• 60 59:11
    2
    Vanda ŠNAJBERKOVÁ

FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 5:1
branky: 2. Eva Řeháková, 29. Eva Řeháková, 52. Kateřina Peterková, 54. Barbora Suchánková, 60. Eliška Pešavová - 20. Veronika Balejová; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martina Franková 25 - Kristýna Janglová 27; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:0
60:00 Rozhovor s hráčkou utkání domácího týmu, Martinou Frankovou, naleznete zde.
60:00 Rozhovor s hráčkou utkání týmu hostů, Zuzanou Hájkovou, naleznete zde.
60:00 Rozhovor s trenérem domácích, Radkem Řehákem, naleznete zde.
60:00 Rozhovor s trenérem hostů, Jiřím Petrem, naleznete zde.
60:00 Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 31, FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - 26.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 8, FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - 13.
59:49 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #5 Eva Řeháková (5:1)
59:26 Domácím se nepovedlo trefit prázdnou branku hostů.
59:11 Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost
59:11 Vyloučen hráč #21 Kateřina Peterková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
58:13 Špačková přestřelila branku.
58:03 Domácí v plném počtu.
57:35 Špačková před brankou promáchla vzdušnou nabídku.
56:25 Hašová se dostala do úniku, ale její střelecký pokus proletěl kolem branky.
56:03 Vyloučen hráč #30 Radka Rennerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:33 Grufíková se dobře uvolnila do střely, ale její pokus byl přizvednut vysoko nad branku.
55:09 Franková dobrým zákrokem podržela svůj tým.
54:30 Franková teď se štěstím vyrazila schovanou střelu.
53:43 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
53:43 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #5 Eva Řeháková (4:1)
53:43 Krkolomná souhra domácích nakonec slavila úspěch a Suchánková překonala Janglovou.
53:04 Domácí v plném počtu.
52:01 Reimerová dobrým čtením hry vypíchla míček soupeřkám a odpálila ho pryč.
51:13 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Kateřina Peterková, asistoval #24 Tereza Reimerová (3:1)
51:13 Peterková se dostala do úniku a přesnou ranou nad nohu k tyči skórovala ve vlastním oslabení.
51:04 Vyloučen hráč #5 Eva Řeháková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
50:37 Hra se přelévá ze stran na stranu.
49:36 Tečovaná střela Rennerové skončila v rohu hřiště.
48:47 Grufíková tak dlouhou váhala jestli vystřelit, nebo přihrát až přihrála nepřesně a míček projel přes celou šíři hřiště.
48:07 Pešavová zablokovala střelu na středu.
47:35 Ondáková z první přestřelila odkrytou branku.
46:48 Hostům nevyšla standardka a míček přeletěl mantinel. Volný úder pro domácí.
45:48 Řeháková netrefila vzdušnou nabídku od Pešavové.
45:17 Řeháková s Grufíkovou získaly míček ve vlastním rohu.
44:29 Grufíková zablokovala střelu od mantinelu.
43:40 Barvíkové se nepovedlo přihrát před branku hostů, míček si ale zvládla pokrýt a udržela ho.
43:18 Janglová vychytala Pešavovou.
42:51 Rennerová si poradila s dotěrnou protihráčkou, která ji nakonec faulovala.
41:40 Domácí v plném počtu.
41:18 Franková si poradila se standardkou hostů a vychytala střelu z první.
40:34 Domácí úspěšně zdržují hosty daleko od vlastní branky.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 11, FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - 8.
39:50 Franková podržela svůj tým dobrým zákrokem.
39:40 Vyloučen hráč #15 Pavla Pejzlová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
38:48 Hosté zamkli domácí na jejich půlce a hrají v 6, odložené vyloučení domácí hráčky.
38:10 Franková vyrazila střelu z půlky.
37:45 Hájková protáhla Frankovou svou tvrdou střelou.
37:14 Franková zneškodnila skrytou střelu ze středu.
36:21 Balejová minula branku z velkého brankoviště.
34:32 Hosté v plném počtu.
33:45 Střela z rpvní od mantinelu proletěla kolem branky.
32:32 Vyloučen hráč #20 Anna Macháčková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:05 Řeháková se dobře vrátila a společně s Rennerovou získaly míček za vlastní brankou.
31:37 Napadání domácím přináší ovoce ve formě získaných míčku.
30:46 Janglová si našla střelu Barvíkové.
30:07 Řeháková to zkusila na dlouhou ruku, ale Janglová si míček pohlídala.
29:10 Janglová vyrazila střelu nad branku.
28:46 Grufíková namazala soupeřce, jenže Hašová hasila celou situaci a zabránila střele.
28:00 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #18 Denisa Ondáková (2:1)
28:00 Řeháková se trefila přesně do šibenice.
27:35 Hosté znovu vyhazují míček daleko od vlastní branky.
27:14 Janglová si sebrala odražený míček a dlohým výhozem zahnala domácí zpět na jejich půlku.
26:33 Vyloučen hráč #61 Karolína Laura Hornová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za držení
26:04 Peterková netrefila skákavý míček před Janglovou.
25:54 Hosté v plném počtu.
25:00 Domácí zatím kombinují nahoře a nedaří se jim dostat ke střele, která by ohrozila hosty.
23:54 Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost
23:40 Hašová tvrdou střelou prověřila Janglovou, která vystřelila ruku proti střele do šibenice.
22:44 Pešavová prošla přes tři hráčky a zvládla zakončit, jenže Janglová byla připravená a střelu vyrazila.
21:21 Moc dlouhá přihrávka zkazila hostům přečíslení 3 na 1.
20:55 Reimerová to zkusila od mantinelu, ale Janglová byla připravená u své tyčky.
20:30 Janglová si našla skrytou střelu Rennerové z půlky.
20:05 Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny, ale ihned ztratili míček.
19:55 Domácí se snažili ještě napadat soupeře, ale v této třetině se již nic velkého nestane.
19:06 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #14 Barbora Špačková (1:1)
19:06 O gól do šatny a vyrovnávací gól se postarala přesnou střelou k tyči Balejová.
18:19 Barvíková na poslední chvíli zablokovala střelu ze středu hřiště. Další střelu hostů zachytila Grufíková nohama.
17:42 Domácí vysunuli napadání až k brance Janglové a snaží se získat míček z netrpělivé rozehrávky hostů.
16:46 Tečovaná střela Grufíkové skončila mimo branku.
15:55 Přečíslení hostů 3 na 2 naštěstí pro domácí pokazila nepřesná přihrávka, která mířila přesně mezi dvě nabíhající spoluhráčky.
15:01 Pešavová zastavila útok hostů ihned v zárdoku a odpálila míček za mantinel.
14:42 Janglová vyrazila střelu Řehákové z velkého brankoviště.
14:16 Tečovaná střela od mantinelu skončila za brankou hostů.
13:52 Kovaříkové utekl míček za mantinel a budou rozehrávat domácí.
13:22 Hašová střílela ze středu pouze do bloku, Palinková zastavila protiútok hostů.
12:56 Nepřesnou dlouhou nahrávku hostů v klidu sebrala pro sebe Grufíková.
11:50 Rennerová s Pejzlovou kombinují na polovině.
10:40 Suchánková zkusila vysstřelit od mantinelu, ale trefila pouze blok hostů. Na druhé straně musela zasahovat Franková proti útoku hostů.
09:30 Hra se přelévá ze strany na stranu.
07:25 Janglová vyrazila střelu z půlky před sebe, poradila si s dorážkou a odebrala míček z nebezpečného území před brankou.
06:54 Grufíková dobře vybojovala míček za vlastní brankou a nakonec ji soupeřky musely faulovat, aby ji odstavily.
06:32 Ondáková to zkusila z úhlu, ale míček skončil jen v rohu hřiště.
06:05 Franková zlikvidovala další gólovku soupeře.
05:54 Barvíková pohotovou střelou nepřekonala Janglovou.
05:08 Janglová vyrazila střelu maskou.
04:48 Hosté bili blízko vyrovnání, ale míček projel těsně vedle tyčky odkryté branky.
04:00 Velkou chybu domácí obrany mohla postrestat Špačková, ale Franková vytáhla eso z rukávu a střelu vyrazila maskou.
03:52 Rennerová si pohlídala míček před dotěrnou útočnicí soupeře.
03:15 Rennerová zakládá útočnou akci domácích na vlastní polovině.
02:47 Franková zasáhla maskou proti tvrdé střele.
01:37 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #21 Kateřina Peterková (1:0)
01:37 Řeháková propálila Janglovou a otevřela tak skóre dnešního utkání.
00:49 Střela ze středu těsně minula břevno Janglové.
00:28 Přízemní střela od mantinelu proletěla kolem branky domácí brankářky.