60
  • 60 59:42
    FbC Plzeň

FbC Plzeň - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:7
branky: 10. Vojtěch Mrvík, 11. Václav Jankovec, 19. Jaroslav Konopík, 32. Jiří Varta - 22. Lukáš Vašíček, 32. Jan Nachtmann, 32. Lukáš Trnka, 36. Tomáš Trnka, 38. Jan Nachtmann, 40. Jan Linhart, 48. Jan Linhart; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 4 + Vojtěch Mrvík OS:2; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Matouš Eret 15, Jindřich Bejm 22 - Mikuláš Futschik 19; po třetinách: 3:0, 1:6, 0:1
60:00 Samozřejmě nás mrzel otočený zápas, ale chleba levnější nebude. Děkuji hráčům za předvedené výkony v kvalifikaci. Ostudu jsme neudělali.
60:00 Komentář trenéra domácích - Dnes velmi vydařený zápas. Sice v prvních minutách nás hosté přitlačili k naší brance, ale po našem gólu jsme se osmělili. Poté jsme byli lepší a první třetina mohla skončit 5:0 pro nás. V půli zápasu jsme přeskládali sestavu a pustili do hry druhého brankáře a mladé hráče. To se sice projevilo, ale mladí potřebují sbírat zkušenosti a nám dnes o nic nešlo.
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu - První třetinu jsme si vyzkoušeli v praxi hru kterou se obvykle neprezentujeme což se projevilo na skore. V druhé třetině se z toho stala lehce florbalová bramboračka. Nicméně jsme se postupně vraceli ke své hře a výsledek utkání otočili. Pochvalu zaslouží startující brankář domácího týmu který nás pěkně potrápil v koncovce děkuji soupeři za utkání a přeji hodně štěstí v sezoně.
59:59 Střely po třetí třetině Plzeň-3 Bohemians-14
59:42 Timeout FbC Plzeň
58:52 Jankovec sám před brankou ale nedaří se mu dostat míček do branky
58:20 Hajšman na dvakrát ale nepodařilo se mu dostat míček do branky
56:58 Vyloučen hráč #52 Jakub Zavřel družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení
56:42 Weberova střela zblokována
55:10 Weber zkouší backhand ale netrefuje branku
54:46 Domácí se nedokáží dostat z vlastní poloviny
53:20 Bohemians zavřelo Plzeň
51:19 Bohemians dva na nulu ale Bejm chytá
47:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #68 Jan Linhart, asistoval #52 Jakub Zavřel (4:7)
45:30 Vyčíchlova střela končí těsně nad
45:02 domácí jsou pod tlakem
44:00 Akci bohemians hatí Řeřicha
42:44 Domácím se nedaří usadit v útoku
39:59 Střely po druhé třetině Plzeň-5 Bohemians-20
39:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #68 Jan Linhart, asistoval #22 Mikuláš Futschik (4:6)
37:32 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #21 Lukáš Vašíček (4:5)
35:21 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #23 Filip Folauf (4:4)
31:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Lukáš Trnka, asistoval #23 Filip Folauf (4:3)
31:23 GÓL FbC Plzeň! 4:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #7 Jiří Varta, asistoval #17 Vojtěch Řeřicha (4:2)
31:14 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #24 Vojtěch Bílek (3:2)
31:14 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Jindřich Bejm družstva FbC Plzeň
29:22 Vyloučen hráč #4 Vít Pešek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
27:12 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
27:12 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň - osobní trest
27:12 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:20 Domácí se nedostávají do zakončení
22:17 Vyloučen hráč #23 Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:28 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #93 Jan Nachtmann (3:1)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hráče Plzně
19:59 Střely po první třetině Plzeň-15 Bohemians-11
18:12 GÓL FbC Plzeň! 3:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #24 Jaroslav Konopík, asistoval #18 Filip Šíp (3:0)
18:11 Konopíkův backhand a Plzeň vede o tři
17:35 Fučíkova střela končí na břevnu
14:41 Mrvík zastavuje akci 2-1 v poslední chvíli
10:54 GÓL FbC Plzeň! 2:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #83 Václav Jankovec, asistoval #4 Vít Pešek (2:0)
10:53 Pešek nachází Jankovce a ten trefuje k tyči
09:12 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #55 Václav Hajšman (1:0)
09:11 Mrvík posílá krásnou střelou k tyčce domácí do vedení
08:17 Hostům se nedaří dostat do koncovky
06:39 Vyloučen hráč #18 Filip Šíp družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
05:30 Trnka pronikl plzeňskou obranou ale nezakončuje do branky
01:10 Eret vytahuje výborný zákrok
00:00 Dobrý den, vítáme vás u dnešního zápasu. Začínáme za 20 minut