7:6
    Jakub PÍŠA
    (Pech)

FK Slovan J.Hradec - PANTHERS OTROKOVICE 7:6p
branky: 20. Jan Dítě, 34. Jan Šimic, 37. Jakub Píša, 40. Jakub Jindra, 46. Jakub Píša, 47. Jan Pech, 61. Jakub Píša - 14. Radim Jančík, 15. Ondřej Malý, 36. Pavel Malošík, 48. Jan Michálek, 50. Jan Michálek, 51. Ondřej Malý; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 16 - Matěj Kubíček 9; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:3, 1:0
60:45 GÓL FK Slovan J.Hradec! 7:6
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #31 Jakub Píša, asistoval #27 Jan Pech (7:6)
60:00 Komentář trenéra hostů: Dneska jsme v maximálním nasazení hráli tak posledních zhruba 5 minut, takže jsme si o tento výsledek koledovali. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích: Od začátku zápasu super týmový a bojovný výkon. Dokázali jsme proměnit šance a dotáhnout zápas do vítězného konce. Děkujeme soupeři a divákům.
50:45 Timeout FK Slovan J.Hradec
50:45 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 6:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #18 Ondřej Malý, asistoval #25 Jan Hrtús (6:6)
49:25 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 6:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #31 Jan Michálek, asistoval #20 Adam Javořík (6:5)
47:24 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 6:4
46:46 Timeout PANTHERS OTROKOVICE
46:46 GÓL FK Slovan J.Hradec! 6:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #27 Jan Pech, asistoval #33 Jan Dítě (6:3)
45:47 GÓL FK Slovan J.Hradec! 5:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #31 Jakub Píša, asistoval #30 Jakub Jindra (5:3)
39:07 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #22 Vít Hovorka (4:3)
36:34 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #31 Jakub Píša, asistoval #22 Vít Hovorka (3:3)
35:05 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #20 Adam Javořík (2:3)
34:32 Vyloučen hráč #27 Jan Pech družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
33:19 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #54 Jan Šimic, asistoval #32 Jiří Šustr (2:2)
19:32 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #33 Jan Dítě, asistoval #28 Martin Novák (1:2)
14:46 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #18 Ondřej Malý, asistoval #26 Daniel Popovský (0:2)
13:46 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #27 Radim Jančík, asistoval #29 Pavel Malošík (0:1)
09:38 Vyloučen hráč #25 Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře