8:4
    Tadeáš TOBIÁŠ
    (Sobek)

Ústecký kraj U15 - Plzeňský kraj U15 9:4
branky: 7. Jan Holovej, 10. Jan Vondruška, 15. Tomislav Matějka, 17. Jan Vondruška, 17. Josef Leština, 19. Adam Martin, 21. Martin Horn, 26. Martin Horn, 30. Petr Slánský - 2. Adam Karel, 3. Adam Baxa, 19. Adam Karel, 30. Tadeáš Tobiáš; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Jakub Šimek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Jan Leština 12 - Petr Smazal 18; po třetinách: 2:2, 4:1, 3:1
30:00 Ukončení 3. části
29:47 GÓL Ústecký kraj U15! 9:4
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil #14 Petr Slánský, asistoval #7 Josef Leština (9:4)
29:29 GÓL Plzeňský kraj U15! 8:4
Branku družstva Plzeňský kraj U15 vstřelil #17 Tadeáš Tobiáš, asistoval #18 Matěj Sobek (8:4)
28:07 Vyloučen hráč #15 Martin Šulaj družstva Ústecký kraj U15 na 2 minuty za bránění ve hře
27:07 Obrana Ústí teď zachytila krosovou přihrávku na úplně volného soupeře
26:47 Leština chytá nebezpečnou střelu
25:50 Teď to bude pro Plzeňský kraj už hodně těžké..
25:43 GÓL Ústecký kraj U15! 8:3
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil #4 Martin Horn, asistoval #15 Martin Šulaj (8:3)
25:30 Smazal chytá.. Výhoz ovšem přeletěl pulicí čáru
25:00 Hráč Plzeňského kraje teď netrefil prázdnou bránu...
24:22 Kass se dostal k odražené střele.. Nedokázal prostřelit Leštinu
21:52 Smazal chytá.. Dlouhý výhoz nedokázali jeho spoluhráči usměrnit do branky Ústeckého kraje
20:40 GÓL Ústecký kraj U15! 7:3
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil #4 Martin Horn, asistoval #10 Tomislav Matějka (7:3)
20:01 Uvidíme jestli se Plzni podaří vrátit zpět do zápasu a vstřelit kontaktní gól
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
18:57 GÓL Ústecký kraj U15! 6:3
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil #9 Adam Martin, asistoval #12 Martin Pretl (6:3)
18:57 Velmi rychlá odpověď Ústeckého kraje
18:07 GÓL Plzeňský kraj U15! 5:3
Branku družstva Plzeňský kraj U15 vstřelil #7 Adam Karel, asistoval #15 Adam Baxa (5:3)
18:07 Ovšem na tuto střelu Karla byl už krátký
17:46 Jan Leština teď předvedl parádní zákrok proti osamocenému nájezdníkovi z Plzeňského kraje
16:29 GÓL Ústecký kraj U15! 5:2
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil #7 Josef Leština, asistoval #5 Daniel Kocaj (5:2)
16:29 A další gól Ústeckého kraje
16:18 GÓL Ústecký kraj U15! 4:2
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil #16 Jan Vondruška, asistoval #8 Kryštof Loubek (4:2)
16:18 Vondruška přidává svůj druhý gól
15:53 Tentokrát Smazal úspěšný
14:38 GÓL Ústecký kraj U15! 3:2
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil #10 Tomislav Matějka, asistoval #4 Martin Horn (3:2)
14:38 Matějka se při dorážce Hornovy dělovky nemýlil
13:45 Leština i Smazal si teď připisují po jednom hezkém zákroku!
12:00 Plzeňský kraj měl teď několik pěkných šancí.. Gól nepadl
10:20 Horn míjí branku
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:34 GÓL Ústecký kraj U15! 2:2
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil #16 Jan Vondruška, asistoval #9 Adam Martin (2:2)
09:34 A máme srovnáno.. Vondruška dorazil střelu Martina.
07:51 Smazal další dva důležité zákroky
06:16 GÓL Ústecký kraj U15! 1:2
Branku družstva Ústecký kraj U15 vstřelil #3 Jan Holovej, asistoval #4 Martin Horn (1:2)
04:44 Dvojzákrok si připisuje Smazal!
02:41 GÓL Plzeňský kraj U15! 0:2
Branku družstva Plzeňský kraj U15 vstřelil #15 Adam Baxa, asistoval #8 Michal Fuchs (0:2)
02:41 Plzeňský kraj už ve dvoubrankovém vedení!
01:47 GÓL Plzeňský kraj U15! 0:1
Branku družstva Plzeňský kraj U15 vstřelil #7 Adam Karel, asistoval #5 Matyáš Hrdlička (0:1)
01:46 Hezký zákrok Smazala... A z následného protiútoku slaví gól Plzeňané