez střely ...
05:33 Hosté mají balonek častěji na hokejkách, ale z rychlého protiútoku se domácí ujímají vedení.
05:32 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #95 Alena Machačová bez asistence (1:0)
02:40 žádné z družstev se k nebezpečné střele zatím nedostalo.
01:30 I domácí se dostali na útočnou polovinu, ale bez střely.
00:20 Jako první útočí hosté, první dvě střely letěly na branku domácích