• 58 57:00
    16:3
    (Vítovec)

FBC ČPP OSTRAVA - FK Slovan J.Hradec 16:3
branky: 22. Daniel Chatrný, 28. Daniel Chatrný, 32. Martin Kašík, 32. Daniel Chatrný, 33. Daniel Chatrný, 34. Jakub Češek, 35. Daniel Chatrný, 37. Daniel Chatrný, 37. Daniel Chatrný, 45. Nikodem Gawronski, 47. Nikodem Gawronski, 49. Vít Hovorka, 49. Nikodem Gawronski, 53. Šimon Soukup, 55. Daniel Chatrný, 58. Nikodem Gawronski - 22. Jan Šimic, 28. Jaromír Žák, 40. Jaromír Žák; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Vít Lukáč 7 - Jakub Rytíř 25; po třetinách: 0:0, 9:3, 7:0
60:00 Komentář trenéra hostí pana Jiřího Prokýška: Suprová první třetina, kdy jsme dokázali domácí vynulovat. Od druhé třetiny postupně výkon upadl díky chybám. Děkujeme soupeři.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Jozefa Gregy: Povinné tři body, hra bohužel nebyla dle představ. Zase jsme zjistili, kde nás tlačí bota. Děkujeme soupeři, divákům.
60:00 Střely celkem: 41 - 10
60:00 Střely ve 3. třetině: 18 - 2
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:04 Hradec se dostal do přečíslení, které však nevyužil.
57:00 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 16:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #8 Nikodem Gawronski, asistoval #19 Petr Vítovec (16:3)
56:32 Přesilovka zatím ne moc produktivní.
55:06 Vyloučen hráč #55 David Vettermann družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
54:57 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 15:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #15 Šimon Soukup (15:3)
54:25 Fanfrla netrefuje prázdnou bránu.
52:57 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 14:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #8 Nikodem Gawronski (14:3)
52:12 Zápas není vůbec zajímavý, Ostrava pořád jen na míčku.
49:33 Krásná střela Nováka končí bohužel mimo bránu.
48:45 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 13:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #8 Nikodem Gawronski, asistoval #45 Martin Kašík (13:3)
48:30 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 12:3
Vlastní branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka (12:3)
46:25 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 11:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #8 Nikodem Gawronski z trestného střílení (11:3)
46:25 Gawronski předvedl, jak šikovní jsou florbalisti v Polsku. Rytíř neměl moc šancí.
45:14 I přes nepříznivý výsledek se hosté pořád snaží něco vymyslet a nepustit Ostravu ke střele.
44:05 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 10:3
42:45 Hradec se musí pořád bránit, ani je to nemůže bavit.
41:33 Gawronski natáhl a vypálil pořádnou bombu, Rytíř tak tak vyráží.
40:35 Poslední buly opět pro domácí.
40:00 Střely ve 2. třetině: 18 - 5
39:01 GÓL FK Slovan J.Hradec! 9:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #34 Jaromír Žák, asistoval #17 Filip Šimek (9:3)
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:40 Již se hraje pět na pět.
36:56 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 9:2
36:56 Chatrný se už ve druhé třetině dostává na 8+1.
36:40 Vyloučen hráč #55 David Vettermann družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování
36:40 Vyloučen hráč #35 Filip Šubert družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování
36:36 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 8:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #19 Petr Vítovec (8:2)
36:22 Hradec už nyní nemá moc šancí ani na brejky.
34:22 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 7:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #36 Ondřej Murín (7:2)
34:22 Pátý gól Chatrného mění skóre na 7:2
33:01 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 6:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #40 Jakub Češek, asistoval #37 Vít Dočkal (6:2)
33:01 A další gól, nyní pěkná střela Češka.
32:16 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 5:2
31:39 Dva rychlé góly domácích snad Ostravu povzbudí.
31:38 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:2
31:34 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #45 Martin Kašík, asistoval #7 Daniel Chatrný (3:2)
29:36 Ostrava drží Hradec uzavřený na jejich polovině, ale střely všechny do bloku. Hradec těží hlavně z brejků.
27:51 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #34 Jaromír Žák, asistoval #15 Tobiáš Jan Všechovský (2:2)
27:51 Samostatný únik jednoho z hráčů Hradce končí gólem.
27:00 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #45 Martin Kašík (2:1)
26:22 Zajímavá akce domácích končí zblokovanou střelou.
24:55 Chatrný z první netrefuje míček, protiútok Hradce.
23:12 Takové nemastné neslané, žádná akce, nic.
21:31 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:1
21:31 Rychlá odpověď ostravských kluků.
21:29 GÓL FK Slovan J.Hradec! 0:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #54 Jan Šimic, asistoval #17 Filip Šimek (0:1)
20:53 Lukáč teď perfektně podržel svůj tým a vychytal střelu Jindry.
20:07 Na míčku začínají opět domácí.
20:00 Střely v 1. třetině: 5 - 3
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:04 Ostrava má dnes velmi neúčinné střely, buď má vše Rytíř nebo to letí do bloku.
15:20 Na míčku jsou většinu času domácí, avšak na skóre to vidět nejde.
13:47 Dočkalova bomba letí přímo do bloku protihráče.
12:21 Hra se přelévá ze strany na stranu.
10:12 Rytíř nyní vychytal 3 po sobě jdoucí střely.
08:35 Šimic ohrozil domácí bránu, Lukáč vyráží nohou.
06:49 Ostrava obléhá polovinu hostí.
05:10 Šubert F. to zkusil tahem, ale Rytíř zatím střely dobře kryje.
03:49 Ostrava si sice neustále přihrává, ale střela žádná.
02:29 Vítovec rozeznívá horní tyč Rytířovy brány.
01:01 Domácí kombinují na útočné polovině.