• 45 44:34
    9:3
    (David)

FBC Vikings Kopřivnice - FBC ZŠ Uničov 9:3
branky: 7. Ondřej Holaň, 20. Ondřej Holaň, 27. Ondřej Holaň, 33. Lukáš Michna, 34. Robert Socha, 35. Jan Polášek, 35. Jan Monsport, 44. Jan David, 45. Lukáš Michna - 7. Vojtěch Putna, 8. Marek Sláma, 14. Lukáš Bazalka; rozhodčí: Filip Plíhal - Martin Czyž; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Strouhal ?, Filip Grill ? - Martin Volf ?; po třetinách: 1:3, 2:0, 6:0
44:34 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 9:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #6 Jan David (9:3)
43:21 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 8:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jan David, asistoval #15 Ondřej Holaň (8:3)
40:12 Vyloučen hráč #17 Vítězslav Kríž družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:53 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Jan Monsport, asistoval #9 Jan Simper (7:3)
34:00 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Jan Polášek, asistoval #13 Lukáš Michna (6:3)
33:18 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #13 Lukáš Michna (5:3)
32:36 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #12 Jan Polášek (4:3)
28:00 Vyloučen hráč #12 Tomáš Brodský družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
26:00 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #6 Jan David (3:3)
19:16 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:3
13:47 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #73 Lukáš Bazalka, asistoval #14 Marek Sláma (1:3)
13:01 Vyloučen hráč #9 Jan Simper družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #75 Filip Grill družstva FBC Vikings Kopřivnice
10:58 Vyloučen hráč #14 René Libiger družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky
07:04 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #14 Marek Sláma, asistoval #61 Adam Zámečník (1:2)
06:46 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
06:31 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #42 Vojtěch Putna, asistoval #21 Adam Caletka (0:1)