2:5
    Kateřina MORAVCOVÁ
    ()

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice 2:5
branky: 17. Veronika Křečková, 32. Barbora Klinerová - 9. Karolína Judová, 17. Barbora Lovíšková, 45. Barbora Břešťálová, 46. Radka Korbelářová, 58. Kateřina Moravcová; rozhodčí: Ondřej Jícha - Šimon Kořínek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Nicola Králová 24, Nicola Králová -2 - Monika Šolleová 26; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:3
60:01 Komentář trenérky domácího týmu Anet Jarolímové: Od začátku nastavené slušné tempo, dobrá práce i v útoku, škoda neproměněnných šancí. Děkujeme soupeři
60:00 Komentář trenéra hostí pana Marka Michálka: Čím více takových zápasů tím pro rozvoj hráček lépe. První třetina oťukávácí, druhou jsme si nechali otrávit a třetí byla podle představ. Děkujeme soupeři za utkání a tešíe se na odvetu.
57:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Kateřina Moravcová bez asistence (2:5)
57:25 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Nicola Králová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
57:25 Tatran zvyšuje vedení gólem do prázdné brány.
54:23 Tatran již delší dobu kontroluje míček.
49:31 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
47:00 Domácí trefují tyčku.
45:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová bez asistence (2:4)
45:25 Tatran přidává další gól po chybě domácích hráček v obranném pásmu.
44:24 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Barbora Břešťálová, asistoval #75 Alice Hejzlarová (2:3)
44:24 Tatran opět odskakuje do jednobrankového vedení.
43:50 Opět vidíme šance na obou stranách.
39:59 Střely po druhé třetině 9:9
35:30 Hra je velmi vyrovnaná.
32:20 O pár vteřin později se domácí opět dotávají do velké šance. Svojí příležitost, dostat se do vedení, však nevyužívají.
31:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Barbora Klinerová bez asistence (2:2)
31:49 Chodov srovnává krok.
27:20 Křečková trefuje ze samostatného úniku pouze hostujíci brankářku.
26:03 Hostující hráčka zůstáva ležet za mantinelem.
25:52 Domácí v plném počtu.
24:50 Přesilovka zatím bez větší šance.
23:52 Vyloučen hráč #11 Lucie Bohumínská družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
19:59 V první třetině bylo k vidění velmi mnoho akcí na obou stranách, ale po první části mají větší důvod k radosti hráčky Tatranu.
19:59 Střely po první třetině 12:13
16:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #12 Veronika Křečková bez asistence (1:2)
16:29 Křečková v samostatném úniku nekompromisně.
16:12 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková bez asistence (0:2)
09:20 Na obou stranách se hraje velmi důrazně, ale rozodčí jsou stále vklidu.
08:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #48 Karolína Judová bez asistence (0:1)
08:21 Hostující kapitánka ve velké šanci netrefuje bránu.
06:35 Hraje se ve velkém tempu.
04:13 První nebezpečné šance i na straně Tatranu, ale skóre se zatím nemění.
03:40 První velké šance zápasu měl chodov, ale hostující brankářka zatím neomylná.
03:16 Chodov v tlaku.
01:27 Tatran rozehrává z útočného rohu.
00:01 První buly vyhrávají hosté.
00:00 Oba týmy už se rozcvičují a nelze si nevšimnout, že na obou stranách chybí zkušenější hráčky, které dnes hrají své zápasy za ženské A týmy.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u pražského derby mezi Chodovem a Tatranem Střešovice. Oba týmy zahájily sezónu vítězstvím. Tatran deklasoval Mladoboleslavskou akademii poměrem 0:24 v neprospěch domácího týmu. Chodov včera vyhrál nad týmem Black Angels 9:1. Věřme tedy, že tento zápas bude atraktivní a přinese spoustu gólů a radosti ze hry.