4:11
    Tomáš PRCHLA
    ()

FBS Olomouc - FBC ČPP OSTRAVA 4:11
branky: 29. Jakub Mynář, 32. Lukáš Vachutka, 48. Lukáš Vachutka, 59. Tomáš Prchla - 21. Pavel Hurta, 26. Pavel Hurta, 27. Martin Kašík, 27. Jakub Sasyn, 32. Pavel Hurta, 41. Daniel Chatrný, 43. Šimon Soukup, 45. Šimon Soukup, 52. Šimon Soukup, 52. Michal Šubert, 52. Pavel Hurta; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Michael Hruška 15, Jiří Kvapil 9 - Vít Lukáč 20; po třetinách: 0:0, 2:5, 2:6
60:00 Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 24, FBC ČPP Ostrava - 35.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 8, FBC ČPP Ostrava - 15.
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Kočiříka: Skvělá první třetina, přesně jak jsme si řekli před utkáním, jen nám chyběla efektivita v zakončení. O to víc pro mě nepochopitelný vstup do druhé třetiny. Od druhé třetiny byl soupeř jednoznačně lepší a chtěl víc vyhrát. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů Jozefa Gregy: První třetina vlažná. Od druhé třetiny jsme začali hrát svoji hru a byli jednoznačně lepší. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu a přejeme příjemné Vánoce.
59:42 Střela proletěla těsně kolem Kvapilovi branky.
58:55 GÓL FBS Olomouc! 4:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Tomáš Prchla bez asistence (4:11)
56:30 Hosté v plném počtu.
55:45 Na Kvapila mírně prší skrz kvalitní střechu sportovní haly Čajkaréna.
54:30 Vyloučen hráč #7 Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
54:15 Prchla zablokoval střelu.
51:54 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:11
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #55 Pavel Hurta, asistoval #15 Šimon Soukup (3:11)
51:46 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:10
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #41 Michal Šubert, asistoval #40 Jakub Češek (3:10)
51:03 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:9
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #52 Jakub Sasyn (3:9)
50:35 Prchlovi odskočil míček za mantinel.
48:22 Sasyn zkusil střelu ze vzduchu, jenže netrefil branku.
47:20 GÓL FBS Olomouc! 3:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Lukáš Vachutka, asistoval #12 Jindřich Bernard (3:8)
46:20 Kvapil vyrazil střelu od mantinelu.
44:52 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:8
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #55 Pavel Hurta (2:8)
44:40 Hosté kombinují na půlce.
42:23 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:7
42:23 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Jiří Kvapil družstva FBS Olomouc
42:10 Pavlíček zablokoval střelu.
41:52 Vyloučen hráč #12 Jindřich Bernard družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:30 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:6
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #7 Daniel Chatrný bez asistence (2:6)
40:00 Komentář trenéra hostů: První třetina vlažná. Od druhé třetiny jsme začali hrát svoji hru a byli jednoznačně lepší. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu a přejeme příjemné Vánoce.
40:00 Střely na branku v 2 . třetině: FBS OLomouc - 8, FBC ČPP Ostrava - 10.
38:55 Lukáč vyrazil Mynářovu střelu ze středu.
38:07 Lukáč vyrazil Vachutkovu střelu a Mynářova dorážka byla sražena nad.
37:20 Mikulík obral Chatrého o míček.
34:52 Hurta trefil tyčku.
34:19 Mynář vybojoval míček a zavezl ho za branku hostů a pozdržel tak čas.
32:49 Vyloučen hráč #20 Lukáš Vachutka družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
31:47 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Lukáš Vachutka, asistoval #21 Jakub Mynář (2:5)
31:04 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:5
28:59 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Jakub Mynář, asistoval #12 Jindřich Bernard (1:4)
28:59 Lukáč vyběhl proti přihrávce na volného Mynáře, jenže se mu nepovedlo míček odkopnout a Mynář tak měl lehkou úlohu a dovezl míček do prázdné branky.
27:23 Chatrný sebral míček u mantinelu a pustil se s ním mezi dva hráče, které se štěstím prošel a skončil v rohu.
26:46 Timeout FBS Olomouc
26:46 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #52 Jakub Sasyn, asistoval #55 Pavel Hurta (0:4)
26:06 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #45 Martin Kašík, asistoval #40 Jakub Češek (0:3)
26:06 Kašík se dobře zorientoval před brankou a dorazil míček, který Hruška neudržel.
25:35 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #55 Pavel Hurta, asistoval #7 Daniel Chatrný (0:2)
25:35 Hurta se po rychlém rozehrání standardky dostal do střelecké pozice a pěknou střelou o tyčku překonal Hrušku.
23:39 Sasyn vystihl nahrávku domácích a snažil se dlouhou přihrávkou poslat do protiútoku svého spoluhráče, ale jeho nahrávka byla moc dlouhá a Hruška si ji sebral.
22:52 Hosté v plném počtu.
22:20 Chatrný vybojoval míček a jeho střela skončila mezi Hruškovýma nohama.
21:20 Hanák střílel pouze do kalhot Lukáče.
20:53 Domácí mají možnost vyrovnat v početní převaze.
20:52 Vyloučen hráč #40 Jakub Češek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
20:32 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #55 Pavel Hurta, asistoval #52 Jakub Sasyn (0:1)
20:25 Hosté v plném počtu.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 8, FBC ČPP Ostrava - 10.
19:20 Vachutka ztratil míček na středu. Hosté vybojovali volný úder v rohu hřiště.
18:30 Domácí jsou již v přesilovkovém rozestavení a hledají možnosti ke střele.
18:25 Vyloučen hráč #52 Jakub Sasyn družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za blokování florbalky
18:12 Domácí kombinují na vlastní polovině.
17:00 Vachutka v dobré pozici nepřekonal Lukáče.
15:03 Prchla zablokoval střelu na středu hřiště.
14:48 Hosté drží míček na půlce.
13:16 Borik vybojoval míček a našel volného Skoupila, který nedokázal překonat Lukáče.
12:40 Soukup netrefil branku.
12:01 Hruška vyrazil maskou Chatrného dobrou střelu.
11:05 Lukáč vyrazil Prchlovu střelu.
10:15 Kotek zablokoval střelu.
07:58 Sasyn se ke střele nedostal přes domácí hráče.
06:52 Domácí v plném počtu.
05:29 Hruška bez problémů chytil nepovedenou střelu od mantinelu.
05:02 Chatrný netrefil branku.
04:42 Vyloučen hráč #21 Jakub Mynář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
04:32 Odložené vyloučení pro Mynáře.
03:18 Kašíkova nepovedená střela skončila v rohu hřiště.
02:40 Lukáč vyrazil střelu ze středu.
02:05 Hruška musel zasahovat proti střele hostů ze střední vzdálenosti.
01:42 Domácím se nepodařilo sehrát standardku tak jak by si představovali a hosté se tak dostali k míčku.
01:15 Šubert M. střílel pouze do bloku.
00:50 Domácí kombinují na polovině hřiště.
00:09 Hanák vybojoval míček u brány hostů, jenže jeho přihrávku před branku promáchl Skoupil.