34
  • 34 33:20
    Praha U17

Jihomoravský kraj U17 - Praha U17 4:3
branky: 8. Ondřej Kos, 29. Lukáš Macháček, 31. Jiří Hájek, 32. Ondřej Kos - 8. Vojtěch Bílek, 17. Matěj Švarc, 31. Štěpán Kostrhún; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Pospíšil 13 - Karel Hodík 10; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:1
36:00 Komentář trenéra Prahy (Jakub Zalubil): Nejen tento 'rozlišákový' zápas, ale celý turnaj jsme se potýkali se špatnou produktivitou. Soupeř chtěl víc, my vytvořili hromadu chyb a po zásluze vyhrál. Děkujeme soupeři za zápas a všem za turnaj.
36:00 Komentář trenéra Jihomoravského kraje (Janda Roman): Je kruté prohrát jednou na turnaji a skončit mimo medailové umístění. To k sportu prostě patří. Dnes jsme předvedli velmi kvalitní výkon, kde se kluci zvedli a zápas dokázali otočit. Děkuji soupeři za utkání a děkuji pořadatelům za skvěle zorganizovaný turnaj.
36:00 Počet střel celkem: Jihomoravský kraj - 14; Praha - 16.
36:00 Počet střel ve 3.třetině: Jihomoravský kraj - 7; Praha - 7.
36:00 Ukončení 3. části
33:20 Timeout Praha U17
32:18 Vyloučen hráč #2 Lukáš Macháček družstva Jihomoravský kraj U17 na 2 minuty za sekání
31:35 GÓL Jihomoravský kraj U17! 4:3
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #9 Ondřej Kos, asistoval #8 Michal Konrád (4:3)
30:21 GÓL Praha U17! 3:3
Branku družstva Praha U17 vstřelil #10 Štěpán Kostrhún, asistoval #15 Jaroslav Petrák (3:3)
30:02 GÓL Jihomoravský kraj U17! 3:2
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #13 Jiří Hájek, asistoval #7 Matyáš Kůra (3:2)
28:42 GÓL Jihomoravský kraj U17! 2:2
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #2 Lukáš Macháček, asistoval #4 Matěj Bednář (2:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Počet střel ve 2.třetině: Jihomoravský kraj - 3; Praha - 7.
24:00 Ukončení 2. části
16:25 GÓL Praha U17! 1:2
Branku družstva Praha U17 vstřelil #7 Matěj Švarc, asistoval #2 Matěj Kolář (1:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Počet střel po 1.třetině: Jihomoravský kraj - 4; Praha - 2.
12:00 Ukončení 1. části
07:58 GÓL Jihomoravský kraj U17! 1:1
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #9 Ondřej Kos bez asistence (1:1)
07:05 GÓL Praha U17! 0:1
Branku družstva Praha U17 vstřelil #14 Vojtěch Bílek, asistoval #4 Jan Malič (0:1)