(Cejnar)
  • 58 57:39
    Hattrick

Florbal Primátor Náchod - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:6
branky: 18. Daniel Kříž, 23. Lukáš Jirásek, 23. Vojtěch Krejčí, 23. Dominik Jansa, 35. David Cejnar, 48. Marek Svoboda, 58. Daniel Kříž - 11. Tomáš Popovský, 17. Šimon Hronek, 32. Matyáš Kůra, 36. Jan David Šamánek, 38. Šimon Hronek, 39. Nikolas Zouhar; rozhodčí: Vladimír Lešák - Filip Ryant; vyloučení: 2:3; využití: 3:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 26 - David Nečas 14; po třetinách: 1:2, 4:4, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích: Bojovné tvrdé utkání, kde vyhrát mohli oba dva týmy. Rozhodující však bylo, že jsme ve třetí třetině udržely nervy na uzdě a chtěli jsme více vyhrát. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostů: Hrubě jsme dnes podcenili všechny soupeře, kteří proti nám na hřišti stáli. Nechali jsme se školácky rozhodit, nesoustředili se na svoji hru a neuhráli povinné body. Škoda a velké poučení do další části soutěže.
60:00 Střely celkem: Náchod 21, Hattrick Brno 32
60:00 Střely ve třetí třetině: Náchod 7, Hattrick Brno 8
59:13 To jsou nervy! Hraje se nahoru-dolu a gólman hostů běhá jak o závod
58:22 Nejdříve Poštolka a teď i Kříž mohli dát gól do odkryté branky
57:40 Hosté zkouší hru bez brankáře
57:39 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
57:03 Kříž využívá přesilovku a Náchod se dostává do vedení!
57:02 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #68 David Cejnar (7:6)
56:49 Náchod bude mít velkou šanci rozhodnout zápas, má k dispozici 2 minuty přesilové hry
56:48 Vyloučen hráč #77 Lukáš Suk družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
55:40 Obrovskou šanci teď zahodil jeden z útočníku Hattricku
53:41 Hattrick má dnes velkou smůlu, opět trefil tyč
53:10 Kříž prokličkoval celé hřiště, ale zakončení bylo už nad jeho síly
51:11 Rázl vybojoval míček a vyslal dlouhou přesnou nahrávku na Kříže, ten to ještě dával na Poštolku, ale ten trestuhodně netrefil zařízení
49:45 Jirásek střílel z velkého úhlu, ale trefil hned prvního hráče
47:47 Svoboda vymetl šibenici a Náchod srovnává stav utkání
47:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #68 David Cejnar (6:6)
46:59 Hned ze začátku přesilovky měl Poupa velkou šanci, ale bohužel minul branku
46:43 Vyloučen hráč #43 Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
44:34 Hattrick využil chyby Náchoda v rozehrávce a po dvou rychlých nahrávkách trefil jeden z hostujících útočníků tyč
42:44 Poštolka střílel z úhlu a brankář hostů jen tak tak vyrazil
40:45 Svoboda krásně nahrál na Poupu, Poupa prodloužil na Kříže, ale ten pouze promáchl
40:01 Úvodní bule pro hosty
40:00 Střely ve druhé třetině: Náchod 8, Hattrick Brno 15
38:59 2 slepené góly a Náchod ztratil svůj nadějný náskok a vedení se ujímá Hattrick
38:58 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #95 Nikolas Zouhar, asistoval #8 David Tretina (5:6)
37:52 Po pohledné kombinaci hostů v přesilovce nám na časomíře svítí stav 5:5
37:51 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #94 Matyáš Kůra (5:5)
36:51 Druhé vyloučení pro Náchod a pro změnu opět Cejnar, uvidíme zda dokáží domácí bránit tak dobře jako při prvním vyloučení
36:50 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:19 Hosté ale hned odpověděli a Náchod vede pouze o jeden gól
35:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #14 Jan David Šamánek, asistoval #94 Matyáš Kůra (5:4)
34:42 Cejnar vyběhl z trestné lavice a hned zvyšuje skóre na 5:3
34:41 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar bez asistence (5:3)
34:31 Náchod skvěle ubránil oslabení a už se hraje 5 na 5
32:32 První přesilovku si zahraje také Hattrick
32:31 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení
31:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #94 Matyáš Kůra, asistoval #99 Tomáš Popovský (4:3)
31:16 Kubásek skvěle zabránil protiútoku hostů
30:00 Dnešní utkání sleduje fantastických 43 diváků! Děkujeme!!
28:53 Protiútok 2 na 1 skvěle vyřešil Svoboda
27:18 Poštolka vyslal backhandovou střelu, ale gólman si s ní v pohodě poradil
26:12 Skvělý obranný zákrok Jiráska
25:18 Hattrick rozehrával z nebezpečného prostoru, Náchod si s jejich signálem poradil
24:09 Parádní zákrok gólmana Hanuše!
22:38 3 góly během půl minuty! Podobnou gólovou smršť jsme mohli vidět i včera na zápase mužů A
22:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #71 Dominik Jansa, asistoval #30 Dominik Zykl (4:2)
22:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #85 Vojtěch Krejčí, asistoval #23 Jáchym Cejnar (3:2)
22:10 Náchod využil přesilovku a vyrovnává!
22:09 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #12 Daniel Kříž (2:2)
21:52 Vyloučen hráč #22 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
20:58 Útočník Hattricku trefil tyč
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v první třetině: Náchod 6, Hattrick Brno 9
18:34 Po důrazu Zykla ve velkém brankovišti se Náchod dostal do nebezpečného protiútoku, bohužel ale bez zakončení
17:06 Náchodská první lajna po hezké kombinaci postarala o první branku Náchoda v zápase
17:05 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
16:59 Obránce Hattricku nahazoval míček před branku a ten se nějakým zázrakem dostal až za záda Hanuše
16:58 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #21 Adam Hudeček (0:2)
15:58 Krejčí se pokusil obhodit protihráče, ten se ale nedal a sebral mu míček
14:01 Pěkná souhra náchodské první lajny vedla k velké šanci, Kříž ale netrefil zařízení
12:03 Náchod kombinuje na svojí polovině a Hattrick těží spíše z protiútoků
10:04 Hattrick otevírá skóre po rozehrávce z rohu
10:03 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #99 Tomáš Popovský, asistoval #41 Ondřej Pavlík (0:1)
08:52 Další volný úder Náchoda z nebezpečného prostoru, opět bez gólu
07:20 Poupa střílel z dálky, ale o pár centimetrů netrefil branku
05:29 Po rozehrávce z rohu se ke střele dostal Cejnar, bohužel minul
03:52 Kubásek našel dlouhým náhozem Poštolku, ten nahrál na Rázla, ale tomu sjela střela z čepele
03:24 Náchodu se zatím moc nedaří rozehrávka, dělají v ní až moc chyb
01:20 První velkou šanci zlikvidoval Hanuš
00:55 Náchod rozehrával z rohu, ale míček hned získali hosté
00:01 Úvodní bule pro hosty