• 59 58:29
    8:3
    (Kárníková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - KM automatik FBK Jičín 8:3
branky: 3. Patricie Suchanová, 5. Tereza Hanzlíková, 14. Kristína Belicová, 18. Marie Havlíčková, 20. Hana Chaloupková, 31. Adriana Hýsková, 31. Eliška Chudá, 33. Tereza Hanzlíková - 13. Gabriela Žůrková, 16. Kristýna Bachmaierová, 59. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Hana Ranochová 17 - Alena Vokatá 25; po třetinách: 5:2, 3:0, 0:1
60:00 Celkový počet střel je Chodov: 33 a Jičín: 20.
60:00 Střely Chodova: 11 a střely Jičína: 4.
58:29 GÓL KM automatik FBK Jičín! 8:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #18 Denisa Kárníková (8:3)
58:29 Balková leží na zemi po úrazu a chytá se za koleno.
56:58 Štolbová teď byla pod nátlakem dvou hráček z Jičína, avšak zvládla to a gól z toho není.
54:14 Zatím je to bez gólové a velice vyrovnané.
53:50 Fischerová teď vystřelila od modré čáry, ale střela byla zblokována domácíma.
51:10 Lechnerová se teď dostala do šance po nádherné kličce, avšak netrefila bránu.
49:35 Klinerová teď dala nádhernou nahrávku před bránu, avšak Chaloupková to blbě odrazila a lětelo to vedle.
48:23 Hosté teď faulovaly domácí hráčku, když chtěla zaběhnout za bránu a vklidu podržet míček.
47:06 Havlíčková se teď pokoušela o žabku před bránu, avšak to moc zvedla a gol z toho není.
45:59 Chudá vystřelila od půlky, ale bohužel trefuje tyčku.
44:50 Po špatné rozehrávce hostů se Chodov dostal k nádherné šanci, ale neproměnuje jí.
44:10 Proběhla lehká změna a na pole se dostala Klinerová.
43:15 Puchařová teď měla náhernou šanci, ale sjel jí míček z čepele.
41:53 Hosté nevyužili přesilovky, skóre zůstáva 8:2.
41:01 Dvě hráčky domácích a hostů přepadli obě přes mantinel.
40:01 Domácí vyhrály ůvodní buly.
40:00 Vyloučen hráč #64 Adéla Polívková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
40:00 Střely Chodova: 12 a střely Jičína: 8.
39:53 Teď jsme mohli vidět nádhernou střelu od kapitnky hostů, avšak neproměnila.
36:36 Teď přišla chybná přihrávka od domácích, ale hráčka hostů nevyužila své šance.
34:34 Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
34:33 Hosté ted přehodily 2 hráčky domácích přes mantinel.
33:45 Domácí si teď nedávaly chvilku pozor a hrály 10 sekund ve 3.
32:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Tereza Hanzlíková, asistoval #9 Eliška Chudá (8:2)
31:10 Chodov má už 3 přesilovku, avšak zatím proměnil jen jednu.
31:09 Vyloučen hráč #93 Leona Müllerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
30:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #3 Karolína Suchá (7:2)
30:52 Domácí teď vstřelily 2 góly v rozmezí 10 sekund.
30:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #2 Adriana Hýsková, asistoval #32 Monika Škorpová (6:2)
30:01 Hosté teď mohli využít pokažené přihravky domácích, avšak Ranochová míček chytá.
29:04 Domácí teď dokázaly vybruslit z tlaku Hostů.
29:02 Hra už nebyla dlouho pozastavena a domácí drží hosty v tlaku.
27:17 Rozehrávka z rohu na půly hostů od domácích, avšak je zblokováná.
22:56 Domácí teď šel 3 na 2 avšak Suchá střílí bez nahrávky a trefuje prostředek brány.
22:04 Hanzlíková ted předvedla nádhernou kličku na půly.
21:17 Na Chodovské půly se teď srazily hráčky hlavou z Chodova a Jičína.
20:20 Suchá teď vyslala krásnou střelu od modré čáry, ale Vokata to chytá.
20:01 Úvodní buly vyhrávají Domácí.
20:00 Střely Chodova: 10 a střely Jičína: 8.
19:59 Domácí odcházejí z první půle se skórem 5:2.
19:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (5:2)
19:01 Domácí teď hodně stříli, ale Vokatá se nenechává a vše vyráží.
17:36 Domáci teď provedly chybu na své půlce, avšak to stihly napravit a gól z toho není.
17:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (4:2)
17:12 Domácí teď hodně tlačí ašak neproměnují.
15:40 Hosté teď rozehrávaly od půlky, vystřelily na bránu, avšak Ranochovou to nezaskočilo a míč chytá.
15:32 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #20 Nikola Kuchařová (3:2)
13:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (3:1)
12:57 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #18 Denisa Kárníková (2:1)
12:20 Domácí teď dostaly nádhernou šanci v oslabení, ale neproměnily jí.
11:30 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #33 Kristýna Lechnerová.
11:00 Vyloučen hráč #71 Kristína Belicová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
10:56 Brake od Hostů, avšak Ranochová chytá.
09:23 Hosté teď hodně tlačí, ale neproměnily 3 střely, takže stav zůstává 2:0.
07:16 Hosté se zvládly ubránit při oslabení.
07:00 Vanessa vystřelila nádhernou střelu do levého horního rohu, avšak golmanka chytá a připisuje si nádherný zákrok.
05:16 Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
04:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
04:24 Vyloučen hráč #93 Leona Müllerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:48 Před bránou Chodova proběhla štouchanice, ale Ranachová míč drží a Gol to není.
02:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Patricie Suchanová, asistoval #3 Karolína Suchá (1:0)
01:01 Polívková vystřelila nádhernou střelu od modré čary, avšak minula.
00:01 Uvodní buly vyhrály hosté