9:0
    Jana VÁVROVÁ
    (Hýsková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 9:0
branky: 2. Martina Řepková, 13. Hana Chaloupková, 14. Magdaléna Plášková, 26. Martina Řepková, 35. Martina Řepková, 45. Martina Řepková, 53. Kristína Belicová, 57. Hana Chaloupková, 60. Jana Vávrová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Hana Ranochová 19 - Daniela Kreisingerová 22, Martina Lerchová 7; po třetinách: 3:0, 2:0, 4:0
60:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Grigara: Dneska od nás o hodně horší než včera. Dostali jsme laciné góly z předbrankového prostoru, kde musíme být důrazní. Na mantinelech je to dobré, ale góly padají ze středu. Čekají nás minimálně ještě dva náročné zápasy a mys je odehrajeme na 150%. Děkujeme divákům za podporu.
60:00 Komentář k utkání trenéra domácích Lukáše Procházky: 'Dnes můžu holky jenom chválit - týmový výkon se vším všudy. Skvělá organizovaná obrana, nasazení, obětavost, souboje, kvalita na míčku, bylo tam prostě všechno, co jsme po holkách chtěli. Opět musím pochválit naše mládí, opět skvěle! '
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 15, Bohemians - 5. Střely na branku celkem: Chodov - 38, Bohemians - 19.
59:54 Vávrová ještě poupraví skóre
59:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Jana Vávrová, asistoval #2 Adriana Hýsková (9:0)
58:50 Jirákové se nabídla Kellovská, ta však míjí
57:15 Havlíčková míček naservírovaný Hýskovou netrefuje
56:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #30 Hana Chaloupková, asistoval #7 Gabriela Žůrková (8:0)
55:00 Císařová vybojovala míček pro Bohemku
53:30 Keprtová obírá Reischlovou o míček a prochází dál.
52:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #2 Adriana Hýsková (7:0)
52:25 Hýsková nachází Belicovou a přichází rychlý gól
52:17 Timeout FbŠ Bohemians
52:17 Chaloupková se z první před brankou neplete a navyšuje skóre
48:50 Vrbová namazala Divišové, která trefuje pouze Ranochovou do masky.
47:34 Lerchová si připisuje první úspěšný zákrok.
45:44 Vrbová střílí z výběhu, ale pouze mimo branku.
44:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková bez asistence (6:0)
44:42 Řepková hned první střelou překonává novou brankářku Lerchovou - 6:0!
43:45 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Martina Lerchová družstva FbŠ Bohemians
43:35 Reischlová zpět ve hře, ani tato přesilovka nebude využitá.
43:14 Císařová uniká v oslabení, Ranochová pozorná.
41:35 Vyloučen hráč #10 Eliška Reischlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
41:22 Odložené vyloučení, uvidíme přesilovku domácích.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 8, Bohemians - 7.
39:59 Svačinová ještě nahazuje míček dopředu, ale žádná ze spoluhráček nebyla v prostoru.
39:39 Bohemians na konci třetiny v tlaku, snaží se snížit stav.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:30 Opět přerušení z důvodu zranění, dneska se nám tu hraje celkem ostré utkání.
35:29 Hra přerušena pro zranění Vrátné, naštěstí odchází po svých.
34:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #9 Nela Jiráková (5:0)
34:45 Řepková zase ve správný čas na správném místě - 5:0!
33:16 Vrátná a její pěkná střela, Ranochová vyráží levou rukou.
27:16 Řepková parádní ránou trefuje spojnici.
26:40 Císařová v nádherné pozici na ose hřiště přestřeluje branku.
25:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
24:07 Hýsková ve hře, i Chodov přežil oslabení.
24:01 Žúrková v šanci v oslabení, trefuje pouze boční síťku.
22:07 Vyloučen hráč #2 Adriana Hýsková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
20:15 Císařová zpět ve hře, Bohemka přežila oslabení bez inkasového gólu.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 15, Bohemians - 7.
18:15 Vyloučen hráč #41 Eliška Císařová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
16:40 Žůrková skvěle na půlce vybojovala míček, poté předložila Chaloupkové, která krásnou střelou posílá míček do sítě - 3:0!
13:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #22 Martina Řepková (3:0)
13:13 Plášková se dokázala prosadit mezi čtyřmi hráčky Bohemky a dává gól - 2:0!
12:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #30 Hana Chaloupková, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (2:0)
11:51 Chaloupková pálí z první pouze do hostující Batíkové.
10:24 Poláková a její dobrá střela po břevno, dobrý zákrok golmanky Chodova.
08:15 Reischlová dostala prostor na brankovišti domácích, Ranochová však chytá několik dorážek hráčky hostí.
06:00 Hanzlíková sama v dobré šanci, Kreisingerová opět pozorná.
04:54 Suchá sama před prázdnou brankou, ale v rozhodující chvíli netrefila míček.
03:30 Suchá a její bomba z otočky přímo do břicha hostující golmanky.
01:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #7 Gabriela Žůrková (1:0)
01:37 Žůrková krásně našla dlouhou přihrávkou Řepkovou, která z voleje uklízí míček za Kreisingerovou - 1:0!
01:21 Utkání od obou týmů plné energie.
00:03 Úvodní buly pro Bohemians, Chodov okamžitě v napadání.
00:01 Právě bylo zahájen 2. zápas série. Domácí Chodov za stavu 1:0 na zápasy se bude snažit dnes získat druhý bod.