• 58 57:24
    2
    Andrea KADIDLOVÁ

FbŠ Bohemians - FBS Olomouc 5:2
branky: 14. Hana Poláková, 25. Hana Poláková, 26. Tereza Havlová, 47. Adéla Bočanová, 48. Gabriela Vaníčková - 24. Eva Barvíková, 34. Tamara Hašová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolína Červová 27 - Martina Franková 19; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:0
60:00 Střely ve třetí třetině: 9:8
59:44 Domácí jsou v plném počtu. Utkání se už pouze dohrává a domácí zaslouženě vítězí.
57:52 Olomouc má šanci ještě zdramatizovat utkání. Kadidlová vyloučena za vysokou hůl.
57:24 Vyloučen hráč #11 Andrea Kadidlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká florbalka
55:59 Domácí dobře brání ve vlastním pásmu a nepouštějí Olomouc do šancí.
54:19 Císařová si teď pokryla míček a následně byla faulována.
52:52 Hosté v plném počtu.
51:49 Přesilovka domácích zatím bez šancí.
50:30 Vyloučen hráč #55 Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení
50:01 Tvrdá hra z obou stra, končí faulem Štajnerové.
47:21 Vaníčková svojí kličkou zvyšuje na 5:2.
47:15 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Gabriela Vaníčková bez asistence (5:2)
46:17 Chybu v rozehrávce trestá Bočanová a dává důležitou branku.
46:16 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #17 Hana Poláková (4:2)
45:54 Poláková sama na branku po skvělé kličce, ale ještě lepší zákrok Frankové.
44:01 Peterková se teď vrátila s Polákovou a získala míček.
42:36 Hašová jen do Červové a po následném faulu domácí rozehrávají.
41:20 Pešavová jen do bloku. Olomouc stáhla hru na dvě formace.
40:01 Začíná třetí třetina a domácí do ní vstupují s jednobrankovým vedením.
40:00 Druhá třetina nabídla opět velmi dobrý florbal. Oba týmy hrají velmi aktivně a šance střídá šanci.
40:00 Střely ve druhé třetině: 6:12
38:31 Domácí v plném počtu. Bohemka zvládla oslabení dobře.
36:10 Vyloučen hráč #17 Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
35:29 Hašová sama na branku, ale Červová tentokrát úspěšnější.
33:25 Zatím asi nejlepší hráčka hostí Tamara Hašová se prosazuje střelou od mantinelu.
33:24 GÓL FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #92 Tamara Hašová, asistoval #3 Jitka Zacpalová (3:2)
33:10 Peterková ve velké šanci, ale Červová dnes skvělá.
31:55 Domácí mají zatím zápas pod kontrolou. Olomouc si těžko hledá šance.
27:23 Tyčka za Červovou, teď měli domácí štěstí.
25:03 Bohemka vládne druhé třetině. Havlová se prosazuje přesně k tyči.
25:02 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Tereza Havlová, asistoval #11 Andrea Kadidlová (3:1)
24:05 Poláková opět vrací vedení na stranu domácích.
24:04 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #67 Veronika Loudová (2:1)
23:36 Máme vyrovnáno. Olomouc rychle využívá svojí přesilovou hru.
23:25 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Eva Barvíková, asistoval #11 Karolína Sigmundová (1:1)
23:16 První přesilovka zápasu pro hosty. Císařová si jde odpočinout za bránění ve hře.
23:15 Vyloučen hráč #41 Eliška Císařová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
23:13 Červová si teď pohlídala bližší tyčku.
22:12 Na hřišti poprvé vidíme třetí lajnu domácích.
21:07 Štajnetová v první šanci třetiny, ale pálí jen do bloku.
20:01 Začíná druhá třetina a veřme, že nám přinese minimálně stejnou podívanou jako třetina první.
20:00 První třetina skončila a zatím se hraje velmi svižný florbal. Domácí jsou lepší a zaslouženě vedou.
20:00 Střely v první třetině: 9:9
19:02 Olomouc nyní na míčku a hledá mezery v domácí obraně.
16:56 Bartošová čistě zastavena. Následně Barvíková jen do Červové.
15:36 Domácí jsou zatím lepší a Olomouc se snaží napadat, ale obránkyně domácích zatím nemají problém s rozehrávkou.
13:14 Poláková od mantinelu otevírá skóre dnešního zápasu.
13:13 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #23 Natálie Bartošová (1:0)
11:36 Hašová od mantinelu přestřeluje.
10:14 Hernandezová teď skvěle zastavila útok a střelu Loudové chytá Franková.
08:21 Franková uklidňuje hru. Zatím se hraje velmi rychle.
06:48 Bohemka zatím stále na dvě formace. Teď v šanci Štajnerová.
04:21 Zatím se hraje velmi aktivně a Bohemka zatím si vytváří více šancí.
02:09 První šance Olomouce a také Červová chytá.
01:23 První šance a Poláková dobře střílí. Franková je na svém místě.
00:01 První buly zápasu a Bohemka rozjíždí první útok.
00:00 Oba týmy se už rozcvičují a zápas začíná přesně v 15:00 a už ve 14:45 začíná předzápasové studio.
00:00 Vážení diváci, vítejte u dnešního přenosu dohrávky 8.kola Extraligy žen mezi Olomoucí a domácí Bohemkou. Favorita dnes těžko hledat. Domácí potřebují body k tomu, aby se přiblížili play-off. Hosté už mají naopak play-off jisté.