• 45 44:52
    9:5
    (Gavaller)

FBC Přerov - FBC Vikings Kopřivnice 9:5
branky: 4. Michal Bělaška, 8. Michal Hrabica, 8. Kryštof Burda, 27. Michael Zbruž, 31. Matěj Porvol, 34. Kryštof Burda, 42. Michal Hrabica, 45. Maxim Šefčík, 45. Michal Hrabica - 4. Vítězslav Kríž, 12. Robert Socha, 28. Vítězslav Kríž, 28. Jan Simper, 30. Ondřej Holaň; rozhodčí: Daniel Tichý - Tomáš Hruška; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Kvapil ? - Filip Grill ?; po třetinách: 3:2, 1:3, 5:0
44:52 GÓL FBC Přerov! 9:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #36 Michal Hrabica, asistoval #64 Noel Gavaller (9:5)
44:17 Nevyplatilo se, Maxim krásnou žabkou upravuje stav utkání na 8:5
44:16 GÓL FBC Přerov! 8:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík bez asistence (8:5)
43:20 Hosté v 6
42:47 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
41:34 GÓL FBC Přerov! 7:5
41:34 Myslím, že Michal Hrabica by rád vzkázal svému trenérovi, že už dává góly, když jde sám na branku
38:46 Vyloučen hráč #27 Lukáš Raška družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:27 Adam Pospíšilík vymotal soupeře, ovšem akce z toho nebyla.
33:41 Domácí v plném počtu
33:19 GÓL FBC Přerov! 6:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Kryštof Burda, asistoval #86 Maxim Šefčík (6:5)
33:19 Kryštof Burda z otočky mezi nohy brankáře a to vše v oslabení. Bez přihrávky Šefčíka by to ovšem nešlo.
33:12 Domácí zvládají oslabení na výbornou.
31:41 Vyloučen hráč #4 Matěj Porvol družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
30:33 GÓL FBC Přerov! 5:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #4 Matěj Porvol, asistoval #22 Kryštof Burda (5:5)
29:42 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #8 Robert Socha (4:5)
29:42 Soupeř šikovným obtočením kolem tyče získává jednogólový náskok před koncem třetiny.
28:38 Gólman domácí teďka podržel svůj tým dvěma skvělými zákroky
27:12 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Jan Simper bez asistence (4:4)
27:12 Hosté během krátkého časového intervalu srovnávají.
27:02 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #15 Ondřej Holaň (4:3)
26:09 GÓL FBC Přerov! 4:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #37 Michael Zbruž, asistoval #86 Maxim Šefčík (4:2)
25:39 Vyloučen hráč #17 Vítězslav Kríž družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hra na zemi
25:12 Přerov má opět výhodu 6 na 5
24:12 Hosté teď pouze vyhazují míčky ze své poloviny
21:32 Hosté si poradili skvěle a drželi míček více než domácí
21:06 Uvidíme, jak si hosté poradí s pověstnou přesilovkou domácího celku
19:53 Vyloučen hráč #7 Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
19:12 Výhoda domácích
17:12 Přerov teď tlačí soupeře a vybojoval standartku z rohu, která však skončila breakem hostů. Neúspěšným .
15:54 Druhá třetina zatím připomíná spíše dostihy.
14:33 Hra se teď vyrovnala, Přerov již tolik nedominuje.
11:59 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha bez asistence (3:2)
11:59 Hosté trestají chybu domácích jednoduchým zakončením do brány.
09:57 Střela Matěje Porvola končí vysoko na horní tyčí , cca ý metrů nad.
07:36 GÓL FBC Přerov! 3:1
07:36 Válec....
07:07 GÓL FBC Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #36 Michal Hrabica, asistoval #14 František Šamořil (2:1)
03:31 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #8 Robert Socha (1:1)
03:09 GÓL FBC Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #86 Maxim Šefčík (1:0)