2:14
    Jiří HÁJEK
    (Hronek)

FK Slovan J.Hradec - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:14
branky: 22. Filip Šimek, 57. Jan Šimic, 59. Jan Šimic - 6. Martin Umlášek, 8. Tomáš Popovský, 11. Ondřej Koumar, 14. Ondřej Pavlík, 20. Jiří Hájek, 25. Martin Umlášek, 29. Tomáš Popovský, 31. Martin Umlášek, 40. Ondřej Koumar, 40. Martin Umlášek, 49. Albert Klusáček, 49. Ondřej Pavlík, 56. Ondřej Pavlík, 59. Jiří Hájek; rozhodčí: Kamil Vraspír - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 36 - Matěj Abraham 33; po třetinách: 0:5, 1:5, 2:4
60:00 Komentář trenéra domácích: Od začátku zápasu jsme měli problém dostat se do tempa. Vázla nám komunikace a pohyb. Zaslouženě vyhrál lepší tým. Děkujeme a gratulujeme soupeři.
60:00 Komentář trenéra hostů: Tak jo no, kluci si zastříleli, v první třetině, potom ve druhé, v poslední taky trochu. Nepříjemné pro mě je, že takový zápas mi nic nenapoví o tom, jestli se výkon týmu po včerejšku zlepšil, nebo ne. Děkujeme soupeři.
58:56 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:14
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #54 Jan Šimic, asistoval #32 Jiří Šustr (3:14)
58:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #43 Jiří Hájek, asistoval #34 Šimon Hronek (2:14)
57:56 Vyloučen hráč #99 Tomáš Popovský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
56:42 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:13
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #54 Jan Šimic, asistoval #31 Jakub Píša (2:13)
55:56 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Ondřej Pavlík, asistoval #99 Tomáš Popovský (1:13)
48:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Ondřej Pavlík, asistoval #94 Matyáš Kůra (1:12)
48:22 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Albert Klusáček bez asistence (1:11)
39:47 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek, asistoval #34 Šimon Hronek (1:10)
39:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:9
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 Ondřej Koumar, asistoval #14 Jan David Šamánek (1:9)
34:42 Vyloučen hráč #54 Jan Šimic družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
30:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:8
30:16 Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #8 Martin Lukáš.
28:37 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #99 Tomáš Popovský, asistoval #41 Ondřej Pavlík (1:7)
24:49 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek bez asistence (1:6)
21:08 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:5
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #33 Jan Dítě (1:5)
19:34 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #43 Jiří Hájek, asistoval #94 Matyáš Kůra (0:5)
13:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Ondřej Pavlík, asistoval #43 Jiří Hájek (0:4)
10:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 Ondřej Koumar bez asistence (0:3)
07:30 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #99 Tomáš Popovský, asistoval #94 Matyáš Kůra (0:2)
05:33 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek, asistoval #22 Matěj Bednář (0:1)