(Chudá)
  • 56 55:39
    Židenice

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - K1 Florbal Židenice 4:3
branky: 3. Eliška Chudá, 34. Adéla Polívková, 53. Vanessa Rebecca Keprtová, 56. Tereza Hanzlíková - 15. Eva Nečasová, 21. Barbora Sedláčková, 36. Klára Jahodová; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Hana Ranochová 16 - Lenka Remešová 50; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:0
60:00 Ohlasy nejlepších hráček a trenérů naleznete ZDE
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 18; Židenice - 3.
59:53 Suchá ještě v posledních vteřinách vystihla rozehrávku Židenic a pálí na Šrámkovou, ta vyráží rukou!
59:00 Máme tu poslední minutu třetí třetiny.
55:54 Štolbová teď zavařila obraně Židenic a dostala se po pressu do šance, její ránu však blokuje na poslední chvíli obránkyně hostí.
55:39 Timeout K1 Florbal Židenice
55:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Tereza Hanzlíková, asistoval #9 Eliška Chudá (4:3)
55:39 Chudá krásně nachází volnou Hanzlíkovou na středu a Chodov otáčí zápas - 4:3!
52:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #92 Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval #73 Vendula Štolbová (3:3)
52:45 Štolbová našla v přečíslení 2 na 1 pěknou přihrávkou volnou Keprtovou, která srovnává stav zápasu - 3:3!
52:11 Chudá předvedla ukázkový back-checking a zachránila brejk valící se na bránu Chodova.
51:00 Balková rýsuje kolmici na Suchou, ta honila míček backhandem neúspěšně.
49:57 Lechnerová v přečíslení, trefuje pouze Šrámkovou.
46:53 Domácí v plném počtu.
45:45 Suchá v oslabení uniká obraně hostí ale neproměňuje obrovskou šanci.
44:53 Vyloučen hráč #11 Marie Havlíčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
44:53 Přesilovka pro Židenice po faulu Havlíčkové.
44:25 Domácí obrana opět v problémech, naštěstí pro domácí na poslední chvíli blokuje střelu Lechnerová.
42:28 Dobrá pozice pro domácí, Lechnerová pálí pouze do bloku a Suchá z dorážky natrefuje míček ideálně.
41:15 Chodov vletěl do třetí třetiny jako uragán, povede se domácím hráčkám něco se zápasem udělat?
40:00 Posloucháte podcasty? Na začátku každého týdne najdete ve všech podcastových aplikacích nový díl ze série Bari & Dejv. Odkazy naleznete ZDE
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 18; Židenice - 9.
39:51 Ještě standartka pro domácí ale špatně rozehraná a míček mají Židenice.
39:00 Máme tu poslední minutu druhé části hry!
35:13 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #16 Klára Jahodová, asistoval #11 Eva Smutná (2:3)
35:13 Jahodová po nádherné přihrávce od Smutné vymetá šibenici a posílá Židenice opět do vedení - 2:3!
34:27 Pravcová v další obrovské šanci Židenic, ale Ranochová zasahuje skvělým zákrokem!
33:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Adéla Polívková, asistoval #73 Vendula Štolbová (2:2)
33:18 Polívková dalekonosnou střelou k tyči srovnává stav - 2:2!
32:36 Ani druhá přesilovka domácích nekončení úspěšně.
30:36 Vyloučen hráč #88 Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra na zemi
30:28 Sedláčková B. se vzteká po neproměněné šanci, Chodov hoří v obraně jako papír.
29:11 Drápalová trefuje břevno branky Ranochové!
27:07 Chodov si vzal timeout a doufá že mu to pomůže ke zlepšení výkonu.
26:21 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
25:50 Hra přerušena, protože Poláková zalehla brankářku Šrámkovou.
21:25 Keprtová dobře zasáhla na střed, pak dobře vyslala do brejku Vachovcovou, ta ale následně minula branku!
20:30 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Barbora Sedláčková, asistoval #24 Eva Urbášková (1:2)
20:30 Sedláčková po chybě domácích posílá Židenice do vedení - 1:2!
20:20 Romančáková v exkluzivní pozici - Ranochová vyráží!
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 18; Židenice - 7.
19:41 Urbášková trefuje míček ve vzduchu, Ranochová zasahuje!
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:32 Dernerová sama před Ranochovou, ale byla zády k bráně a šanci totálně prováhala.
14:43 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Eva Nečasová, asistoval #16 Klára Jahodová (1:1)
14:43 Po závaru před brankou domácích máme srovnáno zásluhou hostující Nečasové - 1:1!
13:22 Utkání je zatím celkem vyrovnané, šance vidíme na obou stranách.
07:47 První 2 zákroky pro Ranochovou, zatím bez větších problémů drží čisté konto.
06:48 Hosté v plném počtu.
04:48 Vyloučen hráč #20 Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:48 Máme tu druhé vyloučení zápasu, tentokrát Sedláčková přehnala důraz u mantinelu a také právem putuje na trestnou.
04:35 Balková a její suprová rána od poloviny hřiště končí na břevně!
03:38 Vachovcová několikrát dorážela před brankou Židenic, míček neposlušně poskakoval po tyčce a helmě Šrámkové, brankovou čáru ovšem nepřekročil.
02:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #3 Karolína Suchá (1:0)
02:15 Krásná akce v oslabení, Suchá poslala výbornou kolmicí do úniku Chudou, která si s přehledem poradila forhendovým blafákem a otevírá skóre - 1:0!
00:59 Vyloučen hráč #73 Vendula Štolbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
00:59 První ostrý střet u mantinelu a Štolbová si hned půjde odpočinout na trestnou.
00:01 Úvodní buly pro domácí hráčky a hned se řítí do útoku.
00:00 Vážení diváci, vítejte při sledování online přenosu z 9.kola Extraligy žen. Utkání můžete zároveň sledovat také na platformě TV COM s komentářem Ondřeje Neumana a Lukáše Netrefy! Přeji příjemnou zábavu!