60
  • 60 59:10
    Jind. Hradec

Florbal Primátor Náchod - FK Slovan J.Hradec 6:4
branky: 20. Marek Svoboda, 24. David Cejnar, 31. Karel Poštolka, 36. Daniel Kříž, 44. Daniel Kříž, 51. Tomáš Poupa - 7. David Vettermann, 11. Martin Novák, 27. David Vettermann, 47. Jan Šimic; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Adam Poláček 12 - Jakub Rytíř 16; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích pana Jana Čečetky: 'První třetinu jsme se nemohli dostat do zápasu. Od druhé třetiny utkání bylo pod kontrolou. Škoda nevyužitých šancí a opět zbrklého konce. Smekám klobouk před všemi hráči, kteří zvládli dnešní náročný program. Děkuji soupeři a skvělým divákům za zápas.'
60:00 Komentář trenéra hostí pana Jiřího Prokýška: 'Dobrá první třetina, kdy jsme si dokázali vytvořit šance. Druhá třetina neplnění pokynů a zběsilé létání. Ve třetí nám již kvůli menšímu počtu a vyloučením docházely síly na obrat.'
60:00 Střely na branku celkem: Náchod 22 - 16 Jindřichův Hradec.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Náchod 7 - 8 Jindřichův Hradec.
59:20 Hosté hrají bez brankáře a Kříž to mohl hned potrestat, prázdnou branku však netrefil.
59:10 Timeout FK Slovan J.Hradec
56:50 Po dlouhé době opět střela na Poláčka, náchodský brankář vyráží.
50:07 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #58 Marek Svoboda (6:4)
50:07 Svoboda našel před brankou volného Poupu, kterému stačilo nastavit hokejku. 6:4.
49:45 Hovorkovu střelu z půlky Poláček vyrazil.
46:19 GÓL FK Slovan J.Hradec! 5:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #54 Jan Šimic, asistoval #22 Vít Hovorka (5:4)
46:19 Hosté šli tři na jednoho, Jan Šimic to vzal na sebe a střelou do šibenice snížil na rozdíl jednoho gólu.
44:50 Dobrá Rázlova střela, Jakub Rytíř si s ní však poradil.
43:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #68 David Cejnar (5:3)
43:56 Cejnar krásně na Kříže a ten střelou z první využívá přesilovou hru. 5:3.
42:33 Svoboda našel v přesilovce Jiráska, který přestřelil prázdnou branku.
42:11 Vyloučen hráč #33 Jan Dítě družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování florbalky
41:20 Jan Pech se dostal do zakončení, Poláček jeho střelu vyrazil.
40:20 Krásná akce Náchodských začala u Svobody a pokračovala přes sklepávajícího Jiráska na zakončujícího Poupu, kterého však Rytíř vychytal.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Náchod 6 - 3 Jindřichův Hradec.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:15 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #26 Lukáš Jirásek (4:3)
35:15 Vít Hovorka unikal sám na Poláčka, náchodský brankář však zakročil a tak udeřili domácí na druhé straně. Jirásek našel krásným pasem Daniela Kříže a ten překonal Jakuba Rytíře. Náchod poprvé vede - 4:3.
30:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #14 Karel Poštolka, asistoval #48 Lukáš Rázl (3:3)
30:17 Krásná individuální akce Karla Poštolky končí vyrovnávacím gólem. 3:3
27:40 Hosté v plném počtu.
26:28 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #55 David Vettermann bez asistence (2:3)
26:28 David Vettermann utekl ve vlastním oslabení a překonal Poláčka. 1:3.
25:40 Náchod v tlaku, ale hosté zatím dobře blokují střely domácích.
24:38 Vyloučen hráč #54 Jan Šimic družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
23:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #12 Daniel Kříž (2:2)
23:18 Daniel Kříž vytvořil šanci pro Davida Cejnara, který stál tam kde měl a uklízel do prázdné branky. 2:2.
20:00 Střely na branku v první třetině: Náchod 9 - 5 Jindřichův Hradec
19:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #26 Lukáš Jirásek (1:2)
19:58 Teď už ale Marek Svoboda ranou od mantinelu Jakuba Rytíře prostřelil a dává kontaktní gól do šatny. 1:2.
19:48 Svoboda to zkusil backhandem, Jakub Rytíř byl pozorný.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:22 Náchod v plném počtu.
18:15 Martin Novák trefil tyčku.
16:22 Vyloučen hráč #99 David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká florbalka
16:22 Kocián zasáhl v souboji hostujícího hráče hokejkou do obličeje a odsedí si dvouminutový trest.
14:55 Výborný výběh Marka Svobody a ještě lepší reflexivní zákrok Jakuba Rytíře.
14:01 Karel Poštolka prověřil ze střední vzdálenosti Jakuba Rytíře, ten jeho střelu ramenem vyrazil.
10:49 GÓL FK Slovan J.Hradec! 0:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #28 Martin Novák, asistoval #27 Jan Pech (0:2)
10:49 Povedené střídání hostující formace zakončil Martin Novák přesnou střelou do šibenice. 0:2.
10:22 Adam Poláček si připsal výborný zákrok, když se dokázal přesunout s přihrávkou a vykryl střelce mířícího do odkryté branky.
06:04 GÓL FK Slovan J.Hradec! 0:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #55 David Vettermann, asistoval #54 Jan Šimic (0:1)
06:04 David Vettermann si odskočil na Šimicovu přihrávku zpoza branky a otevírá skóre dnešního zápasu. 0:1.
04:45 Zatím bez střel na branku...
01:30 Máme za sebou úvodní minutu a půl a zatím je aktivnější na balónku domácí Náchod.