• 36 35:02
    2
    Vítězslav ŠPOK

Moravskoslezský kraj U17 - Středočeský kraj U17 1:7
branky: 29. Michal Hložanka - 12. Hugo Hübner, 13. Jan Zoufalý, 15. Jakub Vajsejtl, 21. Ondřej Pužman, 22. Jakub Seibert, 22. Matyáš Bachmaier, 33. Hugo Hübner; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 7, Vít Brož 9 - Ondřej Tomšík 12; po třetinách: 0:1, 0:5, 1:1
36:00 Komentář trenéra Stredočeského kraje (Křenek Radim): Zodpovědným výkonem od obrany, přes kvalitní hru na míčku až po efektivní zakončení jsme si zaslouženě došli pro vítězství. Jsem rád, že naše výkony se postupně zlepšovaly a ten nejlepší jsme předvedli ve finále. Díky soupeři za zápas a našim skvělým rodičům za podporu.
36:00 Komentář trenéra MS kraje (Jochman Ivo): Projevil se zápas, který jsme měli navíc. Sportovně musíme uznat, že soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál.
36:00 Počet střel celkem: MS kraj - 13; Středočeský kraj - 23.
36:00 Počet střel ve 3.třetině: MS kraj - 2; Středočeský kraj - 7.
36:00 Ukončení 3. části
35:02 Vyloučen hráč #15 Vítězslav Špok družstva Středočeský kraj U17 na 2 minuty za sekání
34:49 Timeout Středočeský kraj U17
34:49 Vyloučen hráč #7 Daniel Chatrný družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za hrubost
32:44 GÓL Středočeský kraj U17! 1:7
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #3 Hugo Hübner, asistoval #8 Matyáš Bachmaier (1:7)
32:44 Hübner (SČ) využívá přesilovou hru.
32:38 Bachmaier (SČ) z první pouze po zemi do Brože (MS).
30:50 Vyloučen hráč #8 Michal Hložanka družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:50 První přesilovou hru v zápase si zahraje Středočeský kraj.
29:34 Zoufalého (SČ) pokus chytá Brož (MS).
28:20 GÓL Moravskoslezský kraj U17! 1:6
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil #8 Michal Hložanka, asistoval #5 Matěj Sedláček (1:6)
28:20 Nečekaná střela Hložanky (MS) z půlky hřiště skončila až v bráně za zády Tomšíka (SČ).
27:00 Další dobrý pokus Chatrného (MS) skončil na Tomšíkovi v bráně SČ kraje.
26:11 Vajsejtl (SČ) na konci dobré akce nedokázal už před prázdnou branou zpracovat přihrávku.
24:35 Úvod třetí třetiny pro MS kraj, ale žádný gól z toho zatím nevytěžili.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Počet střel ve 2.třetině: MS kraj - 6; Středočeský kraj - 10.
24:00 Ukončení 2. části
21:29 V rychlém sledu nekompromisně proměněné trestné střílení a poté další gól Středočeského kraje.
21:24 GÓL Středočeský kraj U17! 0:6
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #8 Matyáš Bachmaier, asistoval #11 Jan Zoufalý (0:6)
21:09 GÓL Středočeský kraj U17! 0:5
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #4 Jakub Seibert z trestného střílení (0:5)
20:44 Timeout Moravskoslezský kraj U17
20:44 GÓL Středočeský kraj U17! 0:4
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #12 Ondřej Pužman, asistoval #9 Jakub Vykouk (0:4)
20:44 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vít Brož družstva Moravskoslezský kraj U17
20:44 Pužman (SČ) krásně o horní tyč zvyšuje na 0:4.
19:27 Kuběna (MS) v úniku po straně, ale bránu soupeře míjí.
18:34 Středočeši za mohutného povzbuzování svých fanoušků v tomto finále zatím lepším týmem.
17:31 Chatrný (MS) pouze do Tomšíka (SČ).
17:07 Pužman (SČ) trefuje horní tyč!
16:08 Vajsejtl (SČ) v další dobré šanci, tentokrát se mu skórovat ale nepodařilo.
14:28 GÓL Středočeský kraj U17! 0:3
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #13 Jakub Vajsejtl, asistoval #8 Matyáš Bachmaier (0:3)
14:28 Vajsejtl povedenou ranou zvyšuje na 0:3.
13:52 Dobrou střelu Sedláčka (MS kraj) chytá Tomšík (Středočeský kraj).
12:35 GÓL Středočeský kraj U17! 0:2
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #11 Jan Zoufalý, asistoval #5 Michal Fišera (0:2)
12:01 Úvodní buly 2.třetiny pro Středočechy.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Počet střel v 1.třetině: MS kraj - 5; Středočeský kraj - 6.
12:00 Ukončení 1. části
11:02 GÓL Středočeský kraj U17! 0:1
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #3 Hugo Hübner, asistoval #2 Filip Molhanec (0:1)
11:02 Hübner (Středočeský kraj) neměl problém zužitkovat přihrávku od Molhance a otevírá skóre tohoto finále.
09:05 Chatrného (MS kraj) střela míjí bránu.
07:34 Středočeši první oslabení v zápase přežili.
06:28 Bachmaier (Středočeský kraj) předvedl krásné sólo v oslabení, poté se dostal do akce tři na jednoho, ale zpětnou přihrávku trestuhodně nedokázal zakončit do prázdné brány.
05:33 Vyloučen hráč #14 Dominik Prudil družstva Středočeský kraj U17 na 2 minuty za sekání
05:33 MS kraj má teď velkou šanci, zahraje si přesilovou hru.
05:15 Zoufalý (Středočeský kraj) měl odkrytou skoro celou bránu ale Bazala v bráně se posunul a stačil chytit jeho střelu.
04:49 Bazala (MS kraj) si poradil se sérií šancí od Středočeského kraje.
02:51 Zoufalého (Stredočeský kraj) pokus rozhodně nebyl zoufalý. Trefil boční síť brány.
00:42 Finále začalo zostra, hned v první minutě na každé straně jedna velká šance.
00:00 Máme tady finále letošních regionálních výběrů dorostenců. Utkají se v něm kraje domácí Moravskoslezský a kraj Středočeský.