30
  • 30 29:01
    5

Ústecký kraj U17 - Jihomoravský kraj U17 1:3
branky: 19. Jan Karafiát - 11. Šimon Hronek, 16. Šimon Hronek, 20. Matěj Bednář; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:1 + Šimon Hronek (JMR) 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 9 - Adam Lysák 10; po třetinách: 0:0, 1:3, 0:0
30:00 Komentář trenéra Ústeckého kraje (Bocian Martin): Další zápas, ve kterém jsme dřeli, co jsme mohli, ale bohužel nás v posledních zápasech trápí koncovka. Je potřeba se z toho oklepat a udělat za turnajem vítěznou tečku. Děkujeme soupeři a blahopřejeme k vítězství.
30:00 Počet střel celkem: Ústecký kraj - 11; Jihomoravský kraj - 12.
30:00 Komentář trenéra Jihomoravského kraje (Janda Roman): To co nám nefungovalo včera v posledním zápase se nám podařilo zlepšit a zápas tak dovédst do vítězného konce. Přestáli jsme dvě oslabení a sami přesilovku proměnili, což se ukázalo jako klíčové. Děkuji soupeři za utkání.
30:00 Počet střel ve 3.třetině: Ústecká kraj - 5; Jihomoravský kraj - 2.
30:00 Ukončení 3. části
29:01 Vyloučen hráč #10 Šimon Hronek družstva Jihomoravský kraj U17 na 5 minuty za hrubost
27:50 Timeout Ústecký kraj U17
22:18 Vyloučen hráč #12 Vít Friedl družstva Ústecký kraj U17 na 2 minuty za držení
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel ve 2.třetině: Ústecká kraj - 5; Jihomoravský kraj - 7.
20:00 Ukončení 2. části
19:37 GÓL Jihomoravský kraj U17! 1:3
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #4 Matěj Bednář, asistoval #13 Jiří Hájek (1:3)
18:59 GÓL Ústecký kraj U17! 1:2
Branku družstva Ústecký kraj U17 vstřelil #8 Jan Karafiát, asistoval #13 Šimon Secký (1:2)
15:21 GÓL Jihomoravský kraj U17! 0:2
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #10 Šimon Hronek, asistoval #4 Matěj Bednář (0:2)
13:02 Druhá přesilovka zápasu tentokrát nevyužita.
10:54 Vyloučen hráč #12 Martin Karpíšek družstva Jihomoravský kraj U17 na 2 minuty za zvedání florbalky
10:33 GÓL Jihomoravský kraj U17! 0:1
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #10 Šimon Hronek bez asistence (0:1)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Počet střel v 1.třetině: Ústecký kraj - 1; Jihomoravský kraj - 3.
10:00 Ukončení 1. části
09:44 Vyloučen hráč #4 Jan Dolejší družstva Ústecký kraj U17 na 2 minuty za sekání
00:01 Začal zápas semifinále pavouka od 5-8.místo. Vítěz si zahraje o celkové 5.místo. Poražený bude hrát o 7.místo.