• 29 28:55
    2
    Hugo HÜBNER

Středočeský kraj U17 - Zlínský kraj U17 7:0
branky: 10. Ondřej Pužman, 15. Hugo Hübner, 22. Hugo Hübner, 25. Filip Molhanec, 26. Adam Balík, 28. Jakub Vykouk, 29. Jakub Vajsejtl; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 6 - Miroslav Steiger 16; po třetinách: 1:0, 1:0, 5:0
30:00 Komentář trenéra Zlínského kraje (Chromek Jiří): Začátek zápasu se nesl v opatrném tempu. Koncovka byla na straně domácích. Přejeme soupeři hodně štěstí v dalším boji.
30:00 Komentář trenéra Středočeského kraje (Křenek Radim): Ze začátku malinko nervózní, ale od druhé třetiny jsme se dostali více do hry. Pomohli nám první dva góly. A pak jsme těžili z dobré hry na míčku a protiútoků. Děkuji soupeři.
30:00 Počet střel celkem: Středočeský kraj - 23; Zlínský kraj - 6.
30:00 Počet střel ve 3.třetině: Středočeský kraj - 8; Zlínský kraj - 3.
30:00 Ukončení 3. části
28:55 Vyloučen hráč #3 Hugo Hübner družstva Středočeský kraj U17 na 2 minuty za sekání
28:19 GÓL Středočeský kraj U17! 7:0
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #13 Jakub Vajsejtl, asistoval #8 Matyáš Bachmaier (7:0)
27:57 GÓL Středočeský kraj U17! 6:0
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #9 Jakub Vykouk, asistoval #7 Adam Balík (6:0)
25:10 GÓL Středočeský kraj U17! 5:0
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #7 Adam Balík, asistoval #16 Jiří Zmatlík (5:0)
24:30 Timeout Zlínský kraj U17
24:30 GÓL Středočeský kraj U17! 4:0
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #2 Filip Molhanec bez asistence (4:0)
21:47 GÓL Středočeský kraj U17! 3:0
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #3 Hugo Hübner bez asistence (3:0)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel ve 2.třetině: Středočeský kraj - 9; Zlínský kraj - 0.
20:00 Ukončení 2. části
16:05 Vyloučen hráč #15 Jan Pavelec družstva Zlínský kraj U17 na 2 minuty za sekání
14:08 GÓL Středočeský kraj U17! 2:0
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #3 Hugo Hübner, asistoval #8 Matyáš Bachmaier (2:0)
12:35 Vyloučen hráč #15 Jan Pavelec družstva Zlínský kraj U17 na 2 minuty za bránění ve hře
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Počet střel v 1.třetině: Středočeský kraj - 6; Zlínský kraj - 3.
10:00 Ukončení 1. části
09:36 GÓL Středočeský kraj U17! 1:0
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil #12 Ondřej Pužman z trestného střílení (1:0)