Martin MALÝ
    (Konrád)
3

Jihomoravský kraj U17 - Olomoucký kraj U17 5:2
branky: 2. Matěj Bednář, 2. Michal Konrád, 17. Šimon Hronek, 29. Matěj Bednář, 29. Martin Malý - 11. Lukáš Vachutka, 24. Lukáš Vachutka; rozhodčí: Tomáš Hruška - Daniel Tichý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Lysák 10 - Martin Navrátil 10; po třetinách: 2:1, 3:1
30:00 Komentář trenéra Olomouckého kraje (Šmehlík Daniel):
30:00 Komentář trenéra Jihomoravského kraje (Janda Roman): Oproti prvnímu utkání jsme se zbytečně trápili. Stači tak málo jako vnímat pokyny, byl by to pohodový a klidný zápas. Děkuji soupeři za utkání a přeji hodně štěstí do dalších utkání.
30:00 Počet střel celkem: Jihomoravský kraj - 15; Olomoucký kraj - 12.
30:00 Počet střel ve 2. poločase: Jihomoravský kraj - 7; Olomoucký kraj - 5.
28:44 GÓL Jihomoravský kraj U17! 5:2
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #17 Martin Malý, asistoval #8 Michal Konrád (5:2)
28:00 GÓL Jihomoravský kraj U17! 4:2
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #4 Matěj Bednář, asistoval #2 Lukáš Macháček (4:2)
27:51 Timeout Olomoucký kraj U17
23:12 GÓL Olomoucký kraj U17! 3:2
Branku družstva Olomoucký kraj U17 vstřelil #7 Lukáš Vachutka, asistoval #15 Jakub Mynář (3:2)
16:19 GÓL Jihomoravský kraj U17! 3:1
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #10 Šimon Hronek, asistoval #13 Jiří Hájek (3:1)
15:00 Počet střel v 1. poločase: Jihomoravský kraj - 8; Olomoucký kraj - 7.
14:34 Vyloučen hráč #4 Matěj Bednář družstva Jihomoravský kraj U17 na 2 minuty za hrubost
10:49 GÓL Olomoucký kraj U17! 2:1
01:42 GÓL Jihomoravský kraj U17! 2:0
Branku družstva Jihomoravský kraj U17 vstřelil #8 Michal Konrád, asistoval #9 Ondřej Kos (2:0)
01:26 GÓL Jihomoravský kraj U17! 1:0