58
  • 58 57:13
    2

FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS 7:5
branky: 3. Radka Niemczyková, 12. Sandra Kostková, 23. Nikola Chalupová, 29. Michaela Středulová, 50. Nikola Chalupová, 53. Michaela Středulová, 56. Radka Niemczyková - 21. Andrea Bukvajová, 23. Andrea Bukvajová, 32. Adéla Kuchařová, 55. Eliška Podoláková, 57. Adriana Fricová; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 24 - Aneta Fryčová 21; po třetinách: 2:0, 2:3, 3:2
60:00 Komentář trenéra domácích pana Luďka Paseckého: Dneska to nebyl moc florbal. Jsme rád, že ve světlých momentech jsme zahráli, co trénujeme. A okamžitě to fungovalo. Bohužel, dlouhé úseky jsme nebyly v hlavě v zápase tak, jak bylo třeba, takže světlých okamžiků bylo málo a o výsledek jsme se museli bát až do konce. Takhle hrát rozhodně nechceme a nemůžeme, pokud máme pomýšlet na úspěchy.
60:00 Komentář trenéra hostí pana Pavla Fryče: Pěkný zápas na obě strany. Měli jsme více ze hry, ale soupeř se více tlačil do brány a více proměnil. Děkujeme soupeřkám, divákům a rozhodčím za zápas.
60:00 Střely celkem: 28 - 29
60:00 Střely ve 3. třetině: 11 - 10
59:13 Domácí hrají v plném počtu.
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:55 Hosté zatím v přesilovce bez větší šance na gól.
57:13 Vyloučen hráč #65 Radka Niemczyková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
56:52 Timeout BLACK ANGELS
56:31 GÓL BLACK ANGELS! 7:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová bez asistence (7:5)
56:31 Jakoby se s góly pytel roztrhl.
55:32 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 7:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #71 Karolína Bínová (7:4)
54:36 GÓL BLACK ANGELS! 6:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #17 Anna Staňková (6:4)
54:36 Hosté se i nepříznivý výsledek stále snaží a daří se jim to.
52:52 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 6:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová bez asistence (6:3)
51:34 Chalupová rozeznívá břevno.
51:08 Vyloučen hráč #95 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
49:53 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 5:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #17 Nikola Chalupová, asistoval #71 Karolína Bínová (5:3)
49:05 Blažková nešikovně ztratila na útočné polovině, hasit situaci musela Kostková.
47:39 Fryčová vytáhla další skvělý zákrok proti pokusu Chalupové.
46:40 Kostková sama na středu vystřelila úplně mimo.
46:12 Domácí hrají v plném počtu.
45:18 Střela z první Kuchařové Z. vůbec nesedla a míček končí za mantinelem.
44:12 Vyloučen hráč #13 Adriana Středulová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za blokování florbalky
43:26 Opět pomalý začátek třetiny, nic moc se neděje.
41:35 Střela z první Projsové letěla vysoko nad.
40:14 Domácí hrají v plném počtu.
40:00 Střely ve 2. třetině: 8 - 10
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:14 Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
36:34 Na druhé straně Hriškovou prozkoušela Staňková, ale neuspěla.
34:31 Gálová to zkusila po zemi, Fryčová však ve střehu.
33:12 Klvaňová ukončila brejk BA a bere svůj tým do protiútoku.
31:42 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Adéla Kuchařová, asistoval #21 Dominika Krátká (4:3)
31:06 Hra se přelévá ze strany na stranu.
28:26 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová, asistoval #71 Karolína Bínová (4:2)
28:26 Bínová krásně na Středulovou M., ta šikovně bekhendem do brány.
27:00 Dnešní utkání sleduje 44 diváků, děkujeme.
25:39 Ostrava uzavřela hosty na jejich polovině a vymýšlí kombinace, jak se dostat k Fryčové.
23:56 Začalo se hrát nahoru dolů, zápas začíná dostávat tempo.
22:46 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #17 Nikola Chalupová, asistoval #44 Michaela Středulová (3:2)
22:46 FBC rychle odpovídá.
22:36 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Andrea Bukvajová, asistoval #10 Aneta Burianová (2:2)
22:29 BA si zatím v přesilovce neví rady.
21:07 Vyloučen hráč #23 Nela Blažková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
20:24 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Andrea Bukvajová, asistoval #21 Dominika Krátká (2:1)
20:00 Střely v 1. třetině: 9 - 9
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:38 Gálová se dostala do dobré pozice na střelu, bohužel střílí mimo.
16:46 Zmatek před domácí bránou ukončuje až Hrišková, když chytá míček do svých rukou.
15:48 Zajímavě postavenou přihrávku nedokázaly hráčky BA využít ve svůj prospěch.
13:26 Domácí kombinují na útočné polovině.
11:50 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #19 Sandra Kostková, asistoval #65 Radka Niemczyková (2:0)
11:00 Kuchařová zahodila skoro jasný gól, když se ocitla sama s míčkem před brankářkou, ale vystřelila pouze do její hrudi.
10:32 Klvaňová tahem mimo bránu.
09:23 Fryčová všem ukázala krásný zákrok proti střele Schindlerové.
07:55 Zatím je to spíš nezajímavý zápas, kdy obě družstva bojují o míček většinu času na polovině.
06:05 Celkem zajímavá akce domácích končí střelou Niemczykové do bloku.
05:01 Výhoz Fryčové zastavuje za polovinou Bínová.
03:47 Kuchařová se dostala ke střele, ale míček míjí bránu.
02:53 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #29 Michaela Klvaňová (1:0)
02:34 Holky z BA hodně napadají. FBC na to podle všeho nebylo připraveno.
01:44 Praha dostala Ostravu pod tlak, týmy se bijí o míček na polovině domácích.
00:58 Domácí hráčky obléhají útočnou polovinu.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.